Sam’s Club, aby rozpocząć przyjmowanie kart kredytowych Visa

Category: Najlepsze Karty
17 lutego 2021

Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi.

Klienci Sam’s Club wkrótce nie będą już musieli upewniać się, że zabierają ze sobą odpowiednią kartę na zakupy. Sprzedawca ogłosił, że zacznie akceptować karty kredytowe Visa w swoich sklepach 1 lutego 2016 r.

Wcześniej Sam’s Club akceptował karty kredytowe Visa tylko do zakupów online. Fizyczne sklepy przyjmowały karty debetowe Visa, ale nie kredyt Visa.

Posunięcie to następuje po podobnym ogłoszeniu w październiku, że Sam’s Club zacznie akceptować American Express. Po wdrożeniu akceptacji Visa sprzedawca przejmie wszystkie główne karty kredytowe. Sprzedawca zacznie również wspierać Visa Checkout na swojej stronie internetowej jeszcze w tym roku.

Dobra wiadomość dla konsumentów

Sam’s Club i rywal Costco byli rzadkimi przypadkami wśród głównych sprzedawców detalicznych, którzy nie akceptowali kart kredytowych Visa w swoich sklepach. Decyzja Sam’s Club jest następstwem posunięcia Costco, aby zakończyć wyłączną umowę z American Express i zamiast tego akceptować tylko karty kredytowe Visa.

Bez względu na powód zmian, to dobra wiadomość dla konsumentów, zwłaszcza tych, którzy większość zakupów – i zarobków – robią przy użyciu kart kredytowych Visa. Dla tych, którzy wydają dużo na artykuły spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego w Sam’s Club, punkty nagród mogą szybko się sumować.

Jeśli regularnie robisz zakupy w Sam’s Club, ale nie masz karty kredytowej Visa lub szukasz nowej karty, istnieje kilka opcji, które mogą Ci się przydać. Sprawdź nasze ulubione karty Visa.

Również w kartach kredytowychZanurz się jeszcze głębiej w karty kredytoweJak wystawcy kart kredytowych reagują na COVID-19

przez Kenleya Younga

Ogólna pomoc jest dostępna przez telefon lub czat online, ale niektórzy wydawcy podejmują określone kroki w odniesieniu do poszczególnych kart.

Najlepsze karty kredytowe roku 2020

Od ogromnych premii za rejestrację po hojne nagrody, najlepsze karty kredytowe NerdWallet przyćmiewają resztę. Porównaj oferty naszych partnerów, aby znaleźć taką, która odpowiada Twoim potrzebom.

Jak wybrać najlepszą dla siebie kartę kredytową: 4 proste kroki

użytkownika Claire Tsosie

Jeśli znasz swoje opcje i zadajesz właściwe pytania, możesz znaleźć to, co najlepiej pasuje do Twoich nawyków i celów związanych z wydawaniem pieniędzy.

Zastrzeżenie: NerdWallet dokłada wszelkich starań, aby informacje były dokładne i aktualne. Te informacje mogą się różnić od tych, które widzisz, gdy odwiedzasz instytucję finansową, dostawcę usług lub witrynę konkretnego produktu. Wszystkie produkty finansowe, produkty i usługi związane z zakupami są prezentowane bez gwarancji. Oceniając oferty, zapoznaj się z Regulaminem instytucji finansowej. Wstępnie zakwalifikowane oferty nie są wiążące. Jeśli znajdziesz rozbieżności w swojej ocenie kredytowej lub informacjach w raporcie kredytowym, skontaktuj się bezpośrednio z TransUnion®.

Usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych oferowane za pośrednictwem NerdWallet Insurance Services, Inc .: Licencje

NerdWallet Compare, Inc. Identyfikator NMLS nr 1617539

Kalifornia: Pożyczki udzielone przez pożyczkodawcę finansowego w Kalifornii zaaranżowane na mocy licencji dla pożyczkodawców Departamentu Nadzoru Biznesowego nr 60DBO-74812

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy