Dodatkowa warstwa ochrony dzięki technologii chipów

17 lutego 2021

Co to jest technologia chipów?

Technologia chipów to międzynarodowy standard zabezpieczeń zakupów w sklepach i transakcji w bankomatach.Dodatkowe bezpieczeństwo

Wbudowany mikroprocesor tworzy unikalne dane transakcji, gdy karta jest używana w terminalach z chipem lub bankomatach.Taka sama ochrona przed oszustwami

Jak zawsze, nigdy nie odpowiadasz za nieautoryzowane transakcje kartą kredytową lub debetową, transakcje bankowe online lub mobilne na kontach Discover.

Jak mogę otrzymać kartę kredytową lub debetową z obsługą chipów?

Obecnie wysyłamy zaktualizowane karty z chipem do naszych klientów. Skontaktuj się z Discover pod numerem 1-800-347-3085, aby uzyskać informacje o naszych kartach kredytowych, lub 1-800-347-7000, aby uzyskać informacje na temat naszej karty debetowej.

Gdzie mogę tego użyć?

Używaj karty z chipem wszędzie tam, gdzie sprzedawcy są gotowi na chipy i akceptuj Discover Jeśli sprzedawca nie jest gotowy na chipy, nadal możesz go przesunąć, aby zakończyć transakcję, tak jak w przeszłości.

Łatwy w użyciu


Krok 1

Włóż końcówkę chipową karty do terminala.


Krok 2Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.


Krok 3Usuń, gdy terminal powie, że transakcja została zakończona

  Jeśli sprzedawca nie ma jeszcze terminali z chipem, przesuń pasek magnetyczny swojej karty.

Nie ma zmian w transakcjach telefonicznych i internetowych. Po prostu sfinalizuj transakcje tak, jak robisz to dzisiaj.

Jeśli jesteś sprzedawcą detalicznym i chcesz wdrożyć karty chipowe, dowiedz się więcej, jak stosować karty chipowe? .

O technologii kart chipowychNie, karty kredytowe i debetowe Discover nie mają funkcji RFID. Karta chipowa musi być włożona lub przeciągnięta w terminalu, aby zakończyć transakcję.

Zdalne skanery nie mogą odczytać ŻADNEJ karty kredytowej lub debetowej Discover (w tym tylko kart chipowych i kart z paskiem magnetycznym). Dane na chipie nie przechowują żadnych dodatkowych danych osobowych poza tymi, które znajdują się na pasku magnetycznym i są bezpieczniejsze. I jak zawsze, nigdy nie ponosisz odpowiedzialności za nieautoryzowane zakupy lub transakcje bankowe online lub mobilne za pomocą karty kredytowej Discover lub debetowej.

Ogólnie czas przetwarzania karty chipowej jest podobny do czasu karty z paskiem magnetycznym. Jednak istnieje kilka różnic w przypadku kart chipowych.

 • Po pierwsze, zamiast przeciągania karty przez klienta i wkładania jej z powrotem do portfela, karta chipowa pozostaje w terminalu i konsument może zauważyć, że transakcja trwa dłużej.
 • Po drugie, sposób instalacji terminala EMV może mieć pewien wpływ na czas przetwarzania. Ponieważ Stany Zjednoczone nadal przechodzą na karty chipowe, procesy zakupowe zostaną udoskonalone w celu przyspieszenia płatności.Bezpieczeństwo karty chipowejKarty chipowe i PIN mogą być pomocne w przypadku zgubienia lub kradzieży karty, a chip i podpis mogą być pomocne w przypadku oszustwa. Z tego powodu wielu wydawców i handlowców kart w USA zaczyna od technologii chipów i podpisów zarówno dla kart kredytowych, jak i debetowych. Więcej informacji o tym, jak chip i podpis oraz chip i kod PIN działają w przypadku Twojej karty, znajdziesz poniżej:

  Odkryj kartę kredytową

  • Discover karty kredytowe są skonfigurowane jako chip i podpis
  • W niektórych przypadkach, w zależności od ilości transakcji lub sprzedawcy, monit o podpisanie może nie być wyświetlany przez cały czasKod PIN jest wymagany w bankomacie przy żądaniu zaliczki gotówkowej (taka sama funkcjonalność jak karta z paskiem magnetycznym)Odkryj kartę debetową

   • Karta debetowa Discover jest skonfigurowana jako chip i kod PIN oraz chip i podpis
   • W zależności od tego, czy w momencie zakupu wybierzesz opcję kredytową, czy debetową, możesz zostać poproszony o podpis lub kod PINW niektórych przypadkach, w zależności od kwoty transakcji lub sprzedawcy, możesz nie zostać poproszony o podpis lub kod PINPIN jest wymagany w bankomacie przy wypłacie gotówki (taka sama funkcjonalność jak karta debetowa z paskiem magnetycznym)

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy