3 Najlepszy mobilny czytnik kart kredytowych kompatybilny z telefonami z systemem Android

Category: Płatności Kartą
17 lutego 2021

Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że:

Sposób płatności ewoluował przez lata.

Wiele osób cieszy się luksusem zakupów bezgotówkowych. Co jest możliwe głównie za pomocą kart kredytowych.

Szukasz urządzenia do sprawdzenia swojej karty kredytowej? Coś przenośnego i można go używać ze smartfonem? Cóż, ten artykuł jest dla Ciebie.

Wymieniliśmy 4 najlepsze mobilne czytniki kart kredytowych na rynku. Te czytniki kart kredytowych są kompatybilne ze smartfonem z systemem Android.

Dlatego konieczne jest, zwłaszcza dla właścicieli firm, nadążanie za trendem. Google i Samsung wdrożyły już swoje bezgotówkowe systemy płatności o nazwie „Google Pay i „Samsung Pay.

Najlepszy mobilny czytnik kart kredytowych
Najlepszy ze wszystkich Telewizor LG Nano 8 z serii ThinQNanoCell 65 ″
Najlepszy stosunek jakości do ceny Czytnik kart QuickBooks GoPayment All-in-One
Najtańsze Square Reader
Mobilny czytnik kart kredytowych

Co to właściwie jest?

Mobilny czytnik kart kredytowych, jak sama nazwa wskazuje, jest akcesorium do telefonu komórkowego lub telefonu, które umożliwia odczytywanie kart kredytowych. Dodatkowo pozwoli Ci to na pobieranie opłat od klientów czy klientów bez konieczności posiadania systemu POS czy jakiejkolwiek formy płatności przelewem cyfrowym.

Jednym z najpopularniejszych mobilnych czytników kart kredytowych dostępnych na rynku jest Square . Odwiedź witrynę marek, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Ponadto te urządzenia są bardziej akcesorium, a nie dodatkowym gadżetem, który powinieneś kupić. Chociaż nadal kosztują trochę pieniędzy.

3 Najlepszy mobilny czytnik kart kredytowych

Jeśli więc zdarzy się, że jesteś kimś, kto potrzebuje szybkiego i przenośnego rozwiązania do przyjmowania płatności kartą kredytową lub debetową, nie szukaj dalej. Przedstawiamy 4 najlepsze mobilne czytniki kart kredytowych, z których możesz korzystać i które są kompatybilne ze smartfonem z systemem Android.

Więc bez dalszych ceregieli, przejdźmy od razu do tego.

1. Czytnik kwadratowyFirma świadcząca usługi finansowe Square ogłosiła wprowadzenie czytnika kart kredytowych Square w 2011 roku. Od tego czasu mobilny czytnik kart kredytowych zyskał na popularności w branży ze względu na niską cenę, posiada łatwy w instalacji czytnik kart, który można otrzymać bezpłatnie, i szybkie finansowanie.

Gdy zdecydujesz się na korzystanie z Square, otrzymasz bezpłatny czytnik kart kredytowych, a także dostęp do aplikacji Square mPOS bez ograniczeń. Usługa mPOS oferuje zarządzanie zapasami, dostęp dla wielu użytkowników, spersonalizowane potwierdzenia e-mail i podstawowy interfejs napiwków.

Chociaż opłaty Square nie są najtańsze na rynku, są najprostsze, ponieważ będziesz musiał zapłacić tylko 2,75% za transakcje przeciągnięte bez konieczności płacenia za miesięczną subskrypcję.

Kwadratowy punkt sprzedaży – POSSquare Point of Sale to bezpłatna aplikacja do obsługi punktów sprzedaży na Androida, która zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do przyjmowania płatności i prowadzenia firmy. Dzięki tej aplikacji właściciele firm mogą z łatwością akceptować karty debetowe i kredytowe, a także Android Pay. Obiecują również, że Twoje środki zostaną szybko zdeponowane w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Square Reader akceptuje prawie wszystkie główne karty kredytowe i jest kompatybilny ze smartfonami z Androidem, a także z urządzeniami z systemem iOS. Nawet jeśli nie jesteś w strefie Wi-Fi, nadal możesz korzystać z usługi w trybie offline i płacić zwykłą stawkę za przesunięcie.

Oferujący bezproblemową obsługę, Square Credit Card Reader jest jednym z najlepszych mobilnych czytników kart kredytowych dla tych, którzy mają małą firmę. Nic dziwnego, to najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się czytnik w serwisie Amazon.

2. Czytnik kart QuickBooks GoPayment All-in-OneProdukt znanej firmy Intuit zajmującej się oprogramowaniem finansowym, czytnik kart GoPayment All-in-One jest najlepszy dla firm, które używają programu QuickBooks do zarządzania listami płac, zapasami i sprzedażą. Byłoby łatwiej zintegrować QuickBooks mPOS z samym oprogramowaniem.

Czytnik kart QuickBooks GoPayment All-in-One jest dostarczany z aplikacją, którą można pobrać ze sklepu Google Play.

QuickBooks GoPaymentQuickBooks GoPayment to bezpłatna aplikacja mobilna w punkcie sprzedaży, która umożliwia dokonywanie płatności z dowolnego miejsca.

Kluczowe cechy :

 • Płatności zbliżeniowe: Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, inne karty zbliżeniowe
 • Karty debetowe i kredytowe z chipem EMV i paskiem magnetycznym, w tym American Express, Discover, Visa, MasterCardBluetooth do aplikacji mobilnychiOS: 9.3.5 lub nowszyAndroid: 4.1 JellyBean i nowszyIntuit oferuje opłatę transakcyjną w wysokości 2,4% + 0,25 USD za każde przesunięcie bez miesięcznej opłaty abonamentowej. Aby dowiedzieć się więcej o ich planach, odwiedź ich witrynę internetową pod adresem quickbooks.intuit.com.

  Ciekawostki : Nie da się zaprzeczyć, że świat powoli przechodzi na bezgotówkowe medium transakcyjne. W samych Chinach płatności mobilne to branża warta 17 bilionów dolarów, zdominowana przez największych chińskich gigantów technologicznych, Tencent i Alibaba, z których każdy obsługuje więcej płatności miesięcznie niż PayPal.

  Jaki jest najtańszy sposób akceptowania kart kredytowych?

  Spośród wszystkich mobilnych czytników kart kredytowych omówionych w tym artykule, QuickBooks GoPayment firmy Intuit ma najtańszą opłatę za przeciągnięcie na poziomie 2,4%, ale wiąże się z dodatkowym 0,25 USD.

  Ile kosztuje korzystanie z czytnika kart kredytowych Square?

  Czytnik kart kredytowych Square, który jest najlepiej sprzedającym się rozwiązaniem do płatności mobilnych, w zasadzie kosztuje 2,75% za transakcję kartą kredytową i 3,5% + 0,15 USD za ręcznie wprowadzone transakcje bez ukrytych opłat.

  Czy można odczytać RFID za pomocą NFC?

  Tworzone jest urządzenie z obsługą NFC, które odczytuje znaczniki NFC. Najwyraźniej nadal może odczytywać rodzaj RFID zwany RFID wysokiej częstotliwości lub HD-RFID. W chwili obecnej nie ma czytnika przeznaczonego do odczytu ultrawysokich częstotliwości RFID lub UHF-RFID.

  Czytnik kart kredytowych do telefonów komórkowych

  Mobilne czytniki kart kredytowych powoli stają się czymś dla małych i średnich firm. Oprócz łatwości obsługi, czytniki kart oferują niskie opłaty i szybkie finansowanie. Dla właścicieli firm szybkie tempo płatności jest zawsze preferowanym udogodnieniem, w tym dla czytelnika.

  Który z tych czytników kart najlepiej Ci odpowiada? Zostaw komentarz poniżej i podziel się z nami swoimi przemyśleniami.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy