7 najlepszych usług doradztwa kredytowego w 2020 r

Category: Może Również
17 lutego 2021

Wyjdź z długów i zabezpiecz swoją finansową przyszłość

Według badania National Foundation for Credit Counseling (NFCC) Consumer Financial Literacy Survey z 2019 r. 60% konsumentów miało zadłużenie z tytułu kart kredytowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a 37% przenosiło je z miesiąca na miesiąc. Mike Sullivan z agencji doradztwa kredytowego Take Charge America twierdzi, że osoby posiadające plan zarządzania długiem mogą spłacić saldo w ciągu 30 do 60 miesięcy i obniżyć stopy procentowe o 15% do 20%. Wcześniejsze 

Aby samodzielnie osiągnąć te wyniki, możesz potrzebować pomocy firmy doradztwa kredytowego, która jest organizacją non-profit z certyfikowanymi doradcami przeszkolonymi w zakresie kredytów konsumenckich, zarządzania pieniędzmi i długiem oraz budżetowania. Organizacje te pomagają osobom indywidualnym w tworzeniu spersonalizowanych planów rozwiązania problemów z zadłużeniem i oferują rzetelne porady dotyczące planowania finansowego.

Przeanalizowaliśmy blisko tuzin usług doradztwa kredytowego – wszystkie non-profit – w oparciu o reputację, czas spędzony w biznesie, zakres usług, dostępność i zasoby edukacyjne. Oto nasze najlepsze typy.

7 najlepszych usług doradztwa kredytowego w 2020 r
 • GreenPath : Ogólnie najlepszy
 • Cambridge Credit : Drugie miejsce, Najlepszy ogólnie Zatwierdzona : najlepsza cena InCharge Debt Solutions : Najlepsza aplikacja mobilna Doradztwo kredytowe Clearpoint : najlepsze dla edukacji Skonsolidowany kredyt : najlepszy dla weteranów Amerykańskie doradztwo w zakresie kredytów konsumenckich : najlepsze pod względem przejrzystościOgólnie najlepszy: GreenPath

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  GreenPath Financial Wellness pomaga ludziom zarządzać długami, egzekucją, bankructwem i wyzwaniami kredytowymi od ponad 60 lat. Agencja jest akredytowana przez Better Business Bureau (BBB) ​​i ma ocenę A + w organizacji. Wybraliśmy go ogólnie jako najlepszy ze względu na jego długą historię i sieć biur stacjonarnych w całym kraju.

  GreenPath oferuje większość standardowych usług doradczych, w tym doradztwo w zakresie kredytów i pożyczek studenckich, zarządzanie długiem i wsparcie w przypadku upadłości. Organizacja pomaga również klientom w zapobieganiu przejęciom i wsparciu, pomocy dla kupujących domy, doradztwie w zakresie odwróconej hipoteki i zasobów dla najemców.

  GreenPath zapewnia również swoim klientom bezpłatne zasoby i narzędzia edukacyjne, w tym artykuły, zajęcia online, seminaria internetowe, kalkulatory, arkusze robocze i przewodniki. Osoby poszukujące bardziej spersonalizowanego wsparcia mogą odwiedzić jeden z 60 oddziałów agencji w ponad 20 stanach, aby osobiście porozmawiać z doradcą.

  Zarządzanie długiem

  GreenPath nie pobiera opłat za sesję doradztwa kredytowego. Istnieje jednorazowa opłata początkowa w wysokości od 0 do 50 USD plus miesięczna opłata od 0 do 75 USD za doradztwo w zakresie zadłużenia w zależności od stanu i wysokości zadłużenia.

  Usługi mieszkaniowe

  GreenPath nie pobiera opłat za opóźnienia w spłacie kredytu hipotecznego lub doradztwo w zakresie wynajmu. Za poradę dotyczącą odwróconego kredytu hipotecznego pobierana jest opłata w wysokości 199 USD, a za poradę przed zakupem w wysokości 150 USD.

  Doradztwo w zakresie kredytów studenckich

  GreenPath pobiera opłatę w wysokości 50 USD za sesję doradczą dotyczącą pożyczki studenckiej. W przypadku usługi rozszerzonej, która obejmuje współpracę z podmiotami obsługującymi pożyczki studenckie klienta do czasu ostatecznego rozwiązania, pobierana jest opłata w wysokości 200 USD.

  Usługi upadłościowe

  GreenPath pobiera do 35 USD za usługi upadłościowe w zależności od sytuacji finansowej klienta i metody obsługi.

  Drugie miejsce, Najlepszy ogólnie: Cambridge Credit

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Cambridge Credit Counseling to agencja non-profit, która od 1996 r. Zajmuje się doradztwem kredytowym i edukacją finansową. Agencja posiada akredytację BBB i ocenę A + przyznaną organizacji. Wybraliśmy go na drugie miejsce ze względu na wysokie oceny oraz doświadczonych i certyfikowanych doradców.

  Cambridge Credit jest członkiem Financial Counselling Association of America (FCAA) oraz Association of Independent Consumer Credit Counselling Agencies (AICCCA). Jej doradcy mają średnio 14-letnie doświadczenie i są certyfikowani przez Stowarzyszenie Doradztwa Finansowego i Planowania Edukacji, Partnerstwo na rzecz Edukacji Finansowej, NeighborWorks oraz Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast Stanów Zjednoczonych.

  Oprócz doradztwa w zakresie kredytów, nieruchomości mieszkaniowych, upadłości i kredytów studenckich, Cambridge Credit oferuje plany zarządzania długiem i edukację finansową, w tym artykuły, filmy, przewodniki i arkusze ćwiczeń. Organizacja twierdzi, że jest w stanie obniżyć oprocentowanie kart kredytowych z 22% do 8%, a miesięczne płatności kartą kredytową o 25% przy spłacie zadłużenia w ciągu 48 miesięcy lub mniej.

  Opłaty Cambridge Credit są oparte na zasadach i przepisach ustalonych przez każdy stan. Opłaty początkowe i miesięczne organizacji są ograniczone odpowiednio do 75 USD i 50 USD, przy średniej początkowej wysokości 40,00 USD i średniej miesięcznej opłacie 30,00 USD.

  Najlepsza cena: zatwierdzona

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Pierwotnie nazywana Economy Budget Service Company, firma Apprisen została założona w 1955 roku, aby oferować budżetowanie i wskazówki rodzinom przytłoczonym problemami kredytowymi. Agencja jest akredytowana przez BBB i ma ocenę A + w organizacji. Wybraliśmy ją jako najlepszą cenę, ponieważ oferuje najniższą maksymalną konfigurację i miesięczne opłaty spośród wszystkich sprawdzonych przez nas agencji.

  Klienci mogą zacząć korzystać z Apprisen za pośrednictwem bezpiecznego, interaktywnego narzędzia finansowego online IRIS. IRIS we współpracy ze specjalistą ds. Finansów przeprowadzi kompleksową analizę finansową i stworzy niestandardowy plan działania w ciągu 24 do 48 godzin. Klienci mogą również umówić się na spotkanie w jednym z 10 oddziałów zlokalizowanych w Indianie, Kentucky i Ohio.

  Apprisen oferuje większość standardowych usług doradztwa kredytowego, w tym zarządzanie długiem i finansowe plany zdrowotne, a także doradztwo kredytowe, zdrowotne, pożyczki studenckie, mieszkaniowe i upadłościowe. Agencja oferuje również oparty na subskrypcji program zdrowia finansowego o nazwie Propel, który obejmuje coaching finansowy na żądanie, coroczną kontrolę finansową, kompleksowy plan oszczędności oraz ekskluzywne narzędzia i zasoby edukacyjne.

  Zarządzanie długiem

  Opłaty za zarządzanie długiem firmy Apprisen zależą od stanu i dochodu, ale nigdy nie przekroczą maksymalnej jednorazowej opłaty początkowej w wysokości 45 USD plus 45 USD opłaty miesięcznej. Agencja może również obniżyć lub znieść opłaty dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

  Coaching finansowy

  Apprisen oferuje całościowe indywidualne lub wspólne sesje coachingowe trwające 12 miesięcy za jednorazową opłatą w wysokości 250 USD.

  Edukacja upadłościowa

  Apprisen oferuje konsultacje telefoniczne przed upadłością oraz dwugodzinne warsztaty edukacyjne po upadłości w jednym z lokalnych biur agencji w cenie 50 USD za sesję.

  Poradnictwo mieszkaniowe

  Apprisen w zakresie przestępstw hipotecznych, zapobiegania przejęciu nieruchomości, doradztwa i edukacji dla kupujących po raz pierwszy oraz sesji doradczych dla pierwszego najemcy są bezpłatne. Agencja oferuje sesje doradcze dotyczące kredytów hipotecznych przed zakupem dla klientów, którzy współpracują z kredytodawcą hipotecznym za jednorazową opłatą w wysokości 90 USD.

  Najlepsza aplikacja mobilna: InCharge Debt Solutions

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Rozwiązania dotyczące zadłużenia InCharge

  InCharge Debt Solutions oferuje profesjonalne doradztwo kredytowe, usługi zarządzania długiem, edukację w zakresie upadłości, doradztwo mieszkaniowe i edukację w zakresie finansów od 1997 roku. Agencja posiada akredytację BBB i ocenę A + w organizacji. Wybraliśmy ją jako najlepszą aplikację mobilną, ponieważ umożliwia użytkownikom łatwe sprawdzanie i wprowadzanie zmian w planie zarządzania długiem za pomocą telefonów komórkowych.

  InCharge oferuje wiele typowych usług doradztwa kredytowego, w tym doradztwo kredytowe, programy zarządzania długiem i konsolidacji, doradztwo w zakresie mieszkalnictwa i kredytów studenckich, a także doradztwo kredytowe przed złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości. Agencja oferuje również szereg zasobów edukacyjnych, w tym kalkulatory finansowe, e-booki oraz warsztaty z zakresu edukacji finansowej i seminaria internetowe prowadzone przez partnerów lokalnych i krajowych.

  Wreszcie InCharge oferuje aplikację mobilną, która umożliwia klientom dostęp do ich konta zarządzania długiem na dowolnym telefonie z systemem iOS lub Android. Użytkownicy mogą przeglądać status propozycji wierzycieli, aktualizować salda kont, dodawać wierzycieli do programu i zmieniać datę płatności na bieżąco.

  Usługi doradztwa kredytowego

  InCharge oferuje swoim klientom bezpłatne doradztwo kredytowe, które obejmuje przegląd budżetu, analizę zadłużenia i rekomendacje. Agencja pobiera jednorazową opłatę konfiguracyjną w wysokości od 50 do 75 USD za plan zarządzania długiem plus miesięczną opłatę za usługę wynoszącą średnio 32 USD w zależności od stanu i kwoty zadłużenia. InCharge nie dzieli się opłatami za usługi doradcze w zakresie upadłości, zakwaterowania i kredytów studenckich.

  Najlepsze dla edukacji: doradztwo kredytowe Clearpoint

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

  Doradztwo kredytowe Clearpoint

  Założona w 1964 r. Clearpoint Credit Counselling Solutions jest oddziałem Money Management International (MMI), największej non-profit, świadczącej kompleksowe usługi agencji doradztwa kredytowego w USA. Agencja posiada akredytację BBB i ocenę A + przyznaną organizacji. Wybraliśmy go jako najlepszy do celów edukacyjnych ze względu na jego przynależność do MMI i szeroką gamę zasobów, w tym e-booki i podcasty.

  Clearpoint zapewnia wszystkie usługi, których można oczekiwać od agencji doradztwa kredytowego, w tym doradztwo budżetowe i kredytowe, zarządzanie długiem i programy mieszkaniowe, doradztwo w zakresie upadłości i kredytów studenckich, a także program pomagający członkom służby wojskowej w ponownym nawiązaniu połączenia i ustabilizowaniu się po powrocie do domu ze służby .

  Tam, gdzie Clearpoint wyróżnia się nad resztą sprawdzonych dostawców, jest edukacja. Oferuje warsztaty w Atlancie, Las Vegas, Phoenix i Houston na temat kwestii mieszkaniowych, budżetowych i kart kredytowych, a także wskazówki dotyczące prowadzenia zdrowego raportu kredytowego.

  Klienci mogą bezpłatnie zapisać się na Clearpoint University na kursy online i na żądanie prowadzone przez ekspertów finansowych w zakresie budżetowania, zarządzania małą firmą, spłaty zadłużenia, odbudowy po przejęciu i nie tylko. Clearpoint oferuje również bezpłatne do pobrania e-booki, kalkulatory finansowe i podcasty, które zawierają różne lekcje finansowe i strategie zarządzania pieniędzmi.

  Usługi kredytowe i dłużne

  Clearpoint oferuje bezpłatne doradztwo budżetowe i kredytowe. Ceny programów zarządzania długiem różnią się w zależności od stanu, ale nigdy nie przekroczą 50 USD. Porady dotyczące pożyczki studenckiej są dostępne za opłatą w wysokości 99 USD.

  Usługi mieszkaniowe

  Clearpoint oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie zapobiegania wykluczeniu. Doradztwo przed zakupem (osobiście lub telefonicznie) kosztuje 50 USD, a doradztwo w sprawie odwróconego kredytu hipotecznego jest dostępne za 175 USD.

  Usługi upadłościowe

  Clearpoint oferuje doradztwo przed złożeniem wniosku i edukację przed wypisem za 50 USD na gospodarstwo domowe lub za 20 USD w wybranych stanach.

  Usługi edukacyjne

  Clearpoint oferuje ośmiogodzinne warsztaty online dla kupujących w domu za 35 USD za osobę oraz różne seminaria i warsztaty, których ceny różnią się w zależności od lokalizacji, wielkości publiczności i rodzaju prezentacji.

  Najlepsze dla weteranów: Skonsolidowany kredyt

  data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy