Recenzja Emporium Card

Category: Twoją Zdolność
17 lutego 2021

Produkt wycofany

Akceptacja regulaminu i warunków

Ta karta nie jest teraz dostępna w

Finderze.

Porównaj inne opcje

Recenzja karty EmporiumJeśli masz problemy finansowe i szukasz sposobu na zakup markowych produktów, karta Emporium jest pomocnym rozwiązaniem. Proces zatwierdzania jest prosty, szybki i nie wymaga znakomitych kredytów. Możesz otrzymać zatwierdzenie tej karty kredytowej nawet przy średnim kredycie.

Bycie posiadaczem karty Emporium oznacza, że ​​możesz wybierać spośród wielu produktów oferowanych na Emporium.com i płacić za zakupy bez odsetek przez okres leasingu. Okres leasingu zależy od łącznej ceny zakupu przedmiotu i może wynosić 12, 18, 24 lub 36 miesięcy. Jeśli zostaniesz członkiem, nie będziesz mieć żadnych opłat rocznych, opłat aplikacyjnych ani opłat manipulacyjnych. Karta Emporium może również zwiększyć Twój kredyt, jeśli dokonujesz płatności na czas.

Profity
 • Oszczędności. Jako członek Emporium Card możesz zaoszczędzić do 50% na markowych przedmiotach. W sklepie internetowym dostępnych jest ponad 100 000 produktów.
 • Żadnych ukrytych opłat.Karta Emporium nie pobiera opłat aplikacyjnych, manipulacyjnych ani rocznych.Bez zainteresowania.Zakupy nie pobierają odsetek. Zamiast martwić się wzrostem stóp procentowych, zapłacisz regularną, zaplanowaną płatność w ustalonym okresie.Rabat za wcześniejszą wypłatę.Emporium oferuje 50% rabatu na wcześniejszą płatność. Jeśli zapłacisz w okresie promocyjnym, odpowiadasz tylko za cenę gotówkową. Na zakupy o wartości 1499 USD lub poniżej przysługuje 90 dni taki sam jak okres promocji gotówkowej (95 dni dla mieszkańców Kalifornii). W przypadku zakupów od 1500 USD do 2499 USD masz taki sam okres 6 miesięcy jak promocja gotówkowa. Zakupy kosztujące ponad 2500 USD mają 12 miesięcy tyle samo, co promocyjny okres gotówkowy. Po zakończeniu okresu promocyjnego musisz zapłacić 50% pozostałego salda.Nakrętki i śruby
 • Limit wydatków.Możesz natychmiast wydać do 5000 $. Minimalna linia kredytowa wynosi 300 USD.
 • Brak długoterminowych zobowiązań.Po pełnym okresie dzierżawy produktu możesz go całkowicie posiadać, a nawet zwrócić, jeśli zechcesz. Proces zwrotu dogodnie odbywa się online i nie wymaga dojeżdżania do sklepu detalicznego.
 • Aplikacja online.Aplikacja jest online i wymaga podania danych osobowych do weryfikacji tożsamości. Złożenie wniosku nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową i możesz zakwalifikować się do zatwierdzenia w ciągu 60 sekund.Ograniczony dostęp.Karta Emporium jest specyficzna dla sklepu / katalogu i działa tylko przy zakupie przedmiotów sprzedawanych za pośrednictwem Emporium. Karta nie jest dostępna dla mieszkańców New Jersey, WI, MN, WY i AK.Płatności.Płatności cyfrowe są automatycznie potrącane z Twojego konta bankowego. Emporium przyjmuje również karty Visa i Mastercard.Warunki najmu.Płatności zależą od warunków najmu. Warunki te zależą od łącznej ceny zakupu i mogą wynosić 12, 18, 24 lub 36 miesięcy.Jak ubiegać się o kartę EmporiumZawsze rozważ swoje możliwości i swoją sytuację finansową, zanim złożysz wniosek o kartę kredytową.

  Kryteria kwalifikacji:
 • Co najmniej 18 lat
 • Obywatel USAWeryfikowalne źródło dochodu w wysokości co najmniej 1,5 000 USD miesięcznieWażne i aktywne konto czekoweWymagane dokumenty i informacje:
 • Imię i nazwisko oraz adres zamieszkania
 • Adres e-mail i numer telefonuData urodzenia i numer ubezpieczenia społecznegoInformacje o aktywnym koncie czekowym / oszczędnościowymWstępnie zatwierdzony kod autoryzacji (jeśli dotyczy)Porównaj karty kredytowe w innych sklepachKonkluzjaJeśli często kupujesz w Emporium i szukasz sposobu, aby cieszyć się swoimi przedmiotami teraz i zapłacić później, rozwiązaniem może być karta Emporium. Zanim zdecydujesz się na kartę Emporium, porównaj ją z innymi podobnymi kartami.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy