Chase oferuje typowe usługi i świadczenia hipoteczne, niektóre są bezpłatne, a inne mogą wymagać dodatkowych kosztów

Chase oferuje typowe usługi i świadczenia hipoteczne, niektóre są bezpłatne, a inne mogą wymagać dodatkowych kosztów
16 października 2020

W przypadku kredytu hipotecznego o zmiennej stopie procentowej (ARM) oprocentowanie jest stałe przez określony czas, a następnie jest okresowo dostosowywane. Pod koniec okresu stałego oprocentowania odsetki i płatności mogą wzrosnąć. RRSO może wzrosnąć po skonsumowaniu kredytu.

Chase Home Lending

Chase ma hipotekę na dom, niską zaliczkę i dużą pożyczkę na zakup nowego domu lub refinansowanie już istniejącego. Nasza linia kredytowa pod zastaw domu umożliwia wykorzystanie kapitału własnego domu na opłacenie remontu domu lub innych wydatków. Zacznij online, porozmawiaj z doradcą ds. Pożyczek Chase Home lub odwiedź nasze Centrum edukacji.

Kupno domu

Niezależnie od tego, czy określasz, na ile domu możesz sobie pozwolić, szacujesz miesięczną spłatę za pomocą naszego kalkulatora hipotecznego, czy szukasz wstępnej kwalifikacji do kredytu hipotecznego, możemy pomóc Ci na każdym etapie procesu zakupu domu. Zobacz nasze aktualne oprocentowanie kredytów hipotecznych, opcje niskiego wkładu własnego i duże pożyczki hipoteczne.

Refinansowanie

Refinansuj swój istniejący kredyt hipoteczny, aby obniżyć miesięczne raty, spłacić pożyczkę wcześniej lub uzyskać dostęp do gotówki na duży zakup. Skorzystaj z naszego kalkulatora wartości domu, aby oszacować aktualną wartość Twojego domu. Zobacz nasze aktualne stawki refinansowania i porównaj opcje refinansowania.

Linia kredytowa pod zastaw domu (HELOC)

Dzięki linii kredytowej Chase home equity (HELOC) możesz wykorzystać kapitał własny domu na ulepszenia domu, konsolidację zadłużenia lub inne wydatki. Zanim złożysz wniosek o HELOC, zapoznaj się z naszymi stopami kapitału własnego domu, sprawdź swoje uprawnienia i skorzystaj z naszego kalkulatora HELOC oraz innych narzędzi HELOC.

Obsługa klienta pożyczek domowych

Przejdź do usług hipotecznych Chase, aby zarządzać swoim kontem. Dokonaj spłaty kredytu hipotecznego, uzyskaj informacje na temat swojego depozytu, złóż wniosek ubezpieczeniowy, poproś o wycenę spłaty lub zaloguj się na swoje konto. Przejdź do usług Chase home equity, aby zarządzać swoim rachunkiem kapitałowym domu.

O Chase

Chase Bank obsługuje prawie połowę amerykańskich gospodarstw domowych, oferując szeroką gamę produktów. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami za pośrednictwem obsługi klienta Chase lub daj nam znać o skargach i opiniach Chase.

„Chase”, „JPMorgan”, „JPMorgan Chase”, logo JPMorgan Chase i symbol Octagon są znakami towarowymi JPMorgan Chase Bank, NA JPMorgan Chase Bank, NA jest spółką zależną należącą w całości do JPMorgan Chase & Co.

 • O Chase
 • JP Morgan
 • JPMorgan Chase & Co.
 • Prywatność
 • Bezpieczeństwo
 • Warunki korzystania
 • Dostępność
 • Mapa serwisu
 • Informacja (otwiera nakładkę) ->
 • Członek FDIC
 • Równy pożyczkodawca mieszkaniowy

2020 JPMorgan Chase & Co.

Opuszczasz teraz Chase

Warunki witryny internetowej i / lub mobilnej firmy Chase, zasady prywatności i bezpieczeństwa nie mają zastosowania do witryny lub aplikacji, którą zamierzasz odwiedzić. Zapoznaj się z jej warunkami, polityką prywatności i bezpieczeństwa, aby zobaczyć, jak odnoszą się do Ciebie. Chase nie ponosi odpowiedzialności (i nie dostarcza) żadnych produktów, usług ani treści w tej witrynie lub aplikacji strony trzeciej, z wyjątkiem produktów i usług, które wyraźnie noszą nazwę Chase.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy