Jak robić zakupy za pomocą Bitcoin

17 lutego 2021

Bitcoin spędził większość ostatniego tygodnia na ponad 8000 $, kontynuując to, co było cudownym wiosennym przebudzeniem (po, spójrzmy prawdzie w oczy, straszliwej zimie). Dla wielu osób ceny te inspirują do dalszego HODL-u – wskazówkę, że ich długoterminowa inwestycja się opłaca i powód, by się trzymać. Ale dla innych ludzi wzrost ceny Bitcoina oznacza osobiste dobrodziejstwo, pełniejszą (cyfrową) skarbonkę i powód do poczucia przyjemności. Jeśli należysz do tej drugiej kategorii i szukasz odrobiny relaksu, masz kilka opcji zakupów za pomocą Bitcoin. Od zamiany bitcoinów na gotówkę po trafianie do sklepów akceptujących Bitcoin, omówimy najłatwiejsze i najszybsze sposoby robienia zakupów za pomocą Bitcoin.

1. Sprzedaj swój Bitcoin za gotówkę

Ponieważ większość świata nadal działa w walutach fiducjarnych (są to waluty wspierane przez rząd, takie jak dolary i peso, na wypadek, gdybyś potrzebował odświeżenia), znalezienie sklepów akceptujących Bitcoin nie zawsze jest takie łatwe. Jeśli masz Bitcoiny, które chcesz wydać, czasami najłatwiej jest przeliczyć je na lokalną walutę. W Coinmama możesz obecnie sprzedawać swoje Bitcoiny z wypłatą przelewem bankowym na konto bankowe SEPA. Wypłać ułamek swojego Bitcoina, wpłać euro na swoje konto bankowe i zarezerwuj dzień w spa. Zasługujesz na to!

2. Rób zakupy w sklepach za pomocą Bitcoin

Jest coś niezwykle satysfakcjonującego w robieniu zakupów za pomocą Bitcoin przy użyciu portfela kryptowalut. I chociaż sklepy, które akceptują Bitcoin, są nadal w mniejszości, one istnieją. Dzięki stronom takim jak coinmap.org znalezienie tych sklepów stało się łatwiejsze. Po prostu powiększ swoją okolicę, aby znaleźć sklepy w pobliżu, które przyjmują Bitcoiny.

3. Kupuj za pomocą Bitcoin online

Bitcoin jest walutą cyfrową, więc ma sens, że byłby szerzej akceptowany w sferze cyfrowej. Strony takie jak Overstock, Newegg i Reeds od dawna akceptowały Bitcoin, a między nimi najprawdopodobniej Cię obejmują. Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe wyniki wyszukiwania, Spendabit umożliwia wyszukiwanie według kategorii, dając Ci wszystkie wyniki akceptujące Bitcoiny, o których możesz marzyć.

4. Zamień swoje Bitcoiny na karty podarunkowe

Jeszcze jedną opcją zakupów z Bitcoinem jest zakup karty podarunkowej do wybranego sklepu. eGifterand Gyft zarówno akceptują Bitcoin jako formę płatności, jak i sprzedają karty podarunkowe setkom sklepów, od Starbucks po Target, a nawet na stronach turystycznych, takich jak Hotels.com. Wybierz kartę podarunkową, którą chcesz, zapłać Bitcoinem i kup sobie mrożone karmelowe macchiato!

Powiązane artykułyBitcoin Mining: Jak działa Bitcoin Mining

Coinmama ma wszystkie informacje potrzebne do uzyskania informacji o wydobywaniu bitcoinów. Dowiedz się, jak działa wydobywanie bitcoinów, jakie są pule bitcoinów i sprzęt do wydobywania bitcoinów i nie tylko. Odwiedź Coinmama, aby dowiedzieć się więcej już dziś!

Coinmama zobowiązuje się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet

Coinmama obchodzi Międzynarodowy Dzień Kobiet, zobowiązując się przyciągnąć więcej kobiet do kryptowaluty.

Bitcoin (BTC) o połowę historii z wykresami i datami

Kolejny halving Bitcoina już za kilka miesięcy. Dowiedz się, czym jest halving bitcoina i jakie są historyczne wahania cen bitcoinów w odniesieniu do wcześniejszych halvingu.

Nowy w kryptowalutach? 5 rzeczy, które należy wiedzieć, zanim kupisz Bitcoin online

Bitcoin mógł wejść do głównego nurtu w 2017 roku, ale nie wszyscy…

10 powodów, dla których warto kupować Bitcoin w 2020 roku

Bitcoin zmienia świat. Ale jeśli potrzebujesz konkretnych powodów, dla których jest to przyszłość pieniędzy, Coinmama ma 10 powodów, aby kupić Bitcoin w 2020 roku.

10 momentów, które zdefiniowały Crypto w 2019 roku

Jesteśmy dwa lata po astronomicznym wzroście kryptowalut, który dał Bitcoin…

WIDEO: Co to są Stablecoins?

Dołącz do nas w kolejnej odsłonie naszego wprowadzenia do serii filmów o kryptowalutach, gdy przyjrzymy się roli Stablecoinów w kryptowalutach.

6 prezentów, które możesz kupić za Bitcoin w te wakacje

Robienie świątecznych zakupów za pomocą Bitcoin jest łatwe. Coinmama przedstawia jedne z najlepszych prezentów w Internecie, które można kupić za BTC.

WIDEO: Wybór portfela Bitcoin

Portfel Bitcoin to pierwszy krok do zakupu Bitcoin. Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni portfel i jak bezpiecznie przechowywać swoją inwestycję w kryptowalutę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy