blisko

Business Insider Polska uruchamia aplikację mobilną

  • Dom
  • Media
  • Business Insider Polska uruchamia aplikację mobilną
Aplikacja mobilna Business Insider Polska

Nowa aplikacja Business Insider Polska daje bezzwłoczny dostęp do tysięcy punktów, analiz, komentarzy oraz surowców wideo z całego globu. Aplikacja jest podzielona w 10 kategorii tematycznych, w których można znaleźć dane m. in. z obszaru strategii biznesowych, startupów, nowych technologii, rozwoju osobistego jak i również tzw. business-lifestyle.

Aplikacja dostępna jest na Androida oraz na iOS

Za przygotowanie treści w Business Insider Polska odpowiada zespół profesjonalnych dziennikarzy specjalizujących się w tematach stanowiących główny teren zainteresowania serwisu. Naprzód zespołu BI Polska stoi Łukasz Grass – dziennikarz telewizyjny i radiowy z 17-letnim doświadczeniem. Dziennikarze w naszym kraju precyzyjnie współpracują z pozostałymi redakcjami Business Insidera - w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii czy Japonii.

- Realizujemy strategię naszej Grupy, dzięki której docieramy do użytkowników za pośrednictwem wszystkich kanałów, na jakich są obecni. Business Insider ma stałych i lojalnych odbiorców, chcemy dać im teraz możliwość czytania opisów BI i oglądania własnych wideo również za pomocą aplikacji. Umożliwia ona szybki dostęp do najważniejszych i najciekawszych treści BI, również dzięki powiadomieniom push – mówi Martyna Majchrzak, Digital Publishing Manager w Grupie Onet-RAS Polska.

Foto: surowce prasowe

Ekskluzywne materiały przygotowywane za pośrednictwem redakcję Business Insidera na całym świecie są tłumaczone na język polski. Wraz z BI Polska współpracują także polscy i międzynarodowi autorzy zewnętrzni – eksperci po swoich dziedzinach, którzy różnią się z czytelnikami zasobem wiadomości, pomysłami i doświadczeniem w prowadzeniu biznesu.

- Business Insider to aktualnie największy serwis biznesowy na ziemi. Mamy 19 redakcji w 5 kontynentach i do 100 milionów unikalnych użytkowników. Polska edycja jest pod względem liczby czytelników pierwsza w Europie, a druga na globie po Business Insider US. Jesteśmy z tego bardzo dumni - istniejemy na rynku dopiero drugi dwanaście miesięcy i w tak zwięzłym czasie osiągnęliśmy w Naszym kraju wysoką, drugą pozycję wśród serwisów biznesowych. Mamy nadzieję, że aplikacja pozwoli naszej firmie jeszcze skuteczniej docierać w celu naszych czytelników. Wydaje się przyjazna w obsłudze, intuicyjna, a przede wszystkim szybka, co powoduje, że niemal natychmiast docieramy do wstępnej treści artykułu lub internetowe – mówi Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska.

Aplikacja osiągalna jest na Androida a także na iOS

Tagi: aplikacja Business Insider Polska mobile Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze istnieją prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Statut i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie na temat likwidacji OFE. Na wciąż gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się wraz z złożeniem PIT, może unikać kary. Wystarczy czynny żal

AUTOPROMOCJI Wystarczy bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker ryzykuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał świeże zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Instytucji finansowej i kilkunastu pracowników. Rozchodzi o aferę GetBack

Notowanie

1, 6 mln aut BMW do naprawy. Możliwy trudność z poduszką powietrzną  Informacje

1, 6 mln aut BMW do naprawy. Możliwy trudność z poduszką powietrzną Informacje

Duży ruch w autosalonach. Te marki wybierano najczęściej Zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Jest sugestia ministerstwa GDDKiA zrywa porozumienia z Włochami. Mieli budować fragmenty A1 i S3 Surowe kary za cofanie…...

Czytać
14 z 16 polskich obszarów w grupie najsłabszych ekonomicznie

14 z 16 polskich obszarów w grupie najsłabszych ekonomicznie

Sekretarz energii USA chwali Polskę. "Podjęła dobrą decyzję" Koniec gorszych produktów dla Młodych polaków? "Podejrzewam, że niewiele się zmieni" Tani jak Polak. Eurostat porównał koszty roboty w Unii Unia szykuje rewolucję…...

Czytać