Najlepsze karty kredytowe, które zapewniają dostęp do poczekalni Priority Pass

17 lutego 2021

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Potrzebujesz drzemki podczas postoju na międzynarodowym lotnisku w Dubaju (DXB), darmowego posiłku w restauracji dla 2 osób, w tym wina na międzynarodowym lotnisku w Tampie (TPA), lub prysznica między lotami na lotnisku Heathrow (LHR)? Wszystko to i wiele więcej jest do Twojej dyspozycji dzięki bezpłatnemu członkostwu Priority Pass.

Dostęp do poczekalni na lotnisku, choć bliższy konieczności podróżowania niż wygodzie podróży, jest głównym elementem członkostwa w Priority Pass, ale korzyści zbliżają się do doświadczenia all inclusive.

Poczekalnia na lotnisku była zazwyczaj miejscem spotkań osób podróżujących służbowo ze współpracownikami, wykonywania pracy i przegrupowywania się między lotami. Dla rodzin salon służył jako miejsce, w którym można coś przekąsić, odpocząć i zabawiać dzieci między lotami.

Niezależnie od tego, jak korzystasz z poczekalni na lotnisku, w celach biznesowych lub turystycznych, prawdopodobnie docenisz wartość posiadania dostępu podczas podróży.

Na szczęście istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie dostępu do poczekalni na lotnisku i związanych z tym korzyści wynikających z członkostwa Priority Pass bez konieczności zakupu. Członkostwo jest bezpłatne z kilkoma kartami kredytowymi premium z nagrodami podróżniczymi.

W tym artykule znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o salonie Priority Pass, udogodnieniach i usługach objętych członkostwem, a także o tym, które karty kredytowe są najlepsze, aby uzyskać bezpłatny lub zniżkowy dostęp.

Spis treści

Spis treści

Co to jest Priority Pass?

Priority Pass istnieje od ponad 25 lat, zapewniając sieć poczekalni na lotniskach na całym świecie.

Twórca programu obserwował, jak pasażerowie klasy biznes korzystają z dostępu do poczekalni, podczas gdy on znosi „chaos w hali odlotów. Następnie przystąpił do tworzenia Priority Pass, programu, który zapewniałby dostęp do poczekalni na lotnisku, niezależnie od klasy podróży lub linii lotniczej, którą leciałeś.

Niedawno sieć Priority Pass rozszerzyła się o punkty gastronomiczne, spa, oferty detaliczne i dostęp do Minute Suites.

Światowa sieć poczekalni Priority Pass i związanych z nimi nieruchomości obejmuje ponad 153 kraje, 500 miast i 1200 obiektów. Ten dominujący globalny ślad oznacza, że ​​na pewno znajdziesz salon podczas podróży.

Możesz kupić członkostwo Priority Pass bezpośrednio lub otrzymać członkostwo Priority Pass Select jako korzyść na karcie kredytowej Travel Rewards.

Źródło zdjęcia: Priority Pass

Korzyści z członkostwa Priority PassZ członkostwem Priority Pass Select możesz spodziewać się następujących korzyści:

 • Dostęp do ponad 1200 poczekalni lotniskowych na całym świecie
 • Bezpłatne napoje, przekąski i gorące posiłki, jeśli są dostępneDarmowe wifiPrysznice i sale konferencyjne, jeśli są dostępnePosiłki w restauracji na określonych lotniskach – kredyt w wysokości 28-30 USD na osobę , obowiązują limity w zależności od karty i / lub restauracjiDostęp do Minute Suite – jedna godzina za darmo, po obniżonej cenieDostęp do innych udogodnień specyficznych dla poszczególnych lotnisk – przykład: Sleep’n Fly w DXBKorzyści Avis PreferredDostęp do ponad 800 zniżek na restauracje, sklepy i spaWygodne siedzenia i ciche przestrzenieGazety i czasopismaGniazda zasilania i porty USBDodatkowe lokalizacje i usługi są stale dodawane. Po zainicjowaniu wyszukiwania poczekalni zostaną wyświetlone wszystkie dostępne obiekty, w tym restauracje i opcje spania.

  Podsumowując: Priority Pass Select to nie tylko dostęp do poczekalni. Możesz znaleźć miejsce na drzemkę, zjeść obiad w restauracji z towarzyszem podróży lub wziąć szybki prysznic. Podczas gdy udogodnienia różnią się w zależności od lotniska, z ponad 1200 lokalizacjami i rosnącymi, lokalizacje Priority Pass będą szeroko dostępne podczas podróży.

  Wartość bezpłatnego dostępu do poczekalni Priority PassAby dowiedzieć się, ile wart jest bezpłatny dostęp do poczekalni na karcie kredytowej Travel Rewards, zobacz, ile kosztuje członkostwo Priority Pass i co oferuje.

  Koszt członkostwa Priority Pass w przypadku bezpośredniego zakupu. Źródło zdjęcia: Priority Pass

  Istnieją 3 poziomy członkostwa Priority Pass, które można kupić bezpośrednio w Priority Pass. Jednym z kluczowych czynników, na które należy zwrócić uwagę, jest to, że nawet jeśli kupisz członkostwo na poziomie Prestige musisz dodatkowo zapłacić, aby wszyscy goście mieli do niego dostęp .

  Dzięki Priority Pass Select , poziomowi członkostwa, który otrzymasz na karcie kredytowej Travel Rewards możesz zabrać ze sobą dwóch dodatkowych gości do salonu bez dodatkowych opłat.

  Ponieważ pojedyncze członkostwo na poziomie Prestige kosztuje 429 USD rocznie przy zakupie z Priority Pass, bezpłatne członkostwo, które jest dostarczane z kartą kredytową i umożliwia 2 gościom, może być warte znacznie więcej.

  Gorąca wskazówka: Bezpłatne członkostwo Priority Pass, które jest dostarczane wraz z kartą kredytową Travel Rewards, może być warte więcej niż wykupione członkostwo, ponieważ bezpłatne członkostwo pozwala na bezpłatne korzystanie z maksymalnie 2 dodatkowych gości. Płatne członkostwo kosztuje 32 USD za gościa na wizytę.

  Najlepsze osobiste karty kredytowe z dostępem do poczekalni Priority Pass

  Platinum Card® od American Express (ulubione przez pracowników)

  Jeśli chodzi o bezpłatny dostęp do poczekalni na całym świecie, karta Amex Platinum jest królem.

  Chociaż karta Amex Platinum Card obejmuje dostęp do innych salonów, takich jak Centurion Lounges, Plaza Premium, Delta Sky Club i Aspire Lounges, zdecydowanie największą dostępną siecią jest Priority Pass .

  Jedną z najlepszych cech Platynowej Karty jest to, że upoważnieni użytkownicy otrzymują to samo bezpłatne członkostwo w salonie Priority Pass co główny posiadacz karty. Do karty można dodać maksymalnie 3 upoważnionych użytkowników za łącznie 175 USD oprócz rocznej opłaty za kartę.

  Upoważnieni użytkownicy mogą bezpłatnie wprowadzić dodatkowe 2 gości do salonu. Dodatkowi goście poza tą opłatą zostaną obciążeni opłatą w wysokości 32 USD za osobę za wizytę w programie Priority Pass Standard.

  Uwaga: członkostwo Priority Pass z karty American Express wydanej w USA nie obejmuje już restauracji („korzystanie z poczekalni na lotnisku).

  Chase Sapphire Reserve®Chase Sapphire Reserve to karta premium z nagrodami w postaci podróży, która zapewnia wiele korzyści związanych z podróżą, w tym środki na rozliczenie podróży, wyższe zarobki z zakupów podróżniczych oraz bezpłatny dostęp do poczekalni Priority Pass.

  Podobnie jak w przypadku karty Amex Platinum, upoważnieni użytkownicy otrzymują takie samo członkostwo Priority Pass Select, jak główni posiadacze karty. Obejmuje to nieograniczony dostęp oraz 2 dodatkowych gości bez opłat. Dodatkowi goście są następnie obciążani obniżoną stawką 27 USD za osobę za wizytę.

  Kosztuje 75 USD za każdego autoryzowanego użytkownika dodanego do karty Sapphire Reserve, ale może to być dobra wartość dla nieograniczonego dostępu do poczekalni Priority Pass i możliwości przyjęcia 2 gości.

  Gorąca wskazówka: Dodanie autoryzowanego użytkownika do karty Amex Platinum lub Chase Sapphire Reserve może dać dodatkowemu posiadaczowi karty nieograniczone członkostwo Priority Pass Select, które obejmuje opcję sprowadzenia 2 dodatkowych gości.

  Karta Citi Prestige®Karta Prestige ma wiele do zaoferowania. Dzięki 5-krotnym punktom ThankYou zdobytym za linie lotnicze i restauracje, 4. bezpłatny nocleg w hotelu premiowym oraz zwroty środków na zakupy podróżne, karta jest warta rozważenia, nawet jeśli nie obejmowała dostępu do poczekalni.

  Karta Prestige zapewnia bezpłatny dostęp do poczekalni. Członkostwo Priority Pass Select, które jest dostarczane wraz z kartą umożliwia dostęp dla głównego posiadacza karty, a także dla całej najbliższej rodziny . Możesz też przyprowadzić 2 dodatkowych gości.

  Autoryzowani użytkownicy mają ten sam poziom członkostwa Priority Pass, w tym dostęp dla najbliższej rodziny lub 2 gości. Dodanie do karty autoryzowanych użytkowników kosztuje zaledwie 50 USD.

  Karta Prestige to doskonały wybór, jeśli często podróżujesz z najbliższą rodziną i chcesz mieć dostęp do poczekalni dla wszystkich.

  Zjedz posiłek w jednej z wyznaczonych restauracji Priority Pass i otrzymaj do 30 USD na osobę w ramach członkostwa. Źródło zdjęcia: Timberline Steak and Grill.

  Karta Hilton Honors American Express Aspire®Dzięki doładowanemu wynagrodzeniu za zakupy Hilton, corocznej bezpłatnej nocy hotelowej i bezpłatnemu statusowi elity Diamond na najwyższym poziomie, karta Hilton Aspire sprawdza wszystkie pola, aby znaleźć kartę premium hotel Rewards.

  Jeśli Hilton to Twoja ulubiona marka hotelowa, znajdziesz wiele powodów, dla których warto mieć kartę Hilton Honors Aspire, w tym bezpłatne członkostwo Priority Pass Select.

  Członkostwo obejmuje nieograniczony dostęp do saloników Priority Pass dla posiadacza karty i 2 dodatkowych gości. Autoryzowani użytkownicy nie otrzymują członkostwa Priority Pass Select.

  Uwaga: członkostwo Priority Pass z karty American Express wydanej w USA nie obejmuje już restauracji („korzystanie z poczekalni na lotnisku).

  Karta Marriott Bonvoy Brilliant American Express®Dzięki hojnemu kredytowi w wysokości 300 USD na pobyty w hotelu Marriott, bezpłatnemu statusowi elity i bezpłatnej nocy hotelowej w każdą rocznicę karty, lojalista sieci Marriott będzie mógł korzystać ze wszystkich przywilejów karty premium Marriott Bonvoy Brilliant.

  Ponadto główny posiadacz karty otrzymuje bezpłatne członkostwo Priority Pass Select które zapewnia nieograniczony dostęp do saloników Priority Pass. Główny posiadacz karty może również przywieźć 2 dodatkowych gości.

  Zgodnie z warunkami karty, za każdego dodatkowego gościa powyżej 2 gości gratisowych obowiązuje standardowa opłata członkowska Priority Pass, która wynosi 32 USD za osobę za wizytę.

  Autoryzowani użytkownicy nie otrzymują członkostwa Priority Pass Select.

  Uwaga: członkostwo Priority Pass z karty American Express wydanej w USA nie obejmuje już restauracji („korzystanie z poczekalni na lotnisku).

  Skorzystaj z członkostwa Priority Pass Select, aby uzyskać bezpłatny dostęp do pakietów minut. Źródło zdjęcia: Minute Suites

  Karta US Bank Altitude Reserve Visa Infinite®Ta premium podróżna karta nagród jest dobrze wyposażona dla osób często podróżujących z wyciągiem o wartości 325 USD na zakupy podróżne, 3-krotnym zarobkiem z zakupów podróży i kredytem Global Entry.

  Ponadto będziesz cieszyć się bezpłatnym członkostwem Priority Pass Select z 4 bezpłatnymi wizytami na rok dla posiadacza karty oraz 4 wizytami gości. Po wyczerpaniu bezpłatnych karnetów obowiązuje opłata w wysokości 27 USD za osobę za wizytę.

  Karta pobiera roczną opłatę w wysokości 400 USD, a autoryzowani użytkownicy nie otrzymują członkostwa Priority Pass Select.

  Karta Hilton Honors American Express Surpass®Karta Hilton Surpass to doskonały wybór, aby zapewnić bezpłatny dostęp do poczekalni Priority Pass. Twoje bezpłatne członkostwo Priority Pass Select obejmuje 10 bezpłatnych wejściówek do salonów w każdym roku . Po wykorzystaniu tych 10 karnetów opłata za wizytę wynosi 32 USD plus 32 USD za gościa.

  Rok członkostwa to jeden rok od daty rejestracji w programie Priority Pass Select i każdy kolejny rok od tej daty.

  Karta Hilton Surpass, dawniej karta Hilton Ascend, ma niską roczną opłatę, hojną premię powitalną, status Hilton Honors Gold i inne cenne korzyści.

  Uwaga: członkostwo Priority Pass z karty American Express wydanej w USA nie obejmuje już restauracji („korzystanie z poczekalni na lotnisku).

  Mastercard® Black Card i Mastercard® Gold Card Zarówno karta Mastercard Black, jak i Mastercard Gold są oferowane z bezpłatnym członkostwem Priority Pass Select, które obejmuje nieograniczony dostęp dla głównego posiadacza karty, gości i upoważnionych użytkowników .

  Karty pobierają roczne opłaty w wysokości odpowiednio 495 USD i 995 USD i obejmują kredyty na podróże lotnicze, kredyty Global Entry, korzyści dla luksusowych hoteli i usługi konsjerża VIP. Kolejną korzyścią jest to, że punkty można wymienić na podwójne kredyty na podróże lotnicze.

  Chociaż stawki zarobków na tych kartach nie są rewelacyjne, ponieważ nie ma kategorii bonusowych, członkostwo Priority Pass Select obejmuje nieograniczony dostęp dla posiadacza karty i nieograniczoną liczbę gości . Dla dużej rodziny, która podróżuje razem i chce mieć dostęp do salonu, lub dla celebryty ze świtą, karty są przynajmniej warte wspomnienia.

  Karta Ritz-Carlton Rewards®Chociaż karta nie jest otwarta dla nowych wnioskodawców karta Ritz-Carlton zapewnia nieograniczony dostęp do salonów Priority Pass dla głównego posiadacza karty, który może również przywieźć nieograniczoną liczbę gości. Autoryzowani użytkownicy otrzymują te same przywileje dostępu do poczekalni i nie ma kosztów dodawania dodatkowych użytkowników do karty.

  Dostęp do poczekalni może zapewnić ciche miejsce na relaks między lotami. Źródło zdjęcia: Olena Yakobchuk przez Shutterstock

  Najlepsze firmowe karty kredytowe z dostępem Priority Pass

  Business Platinum Card® od American Express

  Karta Amex Business Platinum zapewnia taki sam dostęp do American Express Global Lounge Collection, jak osobista wersja karty. W skład kolekcji Global Lounge wchodzi sieć saloników Priority Pass. Podobnie jak wersja osobista Business Platinum Card oferuje nieograniczony dostęp dla głównego posiadacza karty i wszystkich upoważnionych użytkowników.

  Karta Amex Business Platinum umożliwia dostęp do 2 dodatkowych gości zarówno dla głównych posiadaczy kart, jak i upoważnionych użytkowników. Dodatkowi goście powyżej 2 roku życia, zgodnie z warunkami na karcie, zostaną obciążeni opłatą w wysokości 32 USD za osobę za wizytę w programie Priority Pass Standard.

  Autoryzowanych użytkowników na Business Platinum Card można dodać za 300 $ każdy.

  Uwaga: członkostwo Priority Pass z karty American Express wydanej w USA nie obejmuje już restauracji („korzystanie z poczekalni na lotnisku).

  Karta biznesowa Hilton Honors American ExpressKarta Hilton Business Card ma znakomity potencjał zarobkowy bez wysokich opłat rocznych. Zdobędziesz 12 punktów za każdego dolara wydanego na zakupy Hilton, 6 punktów za dolara na długiej liście wydatków biznesowych i 3 punkty za wszystkie inne zakupy. Karta zawiera również hojny bonus powitalny i złoty status Hilton Honors.

  Dodatkowo w każdym roku członkostwa Priority Pass Select otrzymasz 10 bezpłatnych wejściówek do poczekalni Priority Pass. Te przepustki mogą być również używane dla przyjaciół i rodziny.

  Po wykorzystaniu 10 karnetów zostanie naliczona standardowa opłata za bilet Priority Pass w wysokości 32 USD za osobę za wizytę.

  Uwaga: członkostwo Priority Pass z karty American Express wydanej w USA nie obejmuje już restauracji („korzystanie z poczekalni na lotnisku).

  Konkluzja: Bardzo niewiele firmowych kart kredytowych zapewnia bezpłatny dostęp do poczekalni. Istnieje znacznie więcej możliwości korzystania z dostępu do poczekalni za pomocą osobistych kart kredytowych.

  Jak korzystać z członkostwa Priority Pass

  Aktywacja członkostwa

  Bezpłatne członkostwo Priority Pass, które jest dostarczane wraz z kartą kredytową, nie jest aktywowane automatycznie, więc musisz zarejestrować się w celu uzyskania członkostwa.

  Zaloguj się do swojego internetowego konta karty kredytowej, a pod „korzyściami związanymi z kartą zobaczysz opcję Priority Pass. Po rejestracji wyraźnie zobaczysz potwierdzenie i warunki członkostwa. Powyższe zdjęcie pochodzi z rejestracji Sapphire Reserve.

  Po aktywowaniu członkostwa karta członkowska zostanie wysłana pocztą, a otrzymasz ją w ciągu 10 do 14 dni.

  Nie możesz użyć karty kredytowej, aby uzyskać dostęp do poczekalni Priority Pass. Musisz użyć fizycznej karty członkowskiej Priority Pass lub cyfrowej wersji karty z aplikacji mobilnej Priority Pass.

  Pobierz aplikacjęAplikacja mobilna Priority Pass może być bardzo pomocna w lokalizowaniu salonów i uzyskiwaniu dostępu do cyfrowej karty członkowskiej. Możesz pobrać aplikację ze sklepu Apple App Store lub z Google Play.

  Posiadanie aplikacji na smartfonie umożliwia wykonanie wszystkich następujących czynności:

  • Zlokalizuj poczekalnie Priority Pass na całym świecie
  • Uzyskaj dostęp do cyfrowej karty członkowskiejUzyskaj dostęp do ponad 800 zniżek na restauracje, spa i zakupyUzyskaj dostęp do głównych map lotniskŚledź historię swoich wizytZachowaj swoje ulubione salony na przyszłe wizytyZnajdź pobliskie poczekalnie na podstawie swojej bieżącej lokalizacjiNie wszystkie karty kredytowe mają dostęp do cyfrowych kart członkowskich i nie wszystkie poczekalnie Priority Pass akceptują cyfrowe karty członkowskie, ale większość tak.

   Końcowe przemyślenia

   Posiadanie członkostwa Priority Pass Select może być prawdziwym luksusem podczas podróży. Posiadanie tego członkostwa bezpłatnie z kartą kredytową jest jeszcze lepsze.

   Zwykle nie wybrałbyś karty kredytowej na podstawie tylko jednej korzyści. Jednak wraz z dodaniem lokali gastronomicznych, dostępem do Minute Suite i ponad 1200 lokalizacjami na całym świecie, członkostwo Priority Pass Select jest zaletą, która sprawia, że ​​zabezpieczenie karty, która go posiada, jest bardzo atrakcyjne.

   Wartość bezpłatnego członkostwa Priority Pass Select jest oczywista. Sam dostęp do poczekalni może kosztować setki dolarów rocznie. Jeśli korzystasz z bezpłatnego dostępu i spożywasz kilka bezpłatnych posiłków rocznie w restauracjach objętych programem Priority Pass, otrzymujesz więcej niż wystarczającą wartość, aby zrekompensować jakąkolwiek roczną opłatę.

   Ponadto karty kredytowe z członkostwem Priority Pass Select zwykle oferują inne korzyści, które zwiększają wartość.

   Informacje dotyczące karty Citi Prestige®, karty Marriott Bonvoy Brilliant American Express®, karty US Bank Altitude Reserve Visa Infinite® oraz karty Ritz-Carlton Rewards® zostały niezależnie zebrane przez punkty Upgraded Points i nie zostały dostarczone ani sprawdzone przez emitent.

   Aby zobaczyć stawki i opłaty za Platinum Card® od American Express, kliknij tutaj.

   Aby zobaczyć stawki i opłaty za Business Platinum Card® od American Express, kliknij tutaj.

   Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Hilton Honors American Express Aspire, kliknij tutaj.

   Często Zadawane Pytania

   Jaka jest najlepsza karta kredytowa do dostępu do poczekalni Priority Pass?

   Najlepszą kartą kredytową na dostęp do poczekalni Priority Pass jest karta, która zapewnia inne korzyści, z których będziesz korzystać, ma roczną opłatę, którą możesz wygodnie zapłacić, oraz kategorie wydatków, które odpowiadają Twoim wydatkom.

   Jeśli często podróżujesz i korzystasz z luksusowych korzyści, karta Amex Platinum zapewnia najszerszy dostęp do poczekalni dzięki sieci American Express Global Lounge Collection.

   Jeśli podróżujesz sporadycznie, ale dostęp do poczekalni jest ważny, możesz wybrać kartę z niższą opłatą roczną i zaledwie 10 darmowymi biletami rocznymi, takimi jak karta Hilton Honors Surpass.

   Jeśli często podróżujesz z rodziną, możesz wybrać kartę, taką jak Citi Prestige Card, która umożliwia dostęp do poczekalni całej najbliższej rodzinie, w tym małżonkowi / partnerowi i dzieciom poniżej 18 roku życia.

   Czy istnieje karta kredytowa bez opłaty rocznej z dostępem do poczekalni?Chociaż nie ma bezpłatnej karty kredytowej, która zapewnia bezpłatny dostęp do poczekalni na lotnisku, karta Hilton Honors Surpass zbliża się z niższą roczną opłatą i otrzymujesz 10 karnetów Priority Pass na rok członkostwa. Ponadto karta zapewnia kilka innych cennych korzyści.

   Jaka jest różnica między Priority Pass a Priority Pass Select?Priority Pass to nazwa programu członkowskiego poczekalni. Właścicielem programu jest spółka Collinson Group. Priority Pass Select to członkostwo w salonie, które obejmuje karty kredytowe z nagrodami podróżnymi.

   Aby to zilustrować, możesz kupić członkostwo Priority Pass bezpośrednio w programie Priority Pass. Wraz z kartą kredytową otrzymujesz bezpłatne członkostwo Priority Pass Select .

   Termin „Priority Pass Select po prostu odróżnia członkostwo dostarczone przez kartę od płatnego członkostwa „Priority Pass.

   Ile kosztują goście?Większość kart kredytowych, które oferują członkostwo Priority Pass Select, umożliwia bezpłatne korzystanie z 2 dodatkowych gości.

   Niektóre karty zapisały w swoich regulaminach, że począwszy od trzeciego gościa opłata jest naliczana według stawki Standardowego planu priorytetowego, która obecnie wynosi 32 USD za osobę za wizytę.

   Inne karty mają obniżoną stawkę 27 USD na osobę, na wizytę trzeciego gościa poza nią.

   Kilka kart oferuje nieograniczoną liczbę gości bez dodatkowych opłat.

   Gdy zarejestrujesz się w ramach członkostwa Priority Pass za pomocą swojej karty, liczba gości, których możesz przywieźć, oraz kwota, jaką zostanie obciążony za gości, zostaną w pełni ujawnione.

   Możesz również przejrzeć szczegóły członkostwa Priority Pass w informacjach wyświetlanych przed wybraniem karty lub sprawdzić warunki w przewodniku po korzyściach z karty po otrzymaniu karty.

   Czy z Priority Pass napoje są bezpłatne?Napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne są bezpłatnie w poczekalniach Priority Pass.

   Dodatkowo, jeśli zjesz obiad w restauracji wyznaczonej przez Priority Pass, możesz otrzymać kredyt na jedzenie i napoje po okazaniu karty członkowskiej, do 30 USD na osobę.

   Czy mogę użyć karty kredytowej, aby uzyskać dostęp do poczekalni Priority Pass?Nie możesz użyć karty kredytowej, aby uzyskać dostęp do poczekalni Priority Pass. Musisz przedstawić fizyczną kartę członkowską Priority Pass Select lub cyfrową kartę członkowską, którą można znaleźć w aplikacji Priority Pass. Konieczne będzie również okazanie karty pokładowej i dowodu tożsamości.

   Nie wszystkie karty kredytowe oferują cyfrową formę karty członkowskiej. Większość salonów akceptuje cyfrowe karty członkowskie, ale niektóre nie.

   Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

   Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszyć witrynę.

   Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

   Mynaprawdęto doceniam!

   – Alex i Erin

   Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

   O Christine Krzyszton Zrzeczenie się: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy banku ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca banku nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

   17 komentarzy

   Doskonała oferta członkostwa Priority Pass.

   Mój mąż właśnie ulepszył swój Surpass do Aspire. Czy wyślą mu nową kartę Priority Pass z lepszymi korzyściami, czy też jego obecne konto Priority Pass zostanie zaktualizowane, aby odzwierciedlić nowe korzyści? Dzięki

   Cześć Kathy. Nie dzieje się to automatycznie. Po otrzymaniu nowej karty Aspire Twój mąż powinien przejść do trybu online na swoje konto karty American Express Hilton Honors Aspire i zarejestrować się w celu uzyskania ulepszonego członkostwa Priority Pass Select w sekcji korzyści.

   Amex Platinum nie oferuje już Priority Pass Select od 1 sierpnia 2019 r. Myślę, że inne karty również odrzuciły Select. Powinieneś zaktualizować swoje dane.

   Cześć Toby. Nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o karty oferujące bezpłatne członkostwo Priority Pass Select. Myślę, że możesz odnosić się do zmiany American Express wprowadzonej do członkostwa Priority Pass Select, która nie zezwala na korzystanie z kredytów Priority Pass Select w alternatywnych restauracjach w salonach. Ta zmiana weszła w życie 1 sierpnia i dodaliśmy tę informację do artykułu wcześniej. Karty Citi i Chase z członkostwem Priority Pass Select nadal mają możliwość wykorzystania swojego członkostwa na kredyty w alternatywnych restauracjach w salonach. Dziękujemy za umożliwienie nam wyjaśnienia tego.

   W lipcu 2017 roku byłem na LAX, a klub na Alasce nie pozwolił wejść żadnym członkom Priority Pass, stwierdzając, że obowiązuje „kontrola przepustowości, ponieważ nie było wolnego miejsca. Byli jednak gotowi sprzedać mnie i moim trzem gościom bilet dzienny za 50 USD za sztukę (25 USD z kartą Alaska Visa Signature).

   9 na 10 razy, gdy próbuję udać się do poczekalni Priority Pass w USA, jest kontrola przepustowości. Trzeba wyjść bardzo wcześnie, przed 630 rano lub po 21, żeby mieć szansę na wejście. Widzę też, że niektórzy pracownicy salonów rozdają karty z numerami osobom czekającym w kolejce, aby uzyskać dostęp do poczekalni. Priority Pass jest w tej chwili martwą rzeczą i używam United Club Card, aby dać mi dostęp lub w najgorszym scenariuszu idę do restauracji Priority Pass po coś do jedzenia i picia.

   Istnieją inne karty, które oferują członkostwo Priority Pass, które nie są tutaj wymienione, takie jak karta City National Bank Crystal i karta HSBC. Zaktualizuj, aby uwzględnić te i każdą zagraniczną kartę, którą możemy uzyskać, a która da dostęp.

   Istnieje Angel Lounge Access, który był oferowany przez niektóre karty kredytowe, w tym Citi Chairman, ale od tego czasu się to zmieniło. Czy istnieje przewodnik, który pokazuje inne karty i dostępność dostępu do konkurencyjnych salonów?

   Ten post nie jest pełną listą wszystkich kart kredytowych, które oferują członkostwo Priority Pass, ale raczej listą naszych ulubionych kart, które je obsługują, dlatego te karty nie zostały uwzględnione.

   Wygląda również na to, że program Angel Lounge Access został przerwany 3 lata temu.

   Wiem, że Sanctifly nadal działa.

   Myślę, że Dragonpass, Lounge Club, Lounge Pass nadal działają

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy