Co kwalifikuje się jako podróż w przypadku wykorzystania mil Barclaycard Arrival Plus?

Category: Twojego Konta
17 lutego 2021

Bonus powitalny na karcie Barclaycard Arrival Plus World Elite MasterCard jest wart darmowych podróży, jeśli zostanie wykorzystany, aby otrzymać środki na kwalifikujące się zakupy podróżne dokonane kartą. Dlatego jest to jedna z moich ulubionych podróżniczych kart kredytowych.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​prawie wszystkie opłaty podróżne powinny kwalifikować się do wykorzystania środków na podróż przy użyciu mil przybycia. Ostatecznie wszystko sprowadza się jednak do tego, w jaki sposób sprzedawca koduje zakup – musi znajdować się w kategorii podróż.

Przyjrzyjmy się, co dokładnie Barclaycard definiuje jako podróż, aby zobaczyć różne opcje wykorzystania mil przybycia na podróż.

Informacje o karcie przyjazdu Plus

Karta Arrival Plus daje 2 mile za każdego dolara wydanego na wszystkie zakupy . Jednak oprócz 2x mil zdobytych podczas zakupów, otrzymasz dodatkowe 5% zwrotu w postaci rabatu milowego, gdy wykorzystasz mile przyjazdu na podróż

To zasadniczo sprowadza wskaźnik zarobków karty Arrival Plus do 2,1% z powrotem na wszystko. To jest moim zdaniem całkiem dobre, ponieważ jest to wyższy wskaźnik zarabiania we wszystkich kategoriach, co sprawia, że ​​działa dobrze dla kogoś, kto nie chce tracić czasu na zastanawianie się, która karta zarabia najwyższą kategorię premii za zakupy.

Z zasadniczo 2,1% zwrotem gotówki za wszystko Barclaycard Arrival Plus to świetna opcja karty. Szczególnie podoba mi się karta, ponieważ mogę wymienić mile zgromadzone na karcie na KAŻDĄ podróż. Oznacza to, że nie spędzam czasu na szukaniu dostępności nagród itp.

Zwrot środków na wyciągu z podróży

Korzystając z mil przybycia do wykorzystania środków na koncie podróży, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najpierw musisz obciążyć swoją kartę Arrival Plus kwalifikującą się opłatą za podróż w wysokości co najmniej 100 USD lub więcej.

Po dokonaniu kwalifikującego się zakupu podróży możesz zalogować się na swoje konto online i wymienić mile przyjazdu na środki na wyciągu.

Jeśli wykorzystasz mile na środki na wyciągu z podróży, środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu 1 do 2 dni roboczych. Środki na wyciągu zmniejszają saldo Twojego konta, ale nie można ich wykorzystać na jakąkolwiek minimalną płatność i podlegają warunkom mającym zastosowanie do Twojego konta.

Oznacza to, że mogę wyjść i kupić lot w dowolnej linii lotniczej i wykorzystać moje mile przybycia na pokrycie kosztów. Dotyczy to również hoteli i innych miejsc zakwaterowania.

Zasadniczo każda duża podróż lub tak długo, jak długo opłaty są naliczane na Twoim koncie, jak w tej kategorii.

Prawie każdy rodzaj podróży powinien teoretycznie kwalifikować się jako opłata za podróż, ale może wystąpić kilka przypadków, w których mała firma typu mom & pop, taka jak lokalny pensjonat, może pobierać opłaty za pomocą innej kategorii sprzedawcy.

Dlaczego mile przybywające są niesamowicie elastyczne

Z kartą Barclays Arrival otrzymasz 2,1% zwrotu na wszystko. W przeciwieństwie do innych kart, które zazwyczaj zapewniają dodatkowe mile w kategoriach bonusowych i 1x we wszystkich innych, karta przyjazdu zapewnia 2x mile za wszystkie zakupy na całej planszy.

2x zarobek sprawia, że ​​ta karta jest jedną z najlepszych kart dla wszystkich podróżujących, ponieważ mile zdobyte dzięki karcie Arrival Plus można wymienić na DOWOLNE wydatki na podróż. Oznacza to, że nie musisz sprawdzać dostępności nagrody ani nawet rezerwować biletu-nagrody.

Możesz latać dowolną linią lotniczą. W przypadku mil lotniczych jesteś ograniczony do danej linii lotniczej i jej partnerów. Z kartą Arrival Plus masz swobodę wyboru.

Dzięki milom przylotowym możesz wykorzystać mile na dowolne wykupione koszty podróży, więc nie krępuj się kupować wybrane loty. Po prostu kupujesz lot i wymieniasz mile przylotowe na środki na wyciągu.

Nie ma terminów wyłączeń ani ograniczeń miejsc. Jeśli możesz kupić bilet, możesz wykorzystać mile przybycia na pokrycie kosztów lotu.

Co więcej, możesz otrzymać więcej mil przylotowych za zakup biletu i mil lotniczych za przelot!

Co kwalifikuje się jako zwrot kosztów podróży?

Barclaycard definiuje „Kwalifikujące się zwroty kosztów podróży jako :

 • Linie lotnicze
 • HoteleMoteleTimesharesPola namiotoweAgencje wynajmu samochodówLinii rejsowychBiura podróżyWitryny turystyczne z rabatemPociągiAutobusyTaksówkiLimuzynyPromy Pamiętaj, że otrzymujesz również rabat w wysokości 5%, jeśli wykorzystasz mile przyjazdu na podróże .

  W przeszłości pojawiły się również doniesienia o tym, że transport publiczny / metro liczył się jako zakup podróży, jednak przy wyższym minimalnym poziomie wykupu będziesz musiał dokonać dość dużego zakupu.

  Najważniejsze dla tego, co liczy się jako podróż, jest to, że sprzedawca musi przesłać zakup podróży, korzystając z odpowiednich kodów kategorii sprzedawcy w przypadku zakupów w powyższych kategoriach. To sprzedawca wybiera tę opcję, a nie sama karta Barclaycard.

  Minimalny poziom wykupuMinimalny poziom wykorzystania środków na wyciągu z podróży wynosi 10 000 mil za 100 USD w stosunku do kwalifikującego się zakupu podróży o wartości 100 USD lub więcej dokonanego w ciągu ostatnich 120 dni.

  Ten 120 okres rozpoczyna się w momencie, gdy zakup podróży zostanie zaksięgowany na Twoim koncie, co oznacza, że ​​może to być faktycznie data po dokonaniu opłaty za podróż. Jednak powinna to być różnica tylko kilku dni.

  Jak wykorzystać mile przylotowe Barclays
 • Skorzystaj z karty kredytowej Barclays Arrival, aby dokonać zakupu podróży o wartości 100 USD lub więcej.
 • Zaloguj się na swoje konto internetowe Barclay.Kliknij przycisk „Zarządzaj nagrodami. A potem „Zwróć się za podróż.Wybierz opłatę, którą chcesz wykorzystać za mile.To wszystko! Teraz Twój wyciąg z karty przyjazdu zostanie zaksięgowany na kwotę, którą wykorzystałeś.

  Pamiętaj, że otrzymasz również 5% rabatu na wszystkie mile wykorzystane na podróż!

  Wartość mil przybycia karty Barclaycard?Mile na przyjazd to mile ze stałą ceną i są warte 1 cent za milę. Z rabatem w wysokości 5%, który otrzymasz, gdy mile zostaną wykorzystane na podróż, w rzeczywistości otrzymasz wartość 1,05 centa za milę.

  Minimalna liczba mil, które możesz wymienić na podróż, to 10 mil. Możesz wymienić mile na część kosztów podróży, jeśli nie masz wystarczającej ilości mil na pokrycie całej opłaty.

  Jednak udało mi się wykupić częściowe opłaty. Na przykład, jeśli pobyt w hotelu kosztuje 300 USD, a masz 22 000 mil, możesz wymienić 220 USD na bezpłatne przejazdy z opłaty hotelowej.

  Wszystko to można łatwo zrobić online, więc nie musisz się martwić o kontakt z agentem w celu wykorzystania mil.

  Najlepsze wykorzystanie mil przybyciaPonieważ wszystkie zwroty kosztów podróży są warte 1 cent za milę , wszystkie są równe. To naprawdę zależy od tego, na co chcesz wymienić mile i co jest dla Ciebie najlepsze.

  W przeciwieństwie do tradycyjnych mil lotniczych nie ma „najlepszego sposobu wykorzystania mil przylotowych, ponieważ mają one stałą wartość.

  Jednym z moich ulubionych sposobów wykorzystania mil przylotów jest wykorzystanie ich do pokrycia podatków i opłat z tradycyjnego biletu-nagrody. To sprawia, że ​​podróże premiowe są całkowicie BEZPŁATNE.

  Załóżmy na przykład, że możesz zarezerwować lot w obie strony do Europy za 60 000, korzystając z mil brytyjskich i 152 USD w postaci podatków i opłat. Możesz wykorzystać 15200 mil przybycia na pokrycie kosztów podatków i opłat.

  PodsumowaćKarta Barclaycard Arrival Plus World Elite MasterCard® posiada obecnie wysoki w historii bonus powitalny w wysokości 50 000 mil, który można wykorzystać na zwrot na wyciągu WSZYSTKICH wydatków związanych z podróżą na Twoją kartę.

  Najważniejsze jest to, że sprzedawca koduje zakup w kategorii podróży, jednak osobiście nigdy nie spotkałem się z tym problemem przy normalnych zakupach turystycznych.

  Po dokonaniu zakupu podróży o wartości 100 USD lub więcej możesz zalogować się na swoje konto i wymienić mile przyjazdu na środki na wyciągu, które zostaną zastosowane na koncie w ciągu 1-2 dni.

  Szybki przegląd: Po wydaniu 4000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy od rejestracji otrzymasz 60 000 punktów bonusowych. Dodatkowo zdobywaj 2X punktów za podróże i posiłki. Karta ma roczną opłatę w wysokości 95 USD.

  Dodatkowe wskazówki, jak zmaksymalizować swoje nagrodyMaksymalne wykorzystanie możliwości kart kredytowych jest koniecznością. Porównaj aktualne najlepsze oferty z naszym narzędziem Card Maximizer lub przejrzyj nasze propozycje najlepszych podróżniczych kart kredytowych w 2020 roku. Oto najważniejsze informacje:

  • Najlepsza karta podróżna dla początkujących: Chase Sapphire Preferred
  • Najlepsza oferta ograniczona czasowo: Karta kredytowa IHG Rewards Club PremierBez karty rocznej: karta kredytowa Chase FreedomŁatwe w użyciu nagrody: karta kredytowa Capital One® Venture® RewardsKarta nagród podróży premium: Chase Sapphire ReserveDostęp do poczekalni na lotnisku: Platinum Card od American ExpressNajlepsza wizytówka: Preferowana karta kredytowa firmy Ink Business

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy