Dlaczego mój wynik kredytowy nie rośnie?

Category: Raporty Kredytowe
17 lutego 2021

Dlaczego mój wynik kredytowy nie rośnie?

Obserwowanie, jak Twoja zdolność kredytowa znajduje się na określonej liczbie i nigdy się nie rusza, może być frustrujące. Ale nie martw się: to niekoniecznie oznacza, że ​​robisz coś źle. Jeśli jesteś jedną z wielu osób zadających pytanie „Dlaczego moja zdolność kredytowa nie rośnie? to mamy dla ciebie kilka możliwych wyjaśnień.

Dlaczego mój wynik kredytowy nie rośnie?

Salda na Twojej karcie kredytowej są zbyt wysokie

Powszechnie wiadomo, że dokonywanie terminowych płatności ma ogromny wpływ na Twoją zdolność kredytową, ale samo posiadanie dobrych wyników w zakresie płatności nie wystarczy. Oczywiście jest to dość ważne, biorąc pod uwagę, że może to obniżyć Twój wynik o około 100 punktów w zależności od Twojej historii, ale jest jeszcze jeden ważny czynnik do rozważenia: dług.

Kluczowe jest, aby Twoje stale zmieniające się salda kredytowe, takie jak karty kredytowe, były jak najniższe. Wszystko zależy od tego, jak wykorzystujesz swój kredyt. Konta z kredytem odnawialnym zwykle mają limity, więc im bliżej tych limitów się zbliżasz, tym bardziej wykorzystujesz swój kredyt. (Aby uzyskać więcej wskazówek, jak zwiększyć swoje limity kredytowe, przeczytaj to.) Twoje wyniki kredytowe pozostaną niskie, gdy utrzymasz wysokie wykorzystanie, czyli gdy Twój dług przekracza 30% dostępnego limitu kredytowego.

Brakuje Ci czegoś ważnegoTerminowe płatności i wykorzystanie kredytu są najbardziej wpływowymi czynnikami wpływającymi na Twoją zdolność kredytową, ale są też inne czynniki, które pomagają to określić. Ważne jest również, aby pamiętać, jak często ubiegasz się o nowy kredyt, długość historii kredytowej i kombinację kont w pliku.

Twoja długość historii kredytowej jest trudna do zdobycia. Naprawdę musisz być cierpliwy. Nie możesz skrócić czasu, więc tak naprawdę wszystko, co możesz zrobić, to być aktywnym użytkownikiem kredytu tak długo, jak to możliwe. Dobrą wskazówką jest pozostawienie otwartego najstarszego konta kredytowego, ponieważ Twój wiek kredytowy to średnia wieku wszystkich Twoich kont. Nawet jeśli masz naprawdę dobry powód do zamknięcia starego konta, rozważ wstrzymanie się z tym.

Jeśli chodzi o połączenie rachunków, chcesz pokazać, że możesz odpowiedzialnie zarządzać różnymi rodzajami kredytów, więc chcesz mieć aktywne konta ratalne i odnawialne, aby to pokazać. W rzeczywistości nie oznacza to zbyt wiele dla twojego kredytu, jeśli płacisz kartą kredytową na czas, więc ważne jest, aby mieć aktywną ratę.

Obsługa jednego konta karty kredytowej może być dość trudna, ale jeśli potrafisz nim dobrze zarządzać, samo w sobie może zdziałać wiele dobrego dla twojego kredytu. Połączenie kont odgrywa tylko niewielką rolę w określaniu zdolności kredytowej, więc otwarcie drugiego konta tylko w celu podniesienia dobrego wyniku do lepszego wyniku może nie być najlepszym posunięciem – zwłaszcza jeśli nie możesz nim zarządzać i zakończyć zadłużony.

Coś negatywnego z przeszłości cię przygnębiaPrzyznaj się – wszyscy popełniliśmy błędy finansowe. Niektóre są po prostu gorsze od innych. Jeśli więc dokonujesz każdej płatności na czas i utrzymujesz wykorzystanie kredytu na niskim poziomie, ale nadal widzisz stagnację kredytową, możesz spojrzeć na inne aspekty swojej historii kredytowej. Jeśli przeszedłeś przez coś negatywnego, takiego jak bankructwo, windykacja lub wykluczenie, informacje te mogą pozostać w Twoim raporcie kredytowym przez okres do 7 lat, zanim efekty mogą się zmniejszyć. W tym czasie może pomóc skupienie się na rzeczach, które możesz kontrolować, takich jak dokonywanie płatności na czas i utrzymywanie niskiego poziomu wykorzystania kredytu.

Jeśli szukasz szybkiej naprawy kredytu, może to być trudne, ale mamy kilka sposobów, aby poprawić Twój wynik w zaledwie 30 dni.

W Twoim raporcie kredytowym są błędyKiedy ostatnio sprawdzałeś swoje raporty kredytowe? Dobrym pomysłem jest regularne przeglądanie ich, ponieważ może istnieć coś, co powoduje, że Twój kredyt spada. Jeśli znajdziesz błąd w swoim raporcie kredytowym, możesz zakwestionować go w każdym z biur kredytowych, który zgłasza błędne informacje. Błędy te mogą być tak małe, jak błędnie napisane nazwisko lub tak problematyczne, jak błędna notatka o opóźnionej płatności.

Jeśli napotkasz kilka problemów lub jesteś przytłoczony próbą naprawy kredytu, możesz poprosić o pomoc specjalistów z Go Clean Credit. Legalna firma naprawcza nie obiecuje określonego wzrostu zdolności kredytowej – jest to nielegalne.

Czy zadawałeś sobie pytanie: „Dlaczego moja zdolność kredytowa nie rośnie? Masz więcej pytań lub wskazówek? Powiadom nas!

Niezależnie od sytuacji, Go Clean Credit ma rozwiązanie. Mamy wiele programów naprawy kredytu, które pomogą Ci przezwyciężyć sytuację kredytową i przywrócić Ci drogę do finansowego sukcesu. Prawdziwe przywrócenie kredytu to nie jedyny model, który pasuje do wszystkich i dostosowujemy Twoje potrzeby do odpowiedniego programu, ale większość ludzi może zacząć już za 99 USD miesięcznie.

Mamy programy o stałej cenie, które pozwolą Ci wrócić na właściwe tory w ciągu zaledwie 5 miesięcy, rozwiązania w zakresie restrukturyzacji zadłużenia, programy skierowane do osób, które niedawno miały krótką sprzedaż lub egzekucję nieruchomości, i wiele innych. Aby uzyskać pomoc, wystarczy zadzwonić bezpłatnie lub wypełnić prośbę o spotkanie. Skontaktuj się z Go Clean Credit, aby umówić się na bezpłatną konsultację już dziś.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy