Stawki refinansowania VA

Category: Jeśli Możesz
17 lutego 2021

Pożyczka VA jest rodzajem kredytu hipotecznego wspieranego przez Departament Spraw Weteranów Stanów Zjednoczonych, który zapewnia weteranom, personelowi wojskowemu i uprawnionym pozostałym przy życiu małżonkom dostęp do niedrogiego finansowania domu. Program pożyczek VA wykracza również poza tradycyjne pożyczki mieszkaniowe, oferując programy refinansowania pożyczek VA. Jeśli kwalifikujesz się do pożyczki VA, ale masz już konwencjonalny kredyt hipoteczny, możesz refinansować swój dom, aby skorzystać z korzyści pożyczki VA. Alternatywnie, jeśli masz już pożyczkę VA, ale kwalifikujesz się do niższych stawek, możesz uprościć refinansowanie do innej pożyczki VA, aby skorzystać z oszczędności.

Nie tylko łatwiej jest kupić dom z pożyczką VA, ale także łatwiej jest refinansować dom za pomocą kredytu . Pożyczki VA nie wymagają od kredytobiorców wykupienia ubezpieczenia hipotecznego i mają niższe oprocentowanie niż konwencjonalne kredyty hipoteczne . Jeśli rozważasz refinansowanie swojej aktualnej pożyczki VA, zechcesz odrobić pracę domową i poszukać najlepszych pożyczkodawców dla Twojej konkretnej sytuacji. Aby to zrobić, powinieneś rozważyć każdego pożyczkodawcę pod kątem różnych czynników, w tym pochodzenia i innych opłat, harmonogramów spłat, stóp procentowych, satysfakcji klienta i oferty pożyczkodawcy.

8 najlepszych stóp refinansowania VA w 2020 r
 • Veterans United Home Loans : Najlepsze dla dużych pożyczek
 • Navy Federal Credit Union : Najlepsze za najniższe stawki USAA : Najlepsze bez opłat za rozpoczęcie Wells Fargo : najlepszy dla dodatkowych opcji PennyMac : najlepszy do elastycznej spłaty PNC Bank : najlepszy do aplikacji online Bank USA : najlepszy do osobistego kontaktu North American Savings Bank : najlepszy dla opcji obsługi klientaVeterans United Home Loans – Najlepsze dla dużych pożyczekWłaściciele domów, którzy chcą refinansować za pośrednictwem Veterans United Home Loans, będą mieli do wyboru trzy opcje – 15-letnie, 30-letnie i 30-letnie duże pożyczki refinansowe. Stawki 30-letnich pożyczek IRRRL upraszczają duże pożyczki zaczynają się od 3,125% , podczas gdy obecne stopy refinansowania VA dla 15-letnich pożyczek IRRRL wynoszą 2,875%. Kiedy korzystasz z kredytów mieszkaniowych Veterans United Home Loans, nie musisz płacić z własnej kieszeni, nie musisz obecnie zajmować domu ani wyceny (w większości przypadków).

  Navy Federal Credit Union – najlepsze za najniższe stawkiNic nie wyróżnia się bardziej w Navy Federal niż oprocentowanie kredytu hipotecznego IRRRL VA zaczynające się od 2,750% . W porównaniu z resztą branży jest to fenomenalne. Stawki zależą od Twojej zdolności kredytowej, stanu zamieszkania i wielkości kredytu. Warunki pożyczki na refinansowanie Navy Federal są dostępne od 10 do 30 lat.

  USAA – Najlepsze bez opłat za rozpoczęcieKiedy refinansujesz pożyczkę VA przez USAA ominiesz wiele opłat. Nie zostaniesz obciążony opłatą za rozpoczęcie, opłatą za tytuł ani opłatą za finansowanie VA. Dodatkowo USAA pokryje koszt wyceny, co przynosi dodatkowe oszczędności. Średnie oszczędności z tych opłat dla członków USAA to 2842 USD, ale Twój przebieg może się różnić w zależności od sytuacji finansowej.

  Wells Fargo – najlepszy dla dodatkowych opcjiNie jesteś do końca pewien, czy chcesz refinansować inną pożyczkę VA? Wells Fargo oferuje dziewięć różnych opcji refinansowania do wyboru, w tym opcje specyficzne dla VA. Opcje te obejmują stałe stopy procentowe na 15, 20 i 30 lat, 7/1 i 5/1 ARM oraz cztery różne duże pożyczki refinansowe.

  PennyMac – najlepszy do elastycznej spłatyWiększość dostawców refinansowania pożyczek VA oferuje opcje 15-letnie i 30-letnie. PennyMac oferuje opcje od 10 do 30 lat , w tym opcję 20 lat. Może to zapewnić dodatkową elastyczność, której potrzebują niektórzy pożyczkobiorcy, aby spełnić ich wymagania finansowe. Stawki w PennyMac są nieco wyższe niż w pozostałej części branży – stopy procentowe wynoszą obecnie od 3% do 3,499% RRSO dla wszystkich produktów. W zamian firma oferuje bardziej elastyczne wymagania kwalifikacyjne dla kandydatów.

  PNC Bank – najlepszy dla aplikacji onlinePNC Bank wykorzystuje Home Insight Tracker, aby umożliwić wnioskodawcom śledzenie całego procesu składania wniosków i zatwierdzania ich refinansowania online. Dzięki wykorzystaniu technologii nie pozostaniesz w ciemności na temat tego, na jakim etapie procesu się znajdujesz. PNC oferuje również łatwy kalkulator oprocentowania, który pozwala określić stawki refinansowania dla 30-letnich stałych i 15-letnich stałych pożyczek. W przypadku pożyczki w wysokości 100 000 USD w Tennessee RRSO wynosi obecnie odpowiednio około 3,170% i 3,271%. Jest to dolna część spektrum, co powinno być atrakcyjne dla rafinerii.

  Bank USA – najlepszy do osobistego kontaktuUzyskanie refinansowania pożyczki VA przez US Bank to usprawniony proces z osobistym podejściem. Bank oferuje możliwość refinansowania przez telefon lub wyszukania osoby zajmującej się pożyczkami osobistymi w Twojej okolicy. Jeśli jesteś bardziej zainteresowany osobistą obsługą refinansowania kredytu hipotecznego (lub masz złożoną sytuację, która wymaga wyjaśnienia), US Bank zapewni Ci ochronę.

  North American Savings Bank – najlepszy dla opcji obsługi klientaUzyskanie pomocy na dowolnym etapie procesu refinansowania pożyczki VA jest łatwe w North American Savings Bank (NASB). Firma oferuje wsparcie telefoniczne, formularz kontaktowy, czat online lub osobiście z dedykowanym specjalistą ds. Pożyczek. Stopy refinansowania będą się znacznie różnić w zależności od sytuacji finansowej, ale stawki 15- i 30-letnie są bardzo konkurencyjne w zakresie od niskiego do średniego 3%.

  Porównaj 8 najlepszych stóp refinansowania VA w 2020 r
  Pożyczający 15-letnia APR 30-letnia APR Kluczowa korzyść
  Pożyczki Domowe Veterans United 3,159% 3,145% Ocena nie jest wymagana (w większości przypadków)
  Navy Federal Credit Union 3,224% 3,195% Kilka opcji refinansowania dla celów wojskowych
  USAA 3,898% 3,888% Obejmuje opłatę za finansowanie VA
  Wells Fargo 2,918% 3,354% Dziewięć opcji pożyczki
  PennyMac 3,393% 3,576% Dostępne centrum nauki kredytów hipotecznych
  PNC Bank 3,399% 3,037% Dostępne 100% finansowania
  Bank USA 3,836% 3,502% Dodatkowe produkty bankowe przeznaczone dla wojska
  North American Savings Bank 2,821% 3,025% Bogaty w funkcje kalkulator oprocentowania kredytów hipotecznych
  Co to jest refinansowanie VA?

  Refinansowanie ma miejsce wtedy, gdy masz już dom z pożyczką hipoteczną i decydujesz się na zaciągnięcie nowej pożyczki na korzystniejszych warunkach, aby spłacić i wymienić stary kredyt. Często odbywa się to za pośrednictwem nowego pożyczkodawcy, ale zdarzają się sytuacje, w których pożyczkodawca zezwoli na refinansowanie wewnętrzne za niższą stopę procentową lub nowy okres pożyczki.

  Refinansowanie VA jest podobne do zwykłego refinansowania, ale jest stosowane, gdy właściciel domu jest weteranem lub członkiem wojskowym i ma aktualny kredyt mieszkaniowy w ramach programu pożyczek hipotecznych VA lub kwalifikuje się do skorzystania z programu pożyczek VA. Refinansując pożyczkę VA, możesz zdecydować się na refinansowanie innej pożyczki VA na nowych warunkach lub refinansowanie tradycyjnej pożyczki na pożyczkę VA. Największą zaletą pożyczek VA jest to, że mają niskie stopy procentowe, nie wymagają zaliczki ani ubezpieczenia hipoteki.

  Jak refinansować pożyczkę VA

  Aby refinansować pożyczkę VA, kwalifikujące się osoby mogą skorzystać z dwóch programów: VA Streamline Refinancing i VA Cash-Out Refinancing .

  Program refundacji VA StreamlineWłaściciele domów z istniejącą pożyczką VA mogą kwalifikować się do uproszczonego programu refinansowania zwanego pożyczką refinansową z redukcją stopy procentowej (IRRRL) . Ten program ma prosty proces składania wniosków i często może obniżyć miesięczną płatność pożyczkobiorcy. Jest to również niższa opłata za finansowanie niż refinansowanie typu cash-out – 0,50% vs 2,15% do 3,3%.

  IRRRL nie wymaga oceny ani procesu gwarantowania, chociaż wymagania pożyczkowe mogą się różnić w zależności od pożyczkodawcy. Możesz uniknąć kosztów bieżących, decydując się na przeniesienie opłaty za finansowanie do nowej pożyczki lub wybierając nieco wyższą stopę procentową, aby zachęcić pożyczkodawcę do pokrycia kosztów.

  Program refinansowania VA Cash-Out VA kredyt gotówkowy-out refinansowanie jest zaprojektowany tak, aby weterani z istniejącym VA lub tradycyjnego kredytu do korzystania z ich kapitału własnego domu do domu poprawy funduszu lub innych większych zakupów. Może być również wykorzystany do refinansowania konwencjonalnego kredytu hipotecznego na pożyczkę VA. Jednak niekoniecznie otrzymasz zwrot gotówki, mimo że ten scenariusz podlegałby programowi refinansowania wypłaty VA. W rzeczywistości nie wszyscy pożyczkodawcy oferują tę opcję ze względu na wewnętrzne zasady, ale wielu pozwoli Ci refinansować do 100% wartości Twojego domu.

  Refinansowanie VA a inne rodzaje refinansowania

  Refinansowanie VA vs. refinansowanie konwencjonalne

  Jeśli chcesz refinansować pożyczkę VA, którą już posiadasz, powinieneś wiedzieć, że nie musisz tego robić w przypadku innej pożyczki VA. Skorzystanie z konwencjonalnego refinansowania może być opcją, zwłaszcza jeśli możesz uzyskać lepszą stopę procentową, korzystając z tradycyjnego pożyczkodawcy. Wielu pożyczkodawców nie pozwoli Ci jednak refinansować 100% domu za pomocą konwencjonalnego kredytu hipotecznego, co jest czasem opcją przy refinansowaniu kredytu VA.

  Na przykład USAA pozwala na refinansowanie 95% domu za pomocą konwencjonalnego refinansowania zamiast 100% pożyczki VA. Jednak RRSO dla 30-letniej stałej pożyczki w firmie wynosi 4,207% dla opcji konwencjonalnej i 3,888% dla opcji VA.

  Refinansowanie VA a refinansowanie FHANiestety, nie będziesz mógł skorzystać z programu refinansowania FHA do refinansowania pożyczki VA. Możesz refinansować pożyczkę FHA tylko wtedy, gdy obecnie masz kredyt hipoteczny FHA. Jeśli masz pożyczkę FHA i chcesz refinansować pożyczką VA, możesz skorzystać z niektórych form refinansowania VA, ale nie z formatu IRRRL. Zaletą jest to, że stopy refinansowania VA są zazwyczaj niższe niż w przypadku opcji FHA.

  Dodatkowo, jeśli masz zwykłą pożyczkę, możesz złożyć wniosek o refinansowanie za pośrednictwem programu FHA Secure. Ponadto osoby posiadające FHA lub konwencjonalne pożyczki mogą ubiegać się o refinansowanie FHA 95% cash-out i wypłacić część swojego kapitału. Porównując opcje pożyczek VA i FHA, pożyczkodawcy często akceptują pożyczkobiorców z niższymi wynikami kredytowymi (do 580) na pożyczki FHA, podczas gdy większość chce, aby pożyczki VA były równe co najmniej 600 do 620. Jeśli chodzi o najniższe stopy procentowe, najniższe koszty początkowe i najniższe koszty składek ubezpieczeniowych, pożyczki VA biorą górę. Jeśli możesz kwalifikować się do pożyczki VA, ten rodzaj pożyczki jest zwykle lepszą opcją.

  Refinansowanie pożyczki VA a refinansowanie w USDADepartament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) oferuje również szereg opcji refinansowania , w tym uproszczone refinansowanie dla pożyczkobiorców z istniejącymi pożyczkami USDA na refinansowanie bez nowej wyceny. Istnieje opłata gwarancyjna, która jest podobna do opłaty za finansowanie pożyczek VA i można ją również włączyć do kwoty pożyczki. Chociaż ten program jest korzystny dla osób posiadających pożyczki USDA, nie ma opcji wypłaty, a stawki są często wyższe niż w przypadku pożyczek VA.

  Stawki refinansowania VA dzisiaj

  Od sierpnia 2020 r. Ogólne oprocentowanie kredytów hipotecznych spadło do rekordowych poziomów w reakcji na pandemię COVID-19. Dla właścicieli domów z VA oznacza to, że jest to świetny czas, aby skorzystać z IRRRL i wszechczasów niskich stóp procentowych. Freddie Mac odnotował najniższe w historii oprocentowanie, w tym 3,07% dla 30-letnich kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu i 2,56% dla 15-letnich kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu.

  Ostatnie słowo

  Jeśli jesteś członkiem społeczności wojskowej, program refinansowania pożyczki VA może potencjalnie zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy przez cały okres trwania pożyczki. Pożyczki refinansujące VA są wspierane przez rząd, więc prywatni pożyczkodawcy mogą zaoferować pożyczkobiorcom VA korzystniejsze warunki, ale każdy pożyczkodawca jest inny. Jeśli uważasz, że możesz zaoszczędzić na refinansowaniu lub chcesz wypłacić część swojego kapitału, porównaj co najmniej trzy oferty pożyczkodawców VA, aby znaleźć najlepszą ofertę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy