Pożyczki osobiste USAA: przegląd 2020

Category: Biur Kredytowych
17 lutego 2021

Dobra opcja dla członków USAA, którzy chcą skonsolidować dług o wysokim oprocentowaniu, z niskimi stopami początkowymi i bez opłaty początkowej.

Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi.

Nasze podejściePodsumowując: Członkowie USAA mogą uzyskać konkurencyjne stawki i warunki niezabezpieczonych pożyczek osobistych.

Pożyczka osobista USAA
Min. Ocena kredytowa
Szac. KWIKwota pożyczkiZa I przeciwBrak opłaty początkowej.

Mocne zaciągnięcie kredytu.

Musi być członkiem USAA.

Uzyskaj więcej sprytnych transferów pieniędzy – prosto do skrzynki odbiorczej

Zostań członkiem NerdWallet, a wyślemy Ci dostosowane artykuły, które naszym zdaniem Ci się spodobają.

Pełna recenzjaAby przejrzeć USAA, NerdWallet zebrał ponad 30 punktów danych od pożyczkodawcy, przeprowadził wywiady z kierownictwem firmy i porównał pożyczkodawcę z innymi, którzy szukają tego samego klienta lub oferują podobny produkt pożyczki osobistej. Warunki pożyczki i opłaty mogą się różnić w zależności od stanu.

Pożyczki USAA mogą być wykorzystywane do różnych celów, w tym konsolidacji zadłużenia, remontu domu, wakacji i kosztów ślubu. Aby ubiegać się o pożyczkę osobistą, musisz być członkiem USAA.

Wszystkie osoby służące w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych, Armii, Straży Przybrzeżnej, Marines, Marynarce Wojennej, Gwardii Narodowej i Rezerwach.

Byli wojskowi, którzy przeszli na emeryturę lub zostali honorowo zwolnieni.

Wdowy, wdowcy i byli małżonkowie (którzy nie zawarli ponownego małżeństwa) członków USAA, którzy dołączyli do USAA przed lub w trakcie małżeństwa, oraz osoby, których rodzice dołączyli do USAA.

Kadeci i kadeci w amerykańskich akademiach usługowych, na zaawansowanym stypendium ROTC lub na stypendium ROTC i oferują kandydatów w ciągu 24 miesięcy od oddania do użytku.

Niskie stawki i opłaty: pożyczki osobiste w USAA nie wiążą się z żadnymi opłatami za wniosek, opłatami za udzielenie kredytu ani karami przedpłaty. Okres kredytowania wynosi od 12 do 84 miesięcy, a roczne stopy oprocentowania od 6,99% do 17,65% (w tym 0,25% rabatu na płatności automatyczne).

Musisz mieć doskonały kredyt, aby kwalifikować się do najniższych stóp procentowych lub otrzymać pożyczkę z okresem spłaty dłuższym niż 60 miesięcy.

Wspólne wnioski: Firma nie zezwala na współsygnatariuszy pożyczek, ale przyjmuje wspólne wnioski, w których obaj pożyczkobiorcy mają dostęp do wpływów z pożyczki i są odpowiedzialni za spłatę pożyczki. Ogólnie rzecz biorąc, posiadanie współwnioskodawcy o silniejszym profilu kredytowym może zwiększyć szanse na akceptację lub uzyskać niższą stawkę.

Twardy kredyt: Wnioskodawcy powinni pamiętać, że USAA mocno zaciągają kredyt na wnioski o pożyczkę osobistą, co może skutkować tymczasowym trafieniem w Twoją zdolność kredytową.

Przykład pożyczki: według kalkulatora pożyczki osobistej NerdWallet pożyczka osobista w wysokości 20 000 USD z okresem spłaty wynoszącym 36 miesięcy przy 13,9% RRSO dla pożyczkobiorcy posiadającego doskonały kredyt wynosi 683 USD.

Jak wypada USAA

Navy Federal to unia kredytowa z podobnymi wymogami dotyczącymi członkostwa, która oferuje pożyczki osobiste o nieco wyższych początkowych oprocentowaniu. Navy Federal oferuje również pożyczki na remont domu z okresem spłaty do 15 lat.

Wells Fargo oferuje wyższe kwoty pożyczki – do 100 000 USD – i niższą stawkę początkową niż Navy Federal czy USAA. Pożyczki można przeznaczyć na konsolidację zadłużenia lub finansowanie kosztownych projektów. Nowi klienci muszą złożyć wniosek osobiście, podczas gdy obecni klienci mogą składać wnioski i otrzymywać środki online.

Jak ubiegać się o pożyczkę USAA

USAA ma ograniczone oddziały, więc według firmy zachęca się członków do ubiegania się o pożyczki przez Internet lub telefon. Aby utworzyć konto online w USAA, musisz podać swoją datę urodzenia, dane kontaktowe i numer ubezpieczenia społecznego, a także szczegóły dotyczące służby wojskowej swojej lub członka Twojej rodziny.

Sprawdź stawki innych pożyczkodawców

NerdWallet zaleca porównanie pożyczek w celu znalezienia najlepszej stawki dla Ciebie. Kliknij poniższy przycisk, aby wstępnie zakwalifikować się i otrzymać spersonalizowane stawki od pożyczkodawców współpracujących z NerdWallet.

Sprawdź stawki na NerdWallet

Zanim kupisz pożyczkę osobistąMetodologia oceny kredytów osobistychOceny NerdWallet dla pożyczek osobistych przyznają pożyczkodawcom, którzy oferują funkcje przyjazne konsumentom, w tym: miękkie kontrole kredytowe, brak opłat, przejrzystość oprocentowania i warunków pożyczki, elastyczne opcje płatności, przystępna obsługa klienta, raportowanie płatności do biur kredytowych i edukacja finansowa . Uwzględniamy również liczbę skarg złożonych do agencji, takich jak Biuro Ochrony Konsumentów. Ta metodologia ma zastosowanie tylko do pożyczkodawców, którzy ograniczają oprocentowanie do 36%, a eksperci finansowi i rzecznicy praw konsumentów zgadzają się, że maksymalna stawka procentowa jest dopuszczalna, aby pożyczka była przystępna. NerdWallet nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia za nasze recenzje. Przeczytaj nasze wskazówki redakcyjne.

Znajdź najlepszą pożyczkę osobistą
 • Najlepsze pożyczki osobiste
 • Kredyty konsolidacyjne zadłużeniaDobre pożyczki osobisteUczciwe kredyty osobisteO autorzeSteve Nicastro jest byłym autorytetem w NerdWallet ds. Pożyczek osobistych i małych firm. Jego prace były prezentowane przez The New York Times i MarketWatch. Czytaj więcej

  Zastrzeżenie: NerdWallet dokłada wszelkich starań, aby informacje były dokładne i aktualne. Te informacje mogą się różnić od tych, które widzisz, gdy odwiedzasz instytucję finansową, usługodawcę lub witrynę konkretnego produktu. Wszystkie produkty finansowe, produkty i usługi związane z zakupami są prezentowane bez gwarancji. Podczas oceny ofert zapoznaj się z Regulaminem instytucji finansowej. Wstępnie zakwalifikowane oferty nie są wiążące. Jeśli znajdziesz rozbieżności w swojej ocenie kredytowej lub informacjach w raporcie kredytowym, skontaktuj się bezpośrednio z TransUnion®.

  Usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych oferowane za pośrednictwem NerdWallet Insurance Services, Inc .: Licencje

  NerdWallet Compare, Inc. Identyfikator NMLS nr 1617539

  Kalifornia: Pożyczki udzielone przez pożyczkodawcę finansowego w Kalifornii zaaranżowane na mocy licencji dla pożyczkodawców Departamentu Nadzoru Biznesowego nr 60DBO-74812

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy