Karty kredytowe o natychmiastowej akceptacji

Karty kredytowe o natychmiastowej akceptacji
Category: Konto Bankowe
16 marca 2021

Otrzymaj natychmiastową odpowiedź na wniosek o kartę kredytową lub kartę przedpłaconą w ciągu 60 sekund. Chociaż wydawcy starają się zapewnić zatwierdzenie, gdy tylko jest to możliwe, w niektórych okolicznościach może być potrzebny więcej czasu na określenie, czy wniosek został zatwierdzony, odrzucony lub czy potrzebna jest dodatkowa weryfikacja.

Otrzymaj natychmiastową odpowiedź na wniosek o kartę kredytową lub kartę przedpłaconą w ciągu 60 sekund. Chociaż wydawcy starają się zapewnić zatwierdzenie, gdy tylko jest to możliwe, w niektórych okolicznościach może być potrzebny więcej czasu na określenie, czy wniosek został zatwierdzony, odrzucony lub czy potrzebna jest dodatkowa weryfikacja.

Najlepsze karty kredytowe z natychmiastową akceptacją:

 • Konto Kreatora Kredytów: Konto Kreatora Kredytów
 • Karta kredytowa OpenSky® Secured Visa®: brak konieczności sprawdzania zdolności kredytowej
 • Złota karta Horizon: szybka akceptacja
 • Zabezpieczona karta kredytowa Green Dot primor® Visa® Gold: wysokie linie kredytowe
 • Zabezpieczona karta kredytowa UNITY® Visa: nie jest wymagana minimalna zdolność kredytowa

Znajdź idealną kartę dzięki CardMatch ™

Sprawdź, czy jesteś wstępnie zakwalifikowany do jakichkolwiek ofert specjalnych w mniej niż 60 sekund.

Konto Kreatora Kredytów

Brak historii kredytowej

Stawka nagród

W skrócie

Najważniejsze

 • Plany oszczędnościowe zaczynają się od 25 USD / miesiąc i obejmują monitorowanie kredytu
 • Raporty do wszystkich 3 biur kredytowych. Nie jest wymagana żadna siła kredytowa ani historia kredytowa
 • Self pomaga w uzyskaniu niewielkiej pożyczki, którą oszczędzasz na płycie CD na 12 lub 24 miesiące (zaświadczenie o wpłacie na konto bankowe ubezpieczone przez FDIC)
 • Pod koniec okresu konta utworzyłaś historię kredytową, a Twoje oszczędności na płycie CD zostaną odblokowane

Ceny i opłaty

Karta kredytowa OpenSky® Secured Visa®

Brak historii kredytowej

Stawka nagród

W skrócie

Nasze podejście

Najważniejsze

 • Do złożenia wniosku nie jest konieczne sprawdzenie zdolności kredytowej. OpenSky wierzy w dawanie możliwości każdemu.
 • Przekazany zwrotny * depozyt staje się limitem linii kredytowej na karcie Visa. Wybierz sam, już od 200 USD.
 • Szybko buduj kredyt. OpenSky raportuje do wszystkich 3 głównych biur kredytowych.
 • 99% naszych klientów, którzy rozpoczęli działalność bez zdolności kredytowej, uzyskało historię kredytową w biurach kredytowych w ciągu zaledwie 6 miesięcy.
 • Mamy społeczność ludzi takich jak Ty na Facebooku; istnieje forum wymiany doświadczeń i spostrzeżeń od innych na naszej stronie dla fanów na Facebooku. (Wyszukaj „OpenSky Card” na Facebooku).
 • OpenSky udostępnia wskazówki dotyczące kredytów i specjalną stronę poświęconą edukacji kredytowej w naszej witrynie, aby wesprzeć Cię przez cały czas.
 • * Zapoznaj się z naszą Umową posiadacza karty znajdującą się na dole strony aplikacji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat karty.

Ceny i opłaty

Złota karta Horizon

Brak historii kredytowej

Stawka nagród

W skrócie

Najważniejsze

 • Raporty do głównego biura informacji kredytowej
 • Szybkie zatwierdzenie online
 • Niezabezpieczony limit kredytowy
 • Brak sprawdzania zdolności kredytowej
 • Brak kontroli zatrudnienia
 • Początkowy limit kredytowy w wysokości 500 USD
 • 0% RRSO

Ceny i opłaty

Ujawnienie redakcyjne: Wszystkie recenzje są przygotowywane przez personel CreditCards.com. Wyrażone w nich opinie są wyłącznie opiniami recenzenta i nie zostały sprawdzone ani zatwierdzone przez żadnego reklamodawcę. Informacje, w tym stawki i opłaty kartowe, przedstawione w przeglądzie są aktualne na dzień przeglądu. Sprawdź dane u góry tej strony oraz w witrynie banku, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje.

Wszystkie informacje o zabezpieczonej karcie kredytowej Green Dot primor® Visa® Gold zostały zebrane niezależnie przez CreditCards.com i nie zostały sprawdzone przez wydawcę.

Porównanie kart kredytowych z natychmiastową akceptacją

Masz ochotę na nową, błyszczącą kartę kredytową? W wielu przypadkach możesz zostać zatwierdzony w ciągu kilku minut. Dodając do tego, istnieje karta dla prawie każdego – wystarczy wiedzieć, czego chcesz i do czego prawdopodobnie się zakwalifikujesz.

W niektórych przypadkach karta może zostać wstępnie zatwierdzona, czasem pocztą. Jest jednak kilka rzeczy, które należy wiedzieć o tych ofertach i mogą nie być tym, o czym myślisz. Tutaj patrzymy na:

Niezależnie od powodu ubiegania się o kartę kredytową, odpowiemy na najpilniejsze pytania.

Szczegółowe informacje na temat najlepszych kart kredytowych z natychmiastowym zatwierdzeniem

Self Lender – konto Builder Credit finanso

Dla konsumentów, którzy chcą poprawić swój wynik, ale nie mają pliku, aby otrzymać kartę kredytową, dostępny jest produkt Self Lender. Podobnie jak w przypadku konta oszczędnościowego, ale z możliwością budowania kredytu, płacisz co najmniej 25 USD miesięcznie na poczet świadectwa depozytowego przez co najmniej 12 miesięcy. Na przykład, możesz zapłacić 25 $ za 24 miesiące i otrzymać 525 $ z powrotem pod koniec tego okresu, z dodatkową premią w postaci wysłania serii terminowych płatności do 3 głównych biur kredytowych.

Gdzie to konto może Cię zabrać? Jeśli obawiasz się, że Twój kredyt jest za słaby dla karty kredytowej lub masz problemy z budżetowaniem, to jest dobre konto. Nie są potrzebne żadne twarde środki kredytowe ani historia kredytowa.

Karta kredytowa OpenSky® Secured Visa®

W przypadku tej karty nie ma możliwości sprawdzenia zdolności kredytowej, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że zostaniesz zaakceptowany. Po 6 miesiącach Twoje akta kredytowe zostaną ustalone i możesz zbudować swój kredyt. Ponieważ jest to Visa, miliony sprzedawców zaakceptują Twoją kartę.

Dokąd może Cię zabrać to konto? Możesz wybrać kwotę zwrotnego depozytu, zaczynając od 200 $, a to określa twój limit kredytowy.

Złota karta Horizon

Bez sprawdzania zdolności kredytowej i sprawdzania zatrudnienia, Horizon Gold Card oferuje początkową linię kredytową w wysokości 500 USD. Ten produkt nie jest kartą kredytową ani debetową. Można go używać wyłącznie do zakupów na stronie shop.thehorizonoutlet.com. Chociaż reklamuje 0% RRSO, istnieje szereg opłat, w tym opłata za „walidację konta” i opłata za „weryfikację podpisu dostawy w sklepie”, więc upewnij się, że wiesz, czego się od Ciebie oczekuje.

Dokąd może Cię zabrać to konto? Uwaga, ta karta ma minimalną miesięczną opłatę w wysokości 25 USD, która wynosi około 300 USD rocznie. Jest to jednak niezabezpieczona karta, która jest pomocna, jeśli nie masz gotówki na zabezpieczony depozyt.

Zabezpieczona karta kredytowa Green Dot primor® Visa® Gold

Jeśli chcesz wpłacić zwrotny depozyt, za pomocą tej karty możesz uzyskać limit kredytowy do 5000 USD. Nie jest wymagana minimalna ocena zdolności kredytowej, a wszystkie typy kredytów są mile widziane, w tym brak i ograniczony kredyt.

Dokąd może Cię zabrać to konto? Najniższa roczna stopa oprocentowania 9,99% tej karty jest rzadkością, po części dlatego, że jest stała, a po części dlatego, że wynosi poniżej 10%.

Karta kredytowa UNITY® Visa Secured

Ta karta akceptuje kredyt od złego do uczciwego i nie jest wymagana minimalna ocena kredytowa. Wymagany jest minimalny depozyt w wysokości 250 USD, a RRSO jest ustalona na 17,99%.

Dokąd może Cię zabrać to konto? Ta karta ma niezwykłą funkcję jak na jej typ 6-miesięcznej stopy transferu salda w wysokości 9,95% RRSO, chociaż musisz się zastanowić, czy lepiej wpłacić zwrotny depozyt na kwotę już zadłużoną.

Co to jest natychmiastowe zatwierdzenie i jak działa?

Dzięki karcie kredytowej o natychmiastowym zatwierdzeniu możesz w ciągu kilku minut dowiedzieć się, czy jesteś akceptowany jako członek karty.

Przeprowadzana jest wstępna kontrola kredytowa i im lepsza ocena kredytowa, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz kartę.

Następnie otrzymujesz warunkowe zatwierdzenie, gdy pożyczkodawca uzyska Twój wynik i zatwierdzi plik, a następnie zostanie przeprowadzona dokładniejsza kontrola pliku. Pamiętaj, że natychmiastowe zatwierdzenie nie gwarantuje, że zostaniesz zaakceptowany.

Choć kusząca może być oferta natychmiastowego zatwierdzenia, ważne jest, aby się rozejrzeć. Spójrz na opłaty i funkcje – nie chcesz wybierać pierwszej znalezionej karty.

Czy istnieje coś takiego jak gwarancja natychmiastowego zatwierdzenia?

Nie, jednak możesz zwiększyć prawdopodobieństwo akceptacji, sprawdzając swoją zdolność kredytową i wynik wymagany przez kartę przed złożeniem wniosku. Przed złożeniem wniosku możesz również skorzystać z narzędzia takiego jak nasze narzędzie CardMatch, aby ocenić, które karty są dla Ciebie odpowiednie.

Jaka jest różnica między wstępnym zatwierdzeniem a wstępną kwalifikacją?

Wstępna kwalifikacja ma miejsce, gdy przekazujesz informacje pożyczkodawcy, a on przeprowadza „miękkie pociągnięcie” lub kontrolę zdolności kredytowej, która nie wpływa na Twój wynik. Zaletą jest to, że masz pojęcie, czy Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane przed formalnym złożeniem wniosku. Kiedy formalnie aplikujesz, przeprowadzane jest „mocne wyciągnięcie”, co oznacza, że ​​Twój wynik jest nieco zmieniony. Jest to niezbędny proces do formalnego wniosku.

Elementy kwalifikacji wstępnej

1. Inicjujesz aplikację.

2. Twój kredyt nie ma wpływu, chyba że złożysz formalny wniosek.

3. Nie jest to oferta wiążąca – pożyczkodawca może zdecydować o nieprzyznaniu linii kredytowej po formalnym rozpatrzeniu wniosku.

Wstępne zatwierdzenie oznacza, że ​​pożyczkodawca sprawdził Twoje dane i zdecydował się przedstawić Ci warunkową ofertę. Aby zostać zaakceptowanym, musisz formalnie złożyć wniosek.

Elementy wstępnego zatwierdzenia

1. Pożyczkodawca inicjuje wstępne zatwierdzenie.

2. Nie ma to wpływu na zdolność kredytową, chyba że złożysz formalny wniosek.

3. Jest to mocna oferta kredytu, chyba że istnieje drastyczna różnica w wysokości Twojego kredytu lub jeśli nie można zweryfikować Twojego dochodu.

A jeśli nie chcesz aplikować?

Po złożeniu wniosku możesz otrzymać kolejną ofertę lub nawet zostać odrzucony. Jeśli nie chcesz karty, pamiętaj, aby zniszczyć wstępną zgodę, ponieważ mogą na niej wydrukować dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz adres.

Chcesz zrezygnować z wstępnie kwalifikujących się ofert? Zadzwoń pod numer (888) 567-8688 lub odwiedź optoutprescreen.com.

Czy ubieganie się o kartę kredytową może zaszkodzić Twojej zdolności kredytowej?

Podczas gdy wstępne zatwierdzenie i wstępne kwalifikacje kart nie mają wpływu na Twoją zdolność kredytową, dopóki nie złożysz formalnego wniosku, kiedy złożysz wniosek, na Twój wynik wpłynie około 5 punktów. Dlatego ważne jest, aby znać swój wynik z wyprzedzeniem i aplikować tylko wtedy, gdy masz wysokie prawdopodobieństwo akceptacji.

Ile czasu zajmuje zatwierdzenie karty kredytowej?

Kiedy ubiegasz się o kartę kredytową, musisz wypełnić wniosek, który zazwyczaj ma długość strony i zawiera dane osobowe, w tym imię i nazwisko, adres i numer ubezpieczenia społecznego, a także dochód, źródło dochodu i miesięczne płatności za mieszkanie.

Po naciśnięciu przycisku Zastosuj może się wydarzyć jedna z kilku rzeczy. Możesz zostać zatwierdzony w ciągu kilku minut, może stać się „oczekujący” lub możesz zostać odrzucony. Jeśli nie chcesz czekać tygodnia, aby znaleźć odpowiedź, gdy sprawa stanie się w toku, możesz zadzwonić do obsługi klienta i poprosić agenta o zebranie dodatkowych informacji, aby od razu podjąć decyzję. W przeciwnym razie otrzymasz odpowiedź pocztą i prawdopodobnie swoją kartę.

Powody, dla których możesz zostać odrzucony

Jeśli odmówiono Ci wydania karty kredytowej, wystawca karty musi podać powód. Poza zbyt niską zdolnością kredytową przyczyny mogą być następujące:

 1. Wysoki wskaźnik wykorzystania kredytu. Kiedy wykorzystujesz większość lub całość dostępnego kredytu, może to oznaczać, że żyjesz na kredyt i że karta, o którą się ubiegasz, służy do spłacania tego długu.
 2. Cienki plik kredytowy. Jeśli tak się stanie, najlepszym rozwiązaniem będzie uzyskanie zabezpieczonej karty lub zostanie autoryzowanym użytkownikiem.
 3. Zbyt wiele trudnych pytań. Kiedy masz kilka próśb o kredyt w krótkim czasie, pożyczkodawcom może się wydawać, że desperacko potrzebujesz kredytu.
 4. Wymagania aplikacji specyficzne dla banku. Niektórzy wydawcy, tacy jak Chase, mają wymagania dotyczące liczby kart, które można zdobyć w określonym czasie.
 5. Za dużo kredytu w tym samym banku. Jeśli bank stwierdzi, że masz za dużo kredytu na wielu kartach, możesz odmówić.
 6. Nie można potwierdzić tożsamości ani innych szczegółów. W takim przypadku zadzwoń do banku. Ponadto, jeśli masz konto czekowe lub oszczędnościowe w banku, możesz poprosić o wykorzystanie tych informacji do potwierdzenia Twoich danych.
 7. Ostatnie negatywne pozycje w raportach kredytowych. Chociaż problemy takie jak opóźnienia w płatnościach i bankructwa mogą wpływać na Twój wniosek, wiedz, że im starsze te negatywne zdarzenia, tym mniej są one ważne.
 8. Zbyt niski dochód. To powiedziawszy, choć może to być kuszące, nie kłam na ten temat, ponieważ jest to uważane za oszustwo.
 9. Za młody, żeby aplikować. Aby ubiegać się o własną kartę, musisz mieć co najmniej 18 lat.
 10. Błędy w aplikacji. Jeśli tak się stanie, zadzwoń do wystawcy i sprawdź, czy możesz naprawić sytuację.

Chociaż istnieje wiele powodów, dla których możesz zostać odrzucony, największym czynnikiem jest twoja zdolność kredytowa. Im lepszy wynik, tym większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz zaakceptowany. Poniżej przedstawiamy wyniki FICO w skali 300-850, gdzie 850 jest najlepszymi:

Jakie jest prawdopodobieństwo uzyskania karty…

   • Jeśli jesteś superprime lub z wynikiem 720+ FICO
   • 85,5%
   • Jeśli jesteś najlepszy lub z wynikiem 660-719 FICO
   • 58,7%
   • Jeśli jesteś subprime lub posiadasz wynik poniżej 659
   • 17,1%

Co sprawdzają firmy obsługujące karty kredytowe podczas rozpatrywania wniosku?

Wydawcy kart różnią się pod względem tego, co sprawdzają, ubiegając się o kartę kredytową. Oprócz tego, co podasz, sprawdzą Twój kredyt. Oto niektóre informacje, o które mogą poprosić:

   • Nazwa
   • Telefon
   • Adres
   • Lata pod adresem
   • Czy jesteś właścicielem, czy wynajmujesz
   • Mięsieczna opłata za mieszkanie
   • Dochód
   • Źródło dochodu
   • Aktywa płynne
   • Czy masz konto bankowe
   • Rodzaj rachunku bankowego
   • Data urodzenia
   • Numer ubezpieczenia społecznego
   • Nazwisko panieńskie matki
   • Amerykańskie obywatelstwo
   • Podwójne obywatelstwo

Kto powinien ubiegać się o kartę kredytową?

Chcesz się zgłosić, ale nie wiesz, czy powinieneś? Nowojorska Rezerwa Federalna stwierdziła, że ​​młodsi ludzie z niższymi wynikami kredytowymi są bardziej skłonni do składania wniosków. Podczas gdy 34,8% konsumentów z wynikiem mniejszym niż 680 złożyło wnioski w ciągu 12 miesięcy poprzedzających czerwiec 2018 r., Tylko 21,3%, którzy uzyskali wynik co najmniej 760, złożyło podanie. Również 36,4% konsumentów 40 i poniżej złożyło wniosek w tym okresie, podczas gdy tylko 18,9% konsumentów w wieku 60 lat i więcej złożyło wniosek.

Jednak bez względu na wiek istnieje wiele powodów, dla których warto ubiegać się o kartę kredytową.

Buduj kredyt

Chociaż możesz pomyśleć, że karta kredytowa może zaszkodzić Twojemu kredytowi, szczególnie jeśli nie masz pewności co do terminowej płatności, karty są w rzeczywistości doskonałym sposobem na zbudowanie kredytu.

Wskazówka dla profesjonalistów : Martwisz się, że zapłacisz na czas? Użyj narzędzia Odłóż Gmaila, aby Ci przypomnieć.

Zapłać duży wydatek

Jeśli masz zbliżającą się opłatę medyczną lub inny duży wydatek, karta 0% intro APR to dobry sposób na spłatę bez odsetek.

Wskazówka: zaplanuj z wyprzedzeniem i wybierz kartę z nagrodami, które możesz wykorzystać w przyszłości.

Przenieś saldo

Powiedzmy, że masz spory bilans na starszej karcie. Zamiast płacić odsetki co miesiąc, możesz przenieść zadłużenie na kartę salda i spłacać mniejsze odsetki lub całkowicie ich uniknąć.

Wskazówka: zaplanuj zachowanie i korzystanie z karty po spłaceniu długu, ponieważ dostępny kredyt pośrednio wpływa na Twoją zdolność kredytową.

Zdobywać nagrody

Dzięki odpowiedniej karcie lojalnościowej możesz otrzymać zwrot gotówki, mile lub punkty za codzienne wydatki.

Wskazówka dla profesjonalistów: spójrz na możliwość wykorzystania wielu kart nagród do swoich wydatków.

Skorzystaj z korzyści związanych z podróżą

Karty hotelowe i lotnicze oferują wiele korzyści związanych z podróżami, w tym ulepszenia i udogodnienia, takie jak pierwszeństwo wejścia na pokład i późne wymeldowanie.

Wskazówka: sprawdź, z których lotnisk zwykle wylatujesz, i na które chcesz wybrać najlepsze karty dla swojego portfela.

Jaka jest różnica między natychmiastowym zatwierdzeniem a natychmiastowym użyciem kart kredytowych?

Karty kredytowe z natychmiastowym zatwierdzeniem mogą poinformować Cię, czy wniosek został warunkowo zatwierdzony, czy odrzucony w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Karty kredytowe do natychmiastowego użytku podają numer Twojej karty kredytowej w postaci cyfrowej po zatwierdzeniu, abyś mógł natychmiast rozpocząć korzystanie z karty. Dzięki temu nie musisz czekać na otrzymanie karty pocztą, aby rozpocząć zakupy. Pamiętaj jednak, że może być konieczne odczekanie kilku dni, zanim usłyszysz, czy Twoja karta natychmiastowego użycia została zatwierdzona lub odrzucona.

Jaka jest najszybsza karta kredytowa, którą można otrzymać?

Czas przetwarzania wniosku może się różnić w zależności od sytuacji, więc trudno powiedzieć, która karta kredytowa jest najszybsza do uzyskania. Najlepszym sposobem na szybkie uzyskanie dostępu do kredytu jest natychmiastowa zgoda lub karta do natychmiastowego użycia. W każdym razie prawdopodobnie będziesz musiał poczekać kilka dni na zatwierdzenie lub na dostarczenie karty pocztą.

Chociaż otrzymanie natychmiastowej zgody na krótką metę jest satysfakcjonujące, warto upewnić się, że inne funkcje karty również sprawdzają Twoje pola. Funkcje takie jak opłata roczna, stopa procentowa i stopa nagród mogą wpływać na Twoje finanse.

Podsumowanie najlepszych kart kredytowych z natychmiastową akceptacją w 2020 roku

Karta Nasza ulubiona funkcja Roczna opłata
Karta kredytowa OpenSky® Secured Visa® Nie jest wymagana kontrola zdolności kredytowej 35 $
Złota karta Horizon Szybka akceptacja 24,95 USD automatycznie obciążane miesięcznie
primor® Secured Visa® Gold Card Wysokie linie kredytowe 49 $
Karta kredytowa UNITY® Visa Secured Nie jest wymagana minimalna zdolność kredytowa 39 $

Laura jest redaktorką i pisarką w CreditCards.com. Pisała obszernie o wszystkich kwestiach związanych z kartami kredytowymi i pracuje nad dostarczeniem najbardziej aktualnych analiz i porad. Prace Laury były cytowane w takich publikacjach, jak New York Times i Associated Press. Możesz skontaktować się z nią przez e-mail pod adresem [email protected] i na Twitterze @creditcards_lm.

Dołącz do dyskusji

Zachęcamy naszych użytkowników do aktywnej i wnikliwej rozmowy. Prosimy, pomóż nam zachować cywilizację i szacunek w naszej społeczności. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o nieujawnianie informacji poufnych ani osobistych, takich jak numer konta bankowego, numer telefonu czy adres e-mail. Pamiętaj, że wszystko, co publikujesz, może zostać ujawnione, opublikowane, przesłane lub ponownie wykorzystane.

Opublikowane poniżej komentarze nie są udostępniane, przeglądane ani zatwierdzane przez wydawców kart ani reklamodawców. Ponadto wystawca karty lub reklamodawca nie ponosi odpowiedzialności za zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania.

Szczegółowe informacje na temat warunków oferty można znaleźć w aplikacjach o karty kredytowe online. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje. Jednak wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu przycisku „Zastosuj teraz” możesz przejrzeć warunki karty kredytowej na stronie internetowej wydawcy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy