Lista scen po napisach

Category: Będziesz Mieć
17 lutego 2021

Sceny po napisachsą powtarzającym się elementem filmów fabularnych Marvel Cinematic Universe, podczas których jeden lub więcej krótkich klipów jest pokazywanych w trakcie i / lub po napisach końcowych. Klipy zwykle zapowiadają przyszłe filmy, rozwiązują wątek z filmu lub zapewniają komiksową ulgę.

Kino

Faza pierwsza

Tony Stark wchodzi do swojej posiadłości tylko po to, by powitać go Nick Fury, który zapewnia go, że „Iron Man nie jest jedynym superbohaterem na świecie, zanim przywołał Inicjatywę Avengers.

W scenie sprzed napisów końcowych Tony Stark spotyka pijanego Thaddeusa Rossa w barze i mówi mu, że tworzy się zespół.

W wyciętej scenie zThoraPhil Coulson jedzie w kierunku krateru na pustyni w Nowym Meksyku, gdzie rozbił się duży młot, i informuje o tym odkryciu Nick Fury.

W przerywanej scenie zThe AvengersNick Fury powierza Steve’owi Rogersowi zadanie o ogólnoświatowych konsekwencjach.

W scenie w połowie napisów końcowych, The Other informuje swojego pana o klęsce Lokiego, po czym zauważa, że ​​rzucenie wyzwania Avengersom byłoby zabieganiem o śmierć, co skłoniło Thanosa do uśmiechu na tę perspektywę.

Faza drugaPo opowieściach o walce z Aldrichem Killianem i walce z zespołem stresu pourazowego, Tony Stark zdaje sobie sprawę, że Bruce Banner przespał większość historii. Nie myśląc o tym, Stark zaczyna opowiadać inną historię, ku rozczarowaniu Bannera.

W scenie w połowie napisów końcowych, zapowiadającejStrażników Galaktyki, Sif i Volstagg powierzają Eter Taneleerowi Tivanowi, nieświadomi, że planuje wytropić pozostałe Kamienie Nieskończoności.

Zabawiając kilku kolegów w swoim londyńskim mieszkaniu, Jane Foster widzi portal otwarty na swoim balkonie i wybiega na zewnątrz, aby znaleźć Thora, którego radośnie obejmuje. W międzyczasie stado ptaków próbuje uciec przed Frost Beast.

W scenie w połowie napisów końcowych, zapowiadającejAvengers: Age of Ultron, Wolfgang von Strucker i List przebijają się przez placówkę, w której badane jest Berło i zbliżają się do pary cel zawierających Quicksilver i Scarlet Witch.

Przebrany Zimowy Żołnierz infiltruje wystawę Kapitana Ameryki w Smithsonian Institution i trafia na pomnik Bucky’ego Barnesa.

W scenie sprzed napisów, Groot tańczy do „I Want You Back The Jackson 5, gdy Drax the Destroyer ostrzy swoje dwa noże. Kiedy Drax odwraca się, Groot nieruchomieje tylko po to, by kontynuować, gdy Drax odwraca wzrok.

Taneleer Tivan siedzi w ruinach swojego muzeum, a Cosmo podchodzi i liże jego twarz, co skłoniło Kaczora Howarda do stwierdzenia, że ​​czyn był „obrzydliwy.

W scenie w połowie napisów końcowych Thanos, zmęczony brakiem postępu w swojej krucjacie w celu zdobycia Kamieni Nieskończoności, zakłada Rękawicę Nieskończoności i przysięga, że ​​osobiście odszuka Kamienie.

W scenie w połowie napisów końcowych, zapowiadającejAnt-Mana i Osę, Hank Pym pokazuje Hope van Dyne zaawansowany, ale niedokończony prototyp kostiumu osy, co skłoniło ją do stwierdzenia: „Już najwyższy czas.

W przerywanej scenie zCaptain America: Civil War, Captain America i Falcon dyskutują, co zrobić z uwięzionym Zimowym Żołnierzem. Ponieważ „porozumienia uniemożliwiają im kontakt z Tony’m Starkiem, Falcon poleca „faceta, który może im pomóc.

Faza trzeciaW scenie w połowie napisów, zapowiadającejCzarną Panterę, Steve Rogers obserwuje, jak Bucky Barnes wraca do kriostazy i dziękuje T’Challa, który udzielił im azylu w Wakandzie, dopóki nie zostanie znalezione lekarstwo na program mentalny Barnesa.

ZapowiadającSpider-Man: Homecoming, Peter Parker odpoczywa na łóżku, podczas gdy ciocia May pyta o jego podbite oko. Gdy tylko wychodzi z pokoju, Peter sprawdza swoje pajęczyny i obserwuje, jak emitują symbol w kształcie pająka.

W przerywniku z filmuThor: Ragnarok, Doktor Strange pyta Thora, dlaczego sprowadził Lokiego na Ziemię. Odkrywając, że szukają Odyna, Strange oferuje pomoc pod warunkiem, że trójka wróci do Asgardu po zakończeniu misji.

W scenie przed napisami końcowymi Kraglin Obfonteri próbuje użyć strzały Yaka tylko do ucieczki po przypadkowym dźgnięciu Draxa w ramię.

Stakar Ogord, zainspirowany poświęceniem Yondu Udonta, sprowadza razem swoją żonę Aletę Ogord i towarzyszy Martinexa, Charlie-27, Krugarra i Mainframe i proponuje, aby ponownie złożyli swój stary zespół.

Ayesha mówi swojej pokojówce, że tworzy istotę zdolną do zniszczenia Strażników Galaktyki, decydując się nazywać ją „Adamem.

Peter Quill podchodzi do nastoletniego Groota grającego w grę wideo i pokazuje swój odrazę do winorośli, które Groot rozlał po całym pokoju. Groot odpowiada kpiącym tonem, co jeszcze bardziej denerwuje Quilla.

Obserwatorzy odchodzą od swojego informatora, który błaga ich, aby zostali i słuchali jego przygód.

Adrian Toomes spotyka Maca Gargana w więzieniu i dowiaduje się, że ma „przyjaciół, którzy chcą zabić Spider-Mana, zanim spotyka się z plotką, że wie, kim jest młody przestępca. Toomes zaprzecza znajomości prawdziwej tożsamości Spider-Mana i wyjeżdża do swojej rodziny.

Kapitan Ameryka nagrywa ogłoszenie publiczne o znaczeniu cierpliwości i przełamuje czwartą ścianę, informując widzów, że nie czekali na nic.

W scenie z połowy napisów, zapowiadającejAvengers: Infinity War, Loki odwiedza Thora w jego kwaterze i pyta, czy udanie się na Ziemię jest dobrym pomysłem, skoro przed nimi pojawia się duży statek kosmiczny.

Grandmaster próbuje uspokoić mieszkańców Sakaar, ogłaszając rewolucję remisem.

W scenie w połowie napisów końcowych T’Challa jedzie do Vienna International Centre z Nakią, Okoye i Ayo, aby przemawiać przed Everettem Rossem i ONZ, stwierdzając, że Wakanda otworzy swoje granice i wykorzysta swoje zasoby, aby pomóc szerszemu światu.

ZapowiadającAvengers: Infinity War, Shuri odwiedza rekonwalescentego Bucky’ego Barnesa, który obudził się z kriostazy i mówi mu, że musi się wiele nauczyć.

ZapowiadającKapitana Marvela, Nick Fury wysyła sygnał alarmowy do niezidentyfikowanej osoby za pośrednictwem pagera, gdy on, Maria Hill i kilku przechodniów z Atlanty korodują w pył.

W scenie w połowie napisów końcowych zapowiadającejAvengers: Endgame, Hank Pym, Hope van Dyne i Janet van Dyne obserwują, jak Scott Lang zbiera cząstki kwantowe, gdy zaczynają się rozpadać z powodu zwycięstwa Thanosa, pozostawiając Langa uwięzionego w Królestwie Kwantowym.

Giant Ant nadal gra na elektronicznym zestawie perkusyjnym Scotta Langa, podczas gdy Emergency Alert System rozbrzmiewa w całym domu Langa.

W scenie w połowie napisów zapowiadającychAvengers: Endgame, Steve Rogers, Natasha Romanoff i James Rhodes rozmawiają z Brucem Bannerem o pagerze nadajnika, kiedy pojawia się Kapitan Marvel i żąda, by powiedzieli jej, gdzie jest Nick Fury.

Peter Parker i Michelle Jones kończą randkę, gdy Pat Kiernan prezentuje aktualny biuletyn. Ku przerażeniu Parkera, redaktorThe Daily BugleJ.Jonah Jameson publikuje materiał, który wyciekł nieżyjący już Quentin Beck, w którym Beck sugeruje, że Spider-Man go zamordował i nakazał śmierć wielu innym, po czym ujawnia światu, że Parker to Spider- Człowiek.

Za kulisami
 • Kevin Feige zaczął umieszczać sceny po napisach na końcu każdego filmu Marvel Studios, częściowo dlatego, że chciał, aby widzowie zostali i docenili ludzi, którzy pracowali nad filmem. Zainspirował go filmFerris Bueller’s Day Off, który spowodował, że Feige obejrzał koniec wszystkich napisów do filmów, które widział, gdy był młodszy. Tytułowy bohater grany przez Matthew Brodericka w post-kredycie filmowej scenie przełamuje czwartą ścianę i mówi widzom, że film się skończył i powinni wrócić do domu.
 • Kiedy nadszedł czas nakręcenia scenyIron Mana ponapisach, nakręcono alternatywną wersję sceny, w której Nick Fury wspomina Tony’emu Starkowi, że stał się częścią „większego wszechświata, w którym występują „wypadki gamma , „radioaktywne ugryzienia i „asortyment mutantów. Ta wersja ostatecznie nie została wykorzystana z ukończonego filmu, prawdopodobnie dlatego, że Sony Pictures Studios jest właścicielem praw filmowych Spider-Mana, a 20th Century Fox posiadało wówczas prawa do filmu X-Men. Louis Leterrier początkowo zamierzał sfilmować scenę po napisach do filmuThe Incredible Hulkpokazującą Abomination, wrócił do swojej ludzkiej postaci, przykuty i uwięziony w pudełku, ale scena ta nigdy nie została sfilmowana. Według Stellana Skarsgrda, scenaThoraponapisachnie została uwzględniona w scenariuszu, który przeczytał po raz pierwszy: wysłali mu tylko strony po zgodzie na pojawienie się wThe Avengers. Kiedy Christopher Markus i Stephen McFeely wcześnie rozważali użycie Hulka wCaptain America: Civil Warprzed usunięciem go, aby nie ujawniać jego miejsca pobytu poAvengers: Age of Ultron, pojawił się wczesny szkic ze sceną po napisach, w której występuje żądło Hulka. Ryan Fleck ujawnił w wywiadzie dlaEmpireże pomysł na scenę po napisachKapitana Marvelaobejmował statek Yon-Rogga podróżujący przez Diabelski Odbyt i lądujący na Sakaar, najwyraźniej zmuszając go do rywalizacji w Konkursie Mistrzów Wielkiego Mistrza . Pierwsza scena ponapisachwCaptain Marvelzostała pierwotnie nakręcona jako częśćAvengers: Endgame. Avengers: Endgameto pierwszy film, który nie ma sceny po napisach końcowych, chociaż kilka tygodni po jego pierwszym kinowym wydaniu, na końcu napisów dodano zwiastun filmuSpider-Man: Far From Home. Pierwsze wydanie kinowe filmu zawierało dźwięk młota uderzającego w stal po napisach końcowych, nawiązanie do Tony’ego Starka tworzącego swoją pierwszą zbroję wIron Manie, który Joe Russo powiedział, że był ich sposobem na pożegnanie się z nim. Bibliografia
  1. ↑ https: //twitter.com/DiscussingFilm/status/1172782239173636097
  2. The Incredible Hulk – komentarz audio↑ WYWIAD IAR EKSKLUZYWNY: STELLAN SKARSGARD ROZMAWIA O AVENGERSACH, DZIEWCZYCE Z TATUAŻEM SMOKA I MELANCHOLII↑ Hulk wycięty ze sceny post kredytowej w „ Captain America: Civil War ”↑ Captain Marvel: 15 faktów dotyczących spoilerów od reżyserów Anny Boden i Ryana Flecka↑ Scena po napisach Kapitana Marvela była utrzymywana w tajemnicy nawet przed Brie Larson↑ Wyjaśnienie kredytów Avengers Endgame: Reżyserzy potwierdzają prawdę kryjącą się za tym żądłemFandom może otrzymywać prowizję partnerską od sprzedaży dokonanej za pomocą linków na tej stronie.

   Streamuj najlepsze historie.

   Fandom może otrzymywać prowizję partnerską od sprzedaży dokonanej za pomocą linków na tej stronie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy