Pokemon Home: Jak przenieść pokemona z banku, Pokemon Go, Sword & Shield i Let’s Go

Category: Jeśli Nie Masz
17 lutego 2021

Oto jak przenieść swoje stare kieszonkowe potwory z 3DS do Switcha.

Autor: Kevin Knezevic, 6 kwietnia 2020 r. O 10:15 czasu PDT

Pokemon Home jest już dostępny na urządzeniach Nintendo Switch, iOS i Android. Nowa usługa umożliwia przechowywanie pokemonów, które złapałeś w różnych grach na przestrzeni lat w chmurze, a następnie przeniesienie ich do najnowszych części serii, Sword and Shield. (Możesz nawet złapać darmowego Pokemona tylko za korzystanie z usługi.)

Pokemon Home daje między innymi możliwość przeniesienia pokemonów przechowywanych w Pokemon Bank na 3DS na Switch, co oznacza, że ​​teraz można zdobyć garść innych niż Galar Legendaries w Sword and Shield, a także innych form regionalnych . Jednak proces transferu może być trochę zagmatwany, dlatego przygotowaliśmy ten przewodnik wyjaśniający, jak przenieść Pokemona z banku i innych gier do domu.

Zanim przejdziemy do przenoszenia kieszonkowych potworów, zalecamy, aby najpierw pobrać Pokemon Home na swoje urządzenie mobilne i połączyć je ze swoim kontem Nintendo, zanim zrobisz to samo na Switchu. Jeśli chcesz sprowadzić potwory z Banku, musisz również mieć płatną subskrypcję Pokemon Home, ponieważ jest to jedna z funkcji zarezerwowanych wyłącznie dla planu premium. Możesz dowiedzieć się więcej z naszego przewodnika po cenach Pokemon Home.

Jak przenieść się z Pokemon Bank do Pokemon Home

Jeśli masz płatny plan Pokemon Home, możesz użyć Switcha lub wersji mobilnej usługi, aby przenieść Pokemona, który przechowujesz w Pokemon Bank. Jeśli jesteś już użytkownikiem Pokemon Bank, przed rozpoczęciem musisz pobrać najnowszą wersję aplikacji ze sklepu 3DS Eshop. Jeśli jesteś nowy w usłudze, możesz korzystać z Pokemon Bank za darmo przez 30 dni, umożliwiając przenoszenie kieszonkowych potworów, nawet jeśli nie masz subskrypcji.

Po zainstalowaniu aktualizacji Pokemon Bank w menu pojawi się nowa opcja Move Pokemon to Pokemon Home . Wybierz to, a zostanie wyświetlona lista wszystkich skrzynek w Pokemon Bank. Następnie możesz wybrać, które skrzynki chcesz przenieść na stronę główną. Zwróć uwagę, że spowoduje to przesunięcie całego pudełka; nie będziesz w stanie indywidualnie wybrać Pokemona w pudełku do przeniesienia.

Po wybraniu pól, które chcesz przenieść, naciśnij Gotowe w 3DS. Następnie musisz udać się do Pokemon Home, aby uzyskać ruchomy klucz i wykonać faktyczny transfer. W wersji mobilnej możesz wygenerować klucz, wybierając Move Pokemon z menu Options; w wersji Switch musisz wybrać ikonę 3DS u dołu menu głównego. Naciśnij przycisk Rozpocznij ruch a usługa wygeneruje ruchomy klucz, który będziesz musiał wpisać w 3DS. Ruchomy klucz będzie jednak ważny tylko przez trzy minuty , więc nie będziesz miał dużo czasu, aby go użyć.

Po wprowadzeniu Moving Key w Pokemon Bank transfer rozpocznie się. Proces może zająć kilka minut, ale potem znajdziesz pokemona, którego przeniosłeś, czekającego w jednym z twoich domowych pudełek. Zanim jednak przyniesiesz któregokolwiek Pokemona, pamiętaj, że Pokemona przeniesionego z Banku nie można już zwrócić do tej usługi, więc przesyłaj tylko potwory, jeśli nie planujesz ich już używać w 3DS.

Jak przenieść się z miecza / tarczy i przejdźmy do domu Pokemon

Pokemon Home jest również kompatybilny z Let’s Go Pikachu / Eevee i Pokemon Sword / Shield, więc możesz przechowywać w usłudze każdego pokemona schwytanego w tych tytułach. Na szczęście proces ten jest znacznie prostszy niż przeniesienie Pokemona z Banku. W wersji Home na Switch wybierz Pokemon w menu głównym, a zobaczysz listę posiadanych gier Switch Pokemon. Wybierz tytuł i możesz przenieść Pokemona z niego do Domu i odwrotnie.

Podobnie jak w przypadku przelewów bankowych, przy przenoszeniu kieszonkowych potworów należy pamiętać o kilku zastrzeżeniach. Każdy pokemon, którego przenosisz z Let’s Go to Home, można odzyskać w oryginalnej grze lub w Sword and Shield (jeśli pojawią się w Galar Pokedex); jeśli jednak przyniesiesz Pokemona z Let’s Go do jednej z gier Gen 8, nie będzie można go już przywrócić do oryginalnego tytułu. Pokemony z Sword and Shield można jednak dowolnie przenosić do iz serwisu.

Jak przenieść się z Pokemon Idź do Pokemon Home

Obecnie nie jest możliwe bezpośrednie przeniesienie pokemona złapanego w Pokemon Go do Pokemon Home; Jednak firma Pokemon twierdzi, że planuje dodać tę funkcjonalność do usługi kiedyś w przyszłości.

To powiedziawszy, chociaż nie ma jeszcze bezpośredniego sposobu na przeniesienie Pokemona z Go to Home, istnieje okrężna metoda przeniesienia określonego Pokemona z gry mobilnej. Jeśli masz kopię Let’s Go Pikachu lub Eevee, możesz przenieść dowolnego pokemona Gen 1 (plus Mythical Meltan), którego złapałeś w Pokemon Go, do tych tytułów przez Go Park, placówkę znajdującą się w Fuchsia City.

Po odzyskaniu pokemona przeniesionego z Go, będziesz mógł przechowywać go w Pokemon Home. Następnie możesz je odzyskać w Let’s Go, w Pokemon Sword lub Shield (pod warunkiem, że pojawią się w Galar Pokedex); jeśli jednak wprowadzisz Pokemona do jednej z gier Gen 8, nie będziesz już mógł ich używać w Let’s Go.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy