Eval (ez_write_tag (300,250, conserboomer_com-box-3, ezslot_1,110, 0, 0)); Jak skutecznie przelać pieniądze z karty przedpłaconej na konto bankowe

Eval (ez_write_tag (300,250, conserboomer_com-box-3, ezslot_1,110, 0, 0)); Jak skutecznie przelać pieniądze z karty przedpłaconej na konto bankowe
Category: Przy Użyciu
16 października 2020

Pomóż nam pomóc. Ostatnia aktualizacja tego artykułu miała miejsce w sierpniu 2020 r. Metody przesyłania środków z karty przedpłaconej na konto bankowe mogą z czasem ulec zmianie. Jeśli coś nie działa, daj nam znać, a postaramy się odpowiednio zaktualizować artykuł. Dziękuję Ci!

Posiadanie karty przedpłaconej to wygodny sposób płacenia za produkty i usługi w sklepie lub w Internecie. Zamiast nosić przy sobie gotówkę, po prostu doładowujesz pieniądze na przedpłaconą kartę debetową, dzięki czemu jest bezpieczniejsza i bardziej praktyczna.

Możesz również otrzymać wypłatę i świadczenia rządowe na karcie przedpłaconej. Rząd USA użył nawet kart przedpłaconych do wysyłania płatności stymulacyjnych na koronawirusa obywatelom bez dostępnych informacji bankowych w 2020 roku.

Ponieważ tak wielu z nas korzysta z kart przedpłaconych, często zadaje się pytanie, jak przelać pieniądze z karty przedpłaconej na konto oszczędnościowe lub czekowe?

Pierwszym krokiem w tym procesie jest sprawdzenie, czy Twoja karta w ogóle umożliwia przelewanie środków na konto bankowe.

Czy możesz przelać pieniądze z karty przedpłaconej na konto bankowe?

Tak. Niemal we wszystkich przypadkach możesz przelać pieniądze z karty przedpłaconej na konto bankowe. Ale jak to zrobisz, zależy od rodzaju posiadanej karty przedpłaconej.

Istnieją dwa rodzaje kart przedpłaconych:

Który masz?

Jest to karta, której można używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty kredytowe / debetowe. Jeśli korzystałeś z karty przedpłaconej w różnych miejscach bez żadnych problemów, masz zwykłą kartę przedpłaconą.

Jak odzyskać pieniądze z karty?

Odkryliśmy, że najlepszym sposobem na to jest skorzystanie z usług firmy przekazującej pieniądze, takiej jak MoneyGram .

Jeśli nie chcesz wnosić żadnych opłat, możesz wypróbować tę ogólną metodę . Jest to jednak bardziej żmudne i nie ma gwarancji, że zadziała.

Ten typ karty ogranicza Cię do kupowania produktów i usług od uczestniczących sprzedawców, np. Home Depot.

Jak odzyskać pieniądze z karty?

Odkryliśmy, że jedynym sposobem na uzyskanie pieniędzy z karty podarunkowej jest sprzedaż jej na specjalnych stronach internetowych, takich jak CardCash.

Jak przelać pieniądze z karty przedpłaconej na konto bankowe za pomocą MoneyGram

Przez długi czas staraliśmy się znaleźć prosty, pewny sposób na przeniesienie środków z naszych kart przedpłaconych. Pewnego dnia pomocny czytelnik udostępnił ten sprytny hack, który działa z prawie każdą kartą przedpłaconą.

Korzystając z usługi przekazu pieniężnego, takiej jak MoneyGram , możesz szybko, tanio i bezpiecznie przelać pieniądze na swoje konto bankowe.

Oto kilka powodów, dla których uwielbiamy tę metodę:

Safe: MoneyGram istnieje od 1940 roku i jest drugą co do wielkości firmą przekazującą pieniądze na świecie.

Safe: MoneyGram istnieje od 1940 roku i jest drugą co do wielkości firmą przekazującą pieniądze na świecie.

Szybko: odbierz pieniądze w kilka minut, jeśli wybierzesz opcję wpłaty kartą debetową.

Szybko: odbierz pieniądze w kilka minut, jeśli wybierzesz opcję wpłaty kartą debetową.

Tanie: opłaty są tak niskie, jak 1,99 USD. Zobacz naszą sekcję o tym, jak obliczane są ich opłaty.

Tanie: opłaty są tak niskie, jak 1,99 USD. Zobacz naszą sekcję o tym, jak obliczane są ich opłaty.

Niezawodny: dziesiątki naszych czytelników z powodzeniem zastosowało tę metodę i wydaje się, że działa ona w przypadku praktycznie każdej karty przedpłaconej.

Niezawodny: dziesiątki naszych czytelników z powodzeniem zastosowało tę metodę i wydaje się, że działa ona w przypadku praktycznie każdej karty przedpłaconej.

Oto kroki, aby przelać pieniądze z karty przedpłaconej na konto bankowe za pomocą MoneyGram:

Krok 1: Zarejestruj konto w MoneyGram.com

Przejdź do witryny MoneyGram i kliknij „Zarejestruj się”, aby utworzyć konto przy użyciu adresu e-mail. Być może będziesz musiał przedstawić dowód tożsamości ze zdjęciem, aby zweryfikować, czy jesteś osobą prawną.

Krok 2: Przejdź do strony „Wyślij pieniądze” i wypełnij informacje o płatności

Po rejestracji kliknij opcję „Wyślij pieniądze” w menu. Powinieneś zobaczyć stronę jak na powyższym zrzucie ekranu.

 1. Wpisz kwotę, którą chcesz wysłać
 2. Wybierz kartę debetową / kredytową
 3. Wybierz opcję „Wpłata na konto” (lub opcję „Wpłata kartą debetową”, jeśli nie widzisz opcji „Wpłata na konto”). Będzie to wymagać posiadania karty debetowej połączonej z kontem bankowym, na które wysyłasz pieniądze. )

Krok 3: Uzupełnij dane bankowe

Po kliknięciu dalej zostaniesz przeniesiony na stronę jak na powyższym zrzucie ekranu. Wprowadź dane swojego Odbiorcy. Będą to informacje takie jak Twoje imię i nazwisko, adres i dane konta / karty debetowej.

Kliknij „ Dalej ”. Według strony MoneyGram, wiele wpłat na konto jest realizowanych w ciągu kilku minut, w zależności od godzin bankowych i dostępności systemów.

Ile to kosztuje?

Zapłacisz opłatę na podstawie kwoty, którą wysyłasz. W przypadku kwot poniżej 200 USD MoneyGram pobiera opłatę podstawową w wysokości 1,99 USD. W przypadku kwot powyżej 200 USD pobiera 1,99 USD + 1% przekazanej kwoty.

Na przykład, jeśli zamierzasz wysłać 500 USD, opłata wyniesie 1,99 USD + 5 USD, co daje łącznie 6,99 USD.

Możesz oszacować opłatę przed wysłaniem pieniędzy, korzystając z kalkulatora opłat na stronie głównej MoneyGram.

Jak zaoszczędzić na opłacie za przelew?

Jeśli zamierzasz regularnie korzystać z tej usługi, możesz zaoszczędzić na opłatach, rejestrując się w programie MoneyGram Plus Rewards.

Dzięki temu programowi zaoszczędzisz 20% na opłatach za drugi przelew i 40% na opłatach za co piąty przelew.

Jeśli przesyłasz dużą kwotę, skorzystanie z programu MoneyGram Plus Rewards pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy!

Czy istnieje limit przesyłania pieniędzy za pomocą MoneyGram?

Limit wysyłania pieniędzy online wynosi 10 000 USD na transakcję i do 10 000 USD co 30 dni kalendarzowych.

Jeśli chcesz wysłać więcej środków, musisz to zrobić osobiście w jednej z placówek MoneyGram, jednak zgodnie z FAQ MoneyGram, większość agencji przyjmuje tylko gotówkę.

Jak długo trwa przesyłanie pieniędzy za pomocą MoneyGram?

Wszystkie transakcje MoneyGram są realizowane w tym samym dniu, w tym przelewy z karty przedpłaconej na Twoje konto bankowe.

Gotowy, aby otrzymać pieniądze z karty przedpłaconej? Odwiedź witrynę MoneyGram, aby rozpocząć.

Jak przelać saldo karty podarunkowej na swoje konto bankowe za pomocą CardCash

Tak, możesz przelać pieniądze z większości przedpłaconych kart podarunkowych na swoje konto bankowe, korzystając z usługi o nazwie CardCash.

W przeciwieństwie do większości kart przedpłaconych, karty podarunkowe są jednorazowe i można ich używać tylko do zera salda, podczas gdy większość kart przedpłaconych można doładować i używać w nieskończoność.

Na szczęście znaleźliśmy jedną sprawdzoną metodę przesyłania pieniędzy z karty podarunkowej na konto bankowe.

Możesz korzystać z usług płatności mobilnych, takich jak CardCash (przez PayPal), aby przelać pieniądze z karty podarunkowej lub przedpłacone na konto bankowe.

Haczyk? Jest to droższe niż zwykłe używanie karty podarunkowej lub karty przedpłaconej do kupowania przedmiotów. Więc upewnij się, że jest to naprawdę wartość pieniężna, którą chcesz z karty podarunkowej.

Aby przelać karty podarunkowe na swoje konto bankowe za pomocą opcji CardCash :

 1. Przejdź do tej strony w witrynie CardCash
 2. Wprowadź posiadaną kartę podarunkową Ex: Walmart
 3. Wpisz kwotę na karcie podarunkowej Np .: 100 $
 4. Kliknij „POBIERZ OFERTĘ”, a pojawi się oferta za ile zapłacą Ci np .: 88,00 $
 5. Jeśli akceptujesz kwotę, kliknij „Zdobądź 88,00 $ w gotówce”
 6. Pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, w jaki sposób chcesz otrzymać płatność i wybierz PayPal Express
 7. Wprowadź numer swojej karty podarunkowej oraz PIN i kontynuuj łączenie się z kontem PayPal
 8. Zaloguj się do swojego konta PayPal i wypełnij wymagane pola
 9. Kliknij „ Uzyskaj moje saldo PayPal
 10. Gdy saldo dotrze do Twojego Portfela PayPal, możesz teraz przelać pieniądze na swoje konto bankowe, wykonując następujące kroki: Jak przelać pieniądze z PayPal na moje konto bankowe?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy