Godziny otwarcia banku PNC

Godziny otwarcia banku PNC
Category: Która Jest
16 października 2020

PNC Bank jest częścią PNC Financial Services Group, Inc., która jest spółką holdingową dla banków i usług finansowych z siedzibą w Pensylwanii. Bank zajmuje bardzo wysoką pozycję w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajmuje 5. miejsce pod względem oddziałów i 4. pod względem liczby bankomatów.

Co robi PNC Bank

Oprócz usług bankowych, PNC Bank oferuje swoim klientom również usługi takie jak zarządzanie aktywami, planowanie nieruchomości, obsługa kredytów, a nawet zarządzanie majątkiem. Firma koncentruje się na świadczeniu usług zarówno dla klientów detalicznych, jak i biznesowych. Firma jest również głęboko zaangażowana w projekty społeczne. Daje na cele charytatywne, promuje działania przyjazne dla środowiska, pomaga zagrożonym dzieciom i poprawia ich edukację, a także oferuje przystępne pożyczki mieszkaniowe i produkty pożyczkowe dla społeczności.

Ważna aktualizacja dotycząca COVID-19

W odpowiedzi na COVID-19 godziny pracy banku PNC mogą się zmieniać, a nawet miejsce może zostać tymczasowo zamknięte w wyniku ograniczeń kwarantanny. Zapoznaj się z informacjami o alternatywnych sposobach wysyłki na lokalnej stronie internetowej banku PNC.

PNC Bank zmienił godziny zakupów, aby dać pracownikom trochę więcej czasu na odkażenie i uzupełnienie towarów na regałach. Co więcej, wiele placówek PNC Bank w końcu ustaliło odrębne godziny zakupów dla osób z grupy zagrożonej.

O której godzinie otwiera się bank PNC?

poniedziałek 09:00 – 17:00
wtorek 09:00 – 17:00
środa 09:00 – 17:00
czwartek 09:00 – 17:00
piątek 09:00 – 18:00
sobota 09:00 – 13:00

Czy PNC Bank jest dziś otwarty? Czy PNC Bank jest otwarty jutro?

Czy PNC Bank jest otwarty w niedzielę? Nie, jest zamknięte.

Czas zamknięcia banku PNC

O której godzinie PNC Bank zamyka? Zwykle zamyka się o 17:00.

Historia banku PNC

Grupa PNC została założona w 1983 roku jako firma oferująca zróżnicowane usługi finansowe. Firma oferowała szeroki wachlarz usług finansowych i skupiała się głównie na kilku państwach. Firma świadczyła również swoje usługi klientom międzynarodowym. PNC rozpoczęło swoją działalność jako Pittsburgh Trust and Savings Company w 1845 r. Jednak instytucja bankowa stała się w pełni operacyjna w 1852 r. Nazwa banku została zmieniona na Pittsburgh Trust Company w 1853 r. Ostatecznie przyjął on nazwę PNC w obecnej postaci. znany dzisiaj.

PNC Bank Holiday Hours – Open

Data Święto
14 lutego Walentynki
5 marca Tłusty wtorek Mardi Gras
17 marca Dzień Świętego Patryka
19 kwietnia Dobry piątek
22 kwietnia poniedziałek Wielkanocny
5 Maja Cinco de Mayo
16 czerwca Dzień Ojca
12 maja Dzień Matki
31 października Halloween
29 listopada Czarny Piątek
24 grudnia Wigilia

PNC Bank Holiday Hours – Zamknięte

Data Święto
25 grudnia Boże Narodzenie
02 września Dzień pracy
14 października Dzień Kolumba
18 lutego Dzień Prezydentów
27 maja dzień Pamięci
4 lipca Dzień Niepodległości
21 stycznia Dzień Martina Luthera Kinga Jr
11 listopada Dzień Weteranów
21 kwietnia Niedziela Wielkanocna
28 listopada święto Dziękczynienia
1 stycznia Nowy Rok

PNC Bank blisko mnie

Lokalizator sklepów PNC Bank

Kierunki biznesowe

PNC Financial Services Group, Inc. posiada obecnie aktywa o wartości około 400 miliardów dolarów. PNC Bank ma około 2500 lokalizacji i ponad 9000 bankomatów. Jest również obecna w kilkunastu stanach USA, a także w innych strategicznych częściach świata, takich jak Wielka Brytania, Niemcy i Chiny. Jej roczne przychody przekraczają obecnie 15 miliardów dolarów. Bank zatrudnia również ponad 50 000 pracowników.

W tej chwili PNC Bank jest jednym z wiodących kredytodawców detalicznych w kraju. Bank znajduje się również w czołówce, jeśli chodzi o indywidualne zarządzanie majątkiem. PNC był również powiązany z Blackrock, największą na świecie firmą zarządzającą aktywami notowaną na giełdzie. Bank postawił również na innowacje, dlatego dziś oferuje również usługi bankowości wirtualnej, do których klienci mają dostęp za pośrednictwem telefonów komórkowych. Początkowo firma rozwijała swoją działalność poprzez przejęcia. Na przykład w ciągu pięciu lat od 1991 roku bank przejął dziesięć mniejszych banków i instytucji finansowych. To posunięcie wzmocniło jego obecność na rynku i znacznie zwiększyło zakres usług, które ma do zaoferowania swoim klientom.

Kluczowe fakty o PNC Bank

– Nazwa PNC powstała na podstawie inicjałów dwóch instytucji bankowych, które połączyły się w 1983 roku, tworząc bank. Były to Pittsburgh National Corporation i Provident National Corporation.

– Bank PNC był jednym z pierwszych, który zbudował oddziały w oparciu o standardy US Green Building Council

– Biura banku znajdują się przy Piątej Alei w Pittsburghu i są tam od 1858 roku

– Bank jako pierwszy wystąpił o nadanie karty krajowej i już wtedy działał

– Kiedy dwa banki, które połączyły się, tworząc PNC, połączyły się, była to największa fuzja bankowa w tamtym czasie w historii Ameryki. Powstała firma miała aktywa o wartości 10,3 miliarda dolarów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy