Najlepsi pożyczkodawcy FHA 2020

Category: Domu Możesz
17 lutego 2021

Federal Housing Administration, w skrócie FHA, to agencja rządowa, której zadaniem jest poprawa standardów mieszkaniowych oraz zapewnienie sprawiedliwych i wysokiej jakości systemów finansowania zarówno dla właścicieli domów, którzy są po raz pierwszy, jak i dla tych, którzy już są obecni. Jedną z głównych inicjatyw agencji jest program pożyczek FHA, który pomaga większej liczbie osób uzyskać zgodę na przystępne kredyty hipoteczne.

Chociaż pożyczki FHA są częścią programu rządowego, nie otrzymujesz pożyczki bezpośrednio od rządu. Zamiast tego pożyczki pochodzą od pożyczkodawcy FHA, który działa w rządzie. Aby kwalifikować się do takiej pożyczki, musisz spełnić pewne minimalne wymagania. Pożyczki FHA są dostępne dla pożyczkobiorców z oceną kredytową nawet 500, chociaż będziesz potrzebować co najmniej 580, aby zakwalifikować się do 3,5% zaliczki. Mając 500 lub więcej, będziesz musiał odłożyć 10% na zakup domu. Wielu pożyczkodawców może jednak ustalić wyższe wymagania kredytowe.

Przed podjęciem decyzji o pożyczkodawcy należy się rozejrzeć, ponieważ każdy z nich może mieć inną stawkę lub opłaty. Inne kwestie obejmują obsługę klienta, fizyczne lokalizacje (jeśli jest to coś, na czym Ci zależy) i typowego klienta, z którym współpracują. Na przykład osoba samozatrudniona może wybrać inną firmę niż osoba wykonująca tradycyjną pracę. Mając to wszystko na uwadze, oto najlepsi pożyczkodawcy FHA oferujący pożyczki FHA pożyczkobiorcom takim jak Ty.

Najlepszy ogólnie: kredyt hipoteczny Rocket od Quicken Loans

Pod koniec 2017 roku firma Quicken Loans wyprzedziła Wells Fargo i stała się największym pożyczkodawcą hipotecznym w Ameryce. Firma hipoteczna z Detroit w samym czwartym kwartale zainwestowała 25 miliardów dolarów w kredyty hipoteczne i jest ku temu dobry powód. Quicken Loans świetnie sobie radzi z przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o kredyt hipoteczny online. Może to być najłatwiejszy pożyczkodawca w przypadku cyfrowych tubylców, ale wyraźnie pożyczkobiorcy z różnych środowisk widzą sukces w Quicken Loans.

Osoby ubiegające się o kredyt hipoteczny Rocket potrzebują minimalnej oceny kredytowej 580 i 3,5% zaliczki wymaganych przez program pożyczkowy FHA. Po przetestowaniu kilku wniosków o kredyt hipoteczny online, ten okazał się wyraźnym zwycięzcą dzięki możliwości łączenia kont bankowych online w celu udowodnienia funduszy, łatwym do zrozumienia menu i monitom oraz szybkiemu i bez papierowego zatwierdzenia.

Nie masz takiej samej osobistej usługi z pożyczkodawcą internetowym jak offline, ale jeśli prowadzi to do oszczędności czasu i pieniędzy, kto potrzebuje kogoś w garniturze siedzącego za eleganckim biurkiem? Podczas gdy główna funkcja jest dostępna online, możesz zadzwonić i porozmawiać z człowiekiem przez telefon, jeśli chcesz. Quicken Loans oferuje niektóre produkty spoza grupy produktów Rocket Mortgage, ale Rocket Mortgage jest zdecydowanie liderem i najbardziej rozpoznawalną częścią rodziny produktów hipotecznych Quicken Loans.

Najlepszy bank tradycyjny: Citi

Wszystkie duże banki stacjonarne oferują kredyty hipoteczne, ale CitiMortgage wyróżnia się elastycznymi programami dla początkujących i niskimi kredytami. Jeśli martwisz się o swoje szanse na zatwierdzenie z powodu kilku błędów kredytowych w przeszłości lub stosunkowo krótkiej historii kredytowej, Citi może okazać się dobrą opcją. Citi nie publikuje publicznej minimalnej oceny kredytowej.

Jako ogromny, ogólnokrajowy bank, kredyty hipoteczne Citi są dostępne we wszystkich 50 stanach. Przy zatwierdzaniu nowych kredytów Citi jest również skłonny wziąć pod uwagę historię udanych czynszów i inne nietradycyjne dane kredytowe. Jednak jako duży bank możesz spodziewać się mniej korzystnych stóp procentowych i opłat niż niektórzy inni pożyczkodawcy. Ale jeśli masz trudności z uzyskaniem zgody na zakup domu, wyższe opłaty mogą być opłacalne.

Najlepsze dla samozatrudnionych: nowe amerykańskie fundusze

Jeśli masz zmienny dochód z tytułu samozatrudnienia, krótką historię kredytową, ale dobre dochody lub jakąkolwiek inną kombinację czynników, które mogą utrudnić zatwierdzenie twojego wniosku, New American Funding powinno być wysoko na Twojej liście.

Chociaż nadal będziesz musiał spełnić wymagania kredytowe FHA i wymagania dotyczące zaliczki, New American Funding jest nieco bardziej elastyczny, jeśli chodzi o zatwierdzenia. Firma poddaje każdy wniosek ręcznej ocenie, co może zapewnić lepsze szanse na zatwierdzenie niż w przypadku czysto komputerowego procesu gwarantowania pożyczki. Ale nadal będziesz potrzebować minimum 580 punktów kredytowych, aby się zakwalifikować i 3,5% mniej.

Chociaż New American jest liderem w ubezpieczaniu niektórych kandydatów, nie jest najlepszy, jeśli chodzi o doświadczenie cyfrowe. Systemy internetowe są chaotyczne i niezgrabne. Ale jeśli jesteś samozatrudniony i masz trudności ze spełnieniem kryteriów kredytu hipotecznego gdzie indziej, znoszenie kiepskich systemów online jest tego warte.

Najlepsza Unia Kredytowa: PenFed Credit Union

PenFed, skrót od Pentagon Federal, to kolejna czołowa unia kredytowa dla wojska i ich rodzin. Ale nawet jeśli nie należysz do sił zbrojnych, możesz dołączyć do PenFed za pomocą niewielkiej darowizny na rzecz wyznaczonej organizacji non-profit. To sprawia, że ​​PenFed jest dobrym wyborem zarówno dla kandydatów wojskowych, jak i cywilnych.

Chociaż jego systemy komputerowe są nieco przestarzałe, świetna obsługa klienta i konkurencyjne stawki sprawiają, że jest poważnym konkurentem zarówno dla pożyczek FHA, jak i innych kredytów hipotecznych. Jednym z wyróżniających się produktów jest 15/15 ARM, który jest świetną opcją pozwalającą zaoszczędzić pieniądze dla każdej rodziny, która spodziewa się przeprowadzić się za 15 lat lub mniej, co jest bardzo powszechne w wojsku.

PenFed rozwija się ostatnio, koncentrując się na całym kraju. Oprócz kredytów hipotecznych ma nowe karty kredytowe i inne produkty, które mogą sprawić, że PenFed będzie dobrą opcją dla wszystkich Twoich potrzeb bankowych. PenFed nie publikuje minimalnej oceny kredytowej FHA, ale wskazuje na swojej stronie internetowej, że „nadal będziesz potrzebować przyzwoitej historii kredytowej, aby otrzymać pożyczkę FHA.

Najlepsze dla słabych kredytów: usługi hipoteczne Carrington

Carrington jest dużym pożyczkodawcą hipotecznym, który jest skłonny zejść do najniższego wyniku kredytowego 500, na który zezwala program pożyczkowy FHA. To sprawia, że ​​Carrington jest najlepszym wyborem dla pożyczkobiorców walczących o zatwierdzenie lub tych z serią błędów żyjących w swoim raporcie kredytowym. Podczas gdy pożyczkobiorcy z wysokim kredytem mogą zaoszczędzić na szukaniu gdzie indziej, Carrington jest dobrym „pożyczkodawcą ostatniej instancji dla ubiegających się o mniejszy kredyt.

Podczas gdy ci, którzy mają niższy kredyt, mogą oczekiwać, że zapłacą więcej za pożyczkę, warto postawić nogę w drzwiach domu z odpowiednim kredytem hipotecznym. Jeśli martwisz się, porozmawiaj ze swoim urzędnikiem hipotecznym na temat możliwości dodania współkredytobiorcy, otrzymania prezentu w postaci wpłaty zaliczki i innych możliwości oferowanych przez program FHA, aby pomóc Ci znaleźć się we właściwym domu.

Najlepsze dla wojska: Navy Federal

Spółdzielcze kasy pożyczkowe są pod wieloma względami podobne do banków, z jedną bardzo ważną różnicą: spółdzielcze kasy pożyczkowe nie są nastawione na zysk. Oznacza to, że mogą oferować niższe oprocentowanie i niższe opłaty dla pożyczkobiorców. Jeśli masz powiązania wojskowe, najlepsze oferty możesz znaleźć w Navy Federal Credit Union.

Członkostwo w Navy Federal jest ograniczone do członków dowolnego oddziału sił zbrojnych USA, Departamentu Obrony, weteranów wojskowych i ich rodzin. Jeśli się zakwalifikujesz, powinieneś uzyskać jedne z najlepszych stóp procentowych w okolicy. Jeśli jesteś członkiem wojskowym lub weteranem, rozważ również program pożyczek VA jako inną dobrą alternatywę.

Recenzje są ogólnie pozytywne i pokazują, że wielu klientów trzyma się ich od dziesięcioleci i wielu kredytów hipotecznych, oprócz innych usług finansowych. Navy Federal nie publikuje publicznej minimalnej oceny kredytowej FHA, więc planuj kwalifikować się do standardowych minimów FHA.

Najlepsze do aplikacji w ruchu: pożyczkaDepot

Zaawansowane technologie pożyczkowe ułatwiają życie większości współczesnych wnioskodawców, a liderem w tej dziedzinie jest LoLDepot. Chociaż do wypełnienia wniosku w domu możesz potrzebować dokumentów i dokumentów, pożyczkodawca jest jednym z kilku pożyczkodawców, który ułatwia ubieganie się o pożyczkę na urządzeniach mobilnych.

LoanDepot jest jednym z największych pozabankowych pożyczkodawców hipotecznych w kraju i oprócz możliwości korzystania z Internetu oferuje także sieć oddziałów fizycznych. Chociaż obecnie pozostają w tyle za liderem Rocket Mortgage, już teraz widać, że ustawiono fundamenty pod lepszą obsługę online. Ale dzięki hybrydowemu doświadczeniu online / telefonicznemu / fizycznemu możesz zająć się swoimi potrzebami pożyczkowymi FHA bez żadnych zmartwień w pożyczkobiorcy. Po prostu zwracaj uwagę na opłaty podczas zakupów, aby mieć pewność, że otrzymujesz najlepszą ofertę. LoanDepot wymaga minimalnej oceny kredytowej 580 i 3,5% zaliczki.

Najlepszy jak dotąd zaawansowany technologicznie osobisty: PennyMac

PennyMac z siedzibą w Kalifornii oferuje kilka fizycznych oddziałów, ale doświadczenie online pomogło jej znaleźć się na liście najlepszych pożyczkodawców FHA. PennyMac, podobnie jak większość na tej liście, oferuje znacznie więcej niż pożyczki FHA. PennyMac dobrze radzi sobie z refinansowaniem FHA i pierwszymi zakupami domu.

W obszarze pożyczek FHA, PennyMac jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o technologię i zarządzanie pożyczką online. Ale po wypełnieniu formularza online nadal będziesz łączyć się telefonicznie z urzędnikiem ds. Pożyczek. Połączenie interakcji osobistych i cyfrowych w PennyMac prowadzi do wygodnego i wydajnego procesu składania wniosków i zatwierdzania.

Jedną wadą PennyMac jest obsługa klienta. Oceny i recenzje pokazują, że problemy pojawiają się od czasu do czasu i ich rozwiązanie może być frustrujące. Jeśli jednak wszystko działa sprawnie, powinieneś znaleźć szybsze przetwarzanie niż u niektórych konkurentów. PennyMac używa minimalnego wyniku 580, aby się zakwalifikować i wymaga minimum 3,5% zaliczki.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy