blisko

Temat: Gospodarka

Debiut Bit Evil na NewConnect  Giełda

  • Projekt budżetu na 2019 rok do odwiedzenia komisji sejmowych
  • Koniec ze zmianą czasu? Komisja Europejska przedstawi propozycję
  • W tę niedzielę zrobisz zakupy. Później długa przerwa
  • Gospodarka wstaje, ale inwestycje rozczarowały
  • Coca-Cola kupuje znaną sieć kawiarni

Spółka Bit Evil, którą kieruje Maria Listwa, córka byłego premiera i szefa Narodowego Banku Naszego, zadebiutowała na NewConnect. Wartość firmy niemal podwoiła się w kilka godzin.

Debiut spółki Bit Evil dzięki giełdzie NewConnect okazał się udany. Przed południem wartość akcji spółki wzrosła na temat ponad 94 proc. Innymi słowy, że jej wycenia pozostała niemal podwojona.

Zmień bieg swojej kariery spośród elitą polskich przedsiębiorców

Pieniądze na ekspansję

Bit Evil specjalizuje się w marketingu internetowym i w tworzeniu rozwiązań informatycznych, m. in. platform marketingowych jak i również sprzedażowych. W jej portfelu znajdują się takie koncepty, jak platformy Brand Sabbath (sieć współpracy dla blogerów i vlogerów) oraz aplikacja EraCoin (internetowa kryptowaluta).

Spółka w najbliższych miesiącach chce sfinansować ekspansję zagraniczną, aby wejść na zbyt w Ameryce.

- W drugiej połowie roku mamy roadshow w AMERYCE, Singapurze, Portugalii i Finlandii. Naszym celem będzie głównie rozpoznanie oczekiwań tamtejszych internautów, tak abyśmy mogli zaproponować im, zgodnie z naszymi zasadami, produkty „skrojone na miarę” – powiedziała jeszcze przed debiutem prezes spółki Maria Belka, córka byłego premiera i prezesa NBP Renoma Belki.

Wyniki

W 2016 r. spółka wypracowała 387 tys. zł zysków, zysk operacyjny wyniósł 121 tys. zł, a zarobek netto 96 tys. zł. W I kwartale 2017 spółka miała 297 tys. zł przychodów, zysk sprawny oraz zysk netto wyniosły 82 tys. zł.

Źródło: stooq Notowania Bit Evil

ceny będą nadal spadać. «To nie powód do zadowolenia»  Informacje

Ceny będą nadal spadać. «To nie powód do zadowolenia» Informacje

W lipcu ceny również w ujęciu miesięcznym, oraz rocznym spadły o 0, 2 proc. - podał w środę GUS. Ekonomiści podkreślają, że spadki zobaczymy i w kolejnych miesiącach, ale nie jest…...

Czytać
ceny prądu w 2019 r.. Rząd zapewnia, że podwyżek nie będzie

Ceny prądu w 2019 r.. Rząd zapewnia, że podwyżek nie będzie

Ustawa o wartościach prądu do poprawy. Zielone światło od Senatu Ceny prądu pod napięciem. Bruksela chce dodatkowych wyjaśnień Przegląd prasy: Rząd źle policzył koszty ustawy prądowej Ustawa prądowa pod lupą Brukseli.…...

Czytać