Amazon Prime Student

Category: Karty Kredytowej
17 lutego 2021

Skorzystaj z karty Deserve EDU, aby zapisać się na subskrypcję studencką Amazon Prime i uzyskać zwrot kosztów do łącznej kwoty 59 USD.

 1. Wystąp o kartę Zasłużony EDU.
 2. Po zatwierdzeniu zarejestruj się w programie Amazon Prime Student. Użyj karty Deserve EDU, aby zapłacić.Gdy Amazon obciąży Twoją kartę, przyznamy Ci kredyty. To 6,49 USD miesięcznie, jeśli wybierzesz abonament miesięczny, lub 59 USD jednorazowo, jeśli wybierzesz abonament roczny.Zasady i WarunkiAby zakwalifikować się i otrzymać rabat, musisz najpierw dokonać Zakupów o łącznej wartości 500 USD lub więcej w ciągu pierwszych trzech wyciągów po wydaniu karty. „Zakupy nie obejmują czeków podróżnych, waluty obcej, przekazów pieniężnych, przelewów lub podobnych transakcji gotówkowych, biletów na loterię, żetonów do gier kasynowych, zakładów na torze wyścigowym lub podobnych transakcji bukmacherskich, zwróconych towarów lub zwrotów środków, odsetek, nieautoryzowanych lub oszukańczych opłat i wszelkiego rodzaju opłaty.) Jeśli zarejestrujesz się w Amazon Prime Student, uzyskasz i zapłacisz za taką usługę swoją kartą Deserve EDU po 3-wyciągowym okresie kwalifikacyjnym po otwarciu konta, zwrócimy Ci opłaty subskrypcyjne Amazon Prime Student jako korzyść bycia posiadaczem karty Deserve EDU Mastercard.Każdy uprawniony posiadacz karty Deserve Edu Mastercard może wykorzystać tę korzyść do maksymalnego dożywotniego zwrotu 59 USD.

  Jeśli zdecydujesz się płacić za Amazon Prime Student co miesiąc (obecnie 6,49 USD miesięcznie), nasze płatności / zwroty będą pojawiać się na wyciągach z Twojego konta przez 9 miesięcy po zakończeniu 6-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, kiedy Amazon obciąży Twoje konto konto karty kredytowej, aż do uzyskania całkowitego zwrotu 58,41 USD, pod warunkiem, że Twoje konto Deserve Mastercard pozostanie w dobrej kondycji przez 9 miesięcy.

  Jeśli zdecydujesz się uiścić roczną opłatę Amazon Prime Student (obecnie 59 USD), nasza płatność / zwrot w wysokości 59 USD pojawi się na Twoim koncie po zakończeniu 6-miesięcznego bezpłatnego okresu, w którym Amazon obciąży Twoje konto Deserve Mastercard, pod warunkiem, że Twoje konto jest kwalifikujący się i mający dobrą opinię w tym czasie.

  Deserve nie jest powiązany z Amazon, a Amazon nie gwarantuje tej oferty. Wszelkie pytania dotyczące oferty należy kierować do firmy Deserve, Inc. Wszelkie pytania dotyczące usług Amazon Prime należy kierować do Amazon.

 3. Facebook
 4. ŚwiergotInstagramLinkedInWechat
 5. Pobierz z Google Play
 6. Pobierz z App StorePrzeglądarka internetowa OtwórzDeserve jest znakiem towarowym firmy Deserve, Inc. Obowiązują ograniczenia. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie. Deserve zastrzega sobie prawo do modyfikowania lub zaprzestania sprzedaży swoich produktów lub ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia. Karty wydawane przez Celtic Bank, bank przemysłowy posiadający status Utah, członek FDIC.

  Wszystkie nazwy produktów, logo i marki są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie znaki firmowe, produkty i usługi używane na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Używanie tych nazw, logo i marek nie oznacza poparcia.

  MONEY® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Time Inc. i jest używany na podstawie licencji. Z MONEY® Magazine, październik 2018 r. 2018 Time Inc. Wykorzystano na podstawie licencji. MONEY® i Time Inc. nie są powiązane z ani nie promują produktów ani usług firmy Deserve.

  2017-2020 i TM, NerdWallet, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Deserve nie jest powiązany z Amazon, a Amazon nie gwarantuje tej oferty. Wszelkie pytania dotyczące oferty należy kierować do firmy Deserve, Inc. Wszelkie pytania dotyczące usług Amazon Prime należy kierować do Amazon.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy