Bankowość korporacyjna i komercyjna

Category: Twoje Wyniki
17 lutego 2021

Zmień okazję biznesową w rzeczywistość.

Jesteśmy po Twojej stronie.

Przeczytaj przegląd działań, które podejmujemy, aby zminimalizować wpływ COVID-19 na naszych klientów, partnerów i pracowników.

Osiągaj cele biznesowe na każdym etapie swojej podróży

Potrzebujesz partnera finansowego, który rozumie Twój biznes. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci przetrwać wahania koniunktury i odnieść sukces na szybko zmieniającym się, konkurencyjnym rynku. Możesz liczyć na to, że przeprowadzimy Cię przez wyzwania finansowe, abyś mógł skupić się na krytycznej drodze, która Cię czeka.

Poznaj rynki kapitałoweUzyskaj rozwiązania spełniające Twoje wymagania kapitałowe. Pozwól naszym ekspertom pomóc w sfinansowaniu strategicznego rozwoju, optymalizacji struktury kapitału oraz zarządzaniu ryzykiem stopy procentowej i ryzykiem walutowym.

Znajdź kredyt i finansowanieZarządzaj krótko- i długoterminowymi potrzebami w zakresie przepływów pieniężnych. Pozwól, że pomożemy Ci ułatwić rozwój i operacje, finansować sprzęt i finansować projekty społeczności.

Realizuj międzynarodową strategięZnajdź wskazówki dotyczące zarządzania płynnością i zobowiązaniami, rozszerzania działalności, ograniczania ryzyka walutowego i ułatwiania handlu.

Optymalizuj płynność i inwestycjeZnajdź rozwiązanie pasujące do Twojej filozofii inwestycyjnej. Możemy pomóc w zarządzaniu depozytami i płynnością, ograniczaniu ryzyka oszustw i inwestycji oraz maksymalizacji zwrotów z sald kont.

Zarządzaj zobowiązaniami i należnościamiJak najlepiej wykorzystaj swój kapitał obrotowy. Pokażemy Ci sposoby kontrolowania i akceptowania płatności, zarządzania wydatkami i przyspieszenia należności.

Zdobądź wiedzę branżowąWspółpracuj z ekspertem branżowym, który zna kluczowe trendy regulacyjne i rynkowe wpływające na Twoje wyniki finansowe.

Doświadczenie, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele

Zarządzaj swoją firmą

Wspieraj swoją firmę kluczowymi spostrzeżeniami na każdym etapie.

Usprawnij swoje działaniaBezpośrednie rozwiązywanie problemów dużych przedsiębiorstw i instytucji.

Zaplanuj swój rozwójPomóż swojej firmie w pełni wykorzystać jej potencjał.

Dlaczego warto wybrać bank amerykański?

Nasze najlepsze w swojej klasie oceny i zaangażowanie w podejmowanie etycznych decyzji oznaczają, że jesteśmy bankiem, któremu można zaufać niezależnie od wahań koniunktury. Dzięki temu zostaliśmy wielokrotnie nazywani przez Ethisphere jedną z Najbardziej Etycznych Firm Świata

Zaczynaj
 • Finansowe IQ
 • BezpieczeństwoKarieraPrywatnośćŚledzenie i reklama onlineMapa witrynyDostępnośćProdukty i usługi inwestycyjne to:

  Brak depozytu Nie ubezpieczony przez FDIC Mogą stracić na wartoś ci g z ndu

  Przedstawione informacje stanowią opinię US Bank i US Bancorp Investments i nie mają stanowić prognozy przyszłych wydarzeń ani gwarancji przyszłych wyników. Jego celem nie jest udzielanie konkretnych porad inwestycyjnych i nie należy ich interpretować jako oferty papierów wartościowych lub rekomendacji do inwestowania. Nie do wykorzystania jako główna podstawa decyzji inwestycyjnych. Nie należy interpretować ich jako zaspokojenia potrzeb konkretnego inwestora. Nie jest oświadczeniem, namową ani ofertą sprzedaży / kupna jakichkolwiek papierów wartościowych. Inwestorzy powinni skonsultować się ze swoim specjalistą inwestycyjnym w celu uzyskania porady dotyczącej ich konkretnej sytuacji.

  US Bank, US Bancorp Investments i ich przedstawiciele nie udzielają porad podatkowych ani prawnych. Twoja sytuacja podatkowa i finansowa jest wyjątkowa. Należy skonsultować się z doradcą podatkowym i / lub prawnym w celu uzyskania porady i informacji dotyczących konkretnej sytuacji

  W przypadku amerykańskiego banku:

  równy kredytodawca mieszkaniowy

  Produkty depozytowe są oferowane przez US Bank National Association. Członek FDIC. Wszystkie produkty kredytowe podlegają zatwierdzeniu kredytu i wytycznym programowym. Nie wszystkie programy pożyczkowe są dostępne we wszystkich stanach dla wszystkich kwot pożyczki. Stopy procentowe i warunki programu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Mogą obowiązywać inne opłaty i warunki.

  US Bank nie ponosi odpowiedzialności za produkty, usługi lub wyniki US Bancorp Investments ani nie gwarantuje ich.

  Dla US Bancorp Investments:

  Produkty i usługi inwestycyjne są dostępne za pośrednictwem US Bancorp Investments, Inc., członka FINRA i SIPC, doradcy inwestycyjnego i maklerskiej spółki zależnej US Bancorp i filii US Bank.

  Zgodnie z ustawą o giełdzie papierów wartościowych z 1934 r., US Bancorp Investments musi przekazywać klientom określone informacje finansowe. Oświadczenie o kondycji finansowej US Bancorp Investments jest dostępne do przejrzenia, wydrukowania i pobrania.

  Zasada 2267 Urzędu Regulacji Przemysłu Finansowego (FINRA) przewiduje, że BrokerCheck umożliwia inwestorom poznanie doświadczenia zawodowego, praktyk biznesowych i postępowania firm członkowskich FINRA lub ich brokerów. Aby uzyskać takie informacje, skontaktuj się z bezpłatną infolinią FINRA pod numerem 1.800.289.9999 lub za pośrednictwem https://brokercheck.finra.org. W FINRA dostępna jest również broszura dla inwestorów opisująca BrokerCheck.

  Nazwy i znaki „World’s Most Ethical Companies oraz „Ethisphere są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Ethisphere LLC.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy