Przewodnik po bankowości inwestycyjnej online Black Desert

Category: Będziesz Mieć
17 lutego 2021

Przewodnik po bankowości inwestycyjnej online Black Desert autorstwa Phytes23

Cześć wszystkim, po usłyszeniu o bankach inwestycyjnych i znalezieniu bardzo niewielu informacji na ich temat w Internecie, postanowiłem sam je sprawdzić. Zacząłem arkusz kalkulacyjny, aby pokazać, jak ryzykowne i dochodowe mogą być banki inwestycyjne w BDO:

Jak widać, po kilku inwestycjach wycofałem się z NWP (Northern Wheat Plantation) i Florin. Uważam, że koszt CP (punktu wkładu) zarówno dla pracowników kwaterunkowych, jak i łączenia węzłów, jest nieefektywny. Więc jeśli chodzi o Calpheon lub Gringotts, jak zacząłem to nazywać, czytaj dalej:

Pierwsze kroki: na początku nie zobaczysz banków inwestycyjnych w Calpheon. Aby odblokować banki inwestycyjne w Calpheon (lub jakimkolwiek większym mieście, po prostu skupiam się na Calpheon, ponieważ ma większe możliwości inwestycyjne), musisz skierować swojego wewnętrznego projektanta wnętrz. Zadzwoń do znajomych, aby uzyskać pomoc, jeśli nie masz dotyku lub po prostu kup żyrandole, wiele, wiele żyrandoli. „Dla każdego domu, który można przekształcić w dom mieszkalny, istnieje ranking. Im więcej masz fajnych mebli (punktów dekoracyjnych), tym wyższy jesteś w tej randze. Jeśli osiągniesz pierwsze miejsce w tym konkretnym domu – banki inwestycyjne będą otwarte . – @ XsankorW tym celu polecam znaleźć w mieście dom o niskim rankingu. Oblicz, ile punktów wnętrza możesz osiągnąć (lub kup rezydencję w pobliżu banku i wepchnij do niej wszystkie swoje rzeczy). Czy z obecnymi punktami możesz dotrzeć na szczyt dowolnego domu? Wspaniale, zdobądź to pierwsze miejsce!

Teraz, kiedy otworzysz swoją mapę świata i klikniesz Calpheon, zobaczysz 4 banki inwestycyjne, które są teraz odblokowane. Teraz zacznijmy inwestować. Bank inwestycyjny najniższego szczebla to Lasquean Ljurik Investment Bank. Aby rozpocząć inwestowanie, musisz mieć 1.000.000 sztabek złota 1G w magazynie Calpheon (sztabka złota 1G x 10 – NIE sztabka złota 10G). Będziesz także potrzebował pracownika w Calpheon. Obecnie mam wrażenie, że szybkość pracy jest jedynym czynnikiem wpływającym na bankowość inwestycyjną. (Szczęście może zwiększyć szansę na zatrzymanie cegieł lub rzeczywisty zwrot, ale to tylko spekulacje) Z tego powodu decyduję się na użycie Goblinów, które mają największą prędkość pracy. Zmniejszy to tylko czas potrzebny na ukończenie inwestycji (lub 1 cykl roboczy).

Wspaniale, masz w magazynie sztabki złota i masz pracownika gotowego do pracy. Uderz w węzeł i zacznij działać! A teraz najlepsze, po prostu poczekaj. Po

14 godzin, zakładając prędkość roboczą 65, będziesz mieć swój pierwszy powrót! Lub strata…

Tak, możesz na nich stracić pieniądze, w końcu to inwestycja i nigdy nie są gwarantowane. Jest bardzo możliwe, że Twoi pracownicy zwrócą mniej sztabek złota niż to, z czym im wysłałeś i nie zwrócą wystarczającej ilości pieniędzy na pokrycie utraconych cegieł (sztabek złota). Jakiś sposób, aby temu zapobiec? Na razie nie mam pojęcia, ale moje jedyne teorie w tej chwili polegają na tym, że same węzły banku zrównują energię.

Wiem tylko, że obecnie zarabiam na inwestycjach i zajęłoby mi to wiele upadków, aby postawić mnie na minusie. Dlatego zamierzam wypróbować kilka rzeczy z bankami i podzielić się z wami moimi obecnymi planami i pokazać przyszłe wyniki. Zacznijmy od naszych opcji bankowych w Calpheon.

Opcje banku Calpheon:

Lasquean Ljurik Investment Bank – 1000000

Ma duże oprocentowanie lokatą krótkoterminową, ale może prowadzić do utraty kapitału.

Podkreśla, że ​​Brick Drops jest możliwy w ramach inwestycji. Wydaje się, że dzięki wielu inwestycjom tego samego węzła zwrócisz zysk. Będę kontynuować badania, aby zobaczyć, jak często Bricks Drop vs Profit Returns.

Bank inwestycyjny Luolo Grebe – 4 000 000

Ma duże oprocentowanie lokatą krótkoterminową, ale może prowadzić do utraty kapitału.

Bank inwestycyjny Lehard Mertenan – 20000000

Kapitał jest gwarantowany, aby zapobiec stracie, ale musi być zdeponowany przez długi czas z niskim oprocentowaniem.

Te odsetki, podobnie jak Florin i NWP, nie spadną z Brick Drop, ale będą miały zwroty od 1% do 4%, może nieco wyższe. Zainwestuję energię w 20-milionowy Bank Inwestycyjny

Bank Inwestycyjny Enrique Encarotia – 100 000 000

Kapitał jest gwarantowany, aby zapobiec stracie, ale musi być zdeponowany przez długi czas z niskim oprocentowaniem.

Obecnie inwestuję swoją energię w 20 000 000 Bank Node i zacznę inwestować, gdy osiągnę poziom Goblina na Professional. (lub grając w grę towarzyską, aby dostać jedną od pracownika kontraktowego – nadal muszę się temu przyjrzeć, ale słyszę, że to możliwe, komentarze doceniane)

Uważaj na utratę najwyższej rangi w swojej rezydencji. Nie wiem, czy utracisz dostęp do węzłów inwestycyjnych, jeśli stracisz najwyższą rangę, więc uważaj, inwestując w węzły o długości 20 mi 100 m, dopóki nie zostanie to zweryfikowane. (Przetestuję to jutro wieczorem po zakończeniu moich obecnych inwestycji i zaktualizuję tutaj)

Jeśli pierwsze miejsce zostanie odebrane podczas trwających inwestycji, pracownicy zakończą pracę i zapewnią zwrot. Jednak po tym czasie tracisz dostęp do banków i nie możesz już dokonywać przyszłych inwestycji, dopóki nie odzyskasz pierwszego miejsca.

Dziękujemy za przeczytanie. Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, zadaj je lub poinformuj społeczność tutaj! Powodzenia, baw się dobrze i niech Twój Calpheon będzie wyglądał jak Gringotts!

tl; dr Patrz arkusz kalkulacyjny, masz pytania? Przeczytaj przewodnik, a następnie zapytaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy