Spojrzenie na najdroższe i najtańsze garnitury Jos A Bank

Category: Jeśli Masz
17 lutego 2021

Jos A Bank to duży amerykański sklep z męską odzieżą i odzieżą wizytową. Wiadomo, że sprzedają różnorodne produkty, a ich garnitury są najbardziej popularne. Jos A Bank jest również znany z umiarkowanych cen, ich garnitury nie zniszczą Twojego banku, a Ty nadal będziesz wyglądać naprawdę ładnie. Sklepy nie szczędzą kosztów, a nawet szyją i obszywają twój garnitur w swoich sklepach. Ponieważ Jos A Bank jest znany ze swoich garniturów, przyjrzymy się ich pięciu najbardziej przystępnym cenom i pięciu najdroższym garniturom.

Garnitury w najbardziej przystępnej cenie

5. Dopasowany garnitur z dwoma guzikami – 118 dolarów

Pierwszy garnitur na naszej liście to garnitur z jasnego połysku za jedyne 118 dolarów. Pod względem ceny poniższe garnitury należą do najtańszych. Ten kombinezon jest wykonany w 100% z bawełny, która jest bardzo lekka i oddychająca. Joe A Bank mówi, że ten garnitur ma specjalne połączenie, które uwalnia ciepło ciała, aby zapewnić Ci chłód i suchość; i właśnie tego chcesz w letnim garniturze. Krój tego garnituru charakteryzuje się węższą klapą, wąskimi nogawkami i wąskim korpusem. Dodatkowo przyciski znajdują się nieco wyżej. Kombinezon posiada rozcięcia z boku i gładkie spodnie z przodu. Joe A Bank twierdzi, że garnitur jest importowany, ale prawdopodobnie nie pochodzi z Włoch.

4. Stays Cool Double Brested Seersucker Suit – 118 dolarów

Następny garnitur na naszej liście jest bardzo podobny do garnituru, który badaliśmy wcześniej, jednak jest to garnitur dwurzędowy. Oprócz tego, że różni się stylistycznie, ten garnitur jest prawie taki sam jak poprzedni i jest wykonany z tych samych materiałów.

3. Biały Garnitur Seersucker – 118 dolarów

Obiecuję, że to ostatni garnitur wróżbity. Kostium White Seersucker od Jos A Bank to świetna alternatywa dla tradycyjnych niebiesko-białych. Jeśli masz ograniczony budżet i chcesz, aby letni garnitur się wyróżniał, ten garnitur jest dla Ciebie. Ten garnitur jest biały z szarymi liniami i wykonany w 100% z bawełny. Posiada również oddychającą podszewkę, która zapewnia chłód i suchość latem. Kombinezon ma również środkowe rozcięcie zamiast otworów bocznych.

2. Elegancki garnitur z popeliny z dwoma guzikami – 105 dolarów

Następnym na tej liście za 105 dolarów jest garnitur z popeliny Executive z dwoma guzikami. To dość prosty i podstawowy garnitur. Jest lekki, ma środkowy rozcięcie, naturalny odcinek i plisowane spodnie. Wykonany jest z bawełny i poliestru.

1. Garnitur z 2 guzikami ze stretchem – 105 dolarów

Na końcu naszej listy mamy garnitur ze stretchem na dwa guziki. Kombinezon jest lekki i jednocześnie zapewnia noszącemu naturalny odcinek, aby zredukować zmarszczki. Kurtka posiada rozcięcie na środku, a spodnie są plisowane i mają niewykończony dół, aby można było je obszyć. Kombinezon wykonany jest z mieszanki bawełny i poliestru. Cóż, to wszystko w przypadku najtańszych garniturów, które produkuje Jos A Bank, teraz przyjrzymy się ich najdroższym.

Najdroższe garnitury

5. Wełniany garnitur Centocinquanta Superfine 150 – 595 dolarów

Pierwszy garnitur na naszej liście najdroższych garniturów Jos A Bank to Centocinquanta Superfine 150 Wool Suit. Garnitur jest wykonany w 100% z wełny z „najlepszych fabryk wełny na świecie według Jos A Bank. Garnitur ma dopasowane ramiona, pół-płótno na piersi i wyściełane klapy. Ten garnitur ma również podwójne plisowane spodnie i kieszenie z najwyższej jakości bawełny. Kombinezon jest w grafitową kratę w kolorze.

4. Apartament w marynarskie paski w jodełkę – 658 dolarów

Następny garnitur na naszej liście pochodzi z serii garniturów Signature Platinum Jos A Bank, podobnie jak pozostałe garnitury od teraz. Kombinezon uszyty jest z całorocznej wełny wysokiej jakości z lat 150. Garnitur ma zapinaną na dwa guziki kurtkę z rozcięciami po bokach, dopasowanymi ramionami i detalami przyklejanymi wytrychami. Kurtka ma również bardzo ładną żakardową podszewkę i pełne płótno konstrukcyjne dla doskonałego dopasowania. Spodnie są podwójnie plisowane i mają kieszenie z wysokiej jakości bawełny. Ten garnitur jest również ręcznie wykańczany we Włoszech, jednak tam nie jest robiony.

3. Garnitur w szare paski – 658 dolarów

Kolejny garnitur z serii Signature Platinum, widzimy, że ten garnitur jest cały szary z jaśniejszymi szarymi paskami w całym garniturze. Ma wszystkie te same cechy co poprzedni garnitur, jest tylko innym kolorem.

2. Brązowy garnitur w jodełkę – 658 dolarów

Mamy jeszcze jeden garnitur z serii Signature Platinum, jednak jest to brązowy garnitur w jodełkę w paski. Ponownie zawiera wszystkie cechy garniturów Signature Platinum.

1. Czarny garnitur w paski – 658 dolarów

Wreszcie na naszej liście mamy garnitur w czarne paski. To klasyczny garnitur i nie możesz się pomylić z czarnym. Idealny na każdą okazję, wełniany garnitur Black Stripe z serii Signature Platinum to jeden z najlepszych garniturów, jakie możesz dostać w Jos A Bank.

Zdjęcie: Andrew Burton / Getty Images

Zdjęcia garniturów z josabank.com

Napisane przez Sebastiana Hensieka

Pochodzący z Filadelfii Sebastian jest fanem muzyki, pisania, sztuki i rozrywki.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy