blisko

Temat: Niemcy

1, 6 mln aut BMW do naprawy. Możliwy trudność z poduszką powietrzną  Informacje

  • Duży ruch w autosalonach. Te marki wybierano najczęściej
  • Zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Jest sugestia ministerstwa
  • GDDKiA zrywa porozumienia z Włochami. Mieli budować fragmenty A1 i S3
  • Surowe kary za cofanie licznika. Prezydent podpisał ustawę
  • Z Trójmiasta do granicy z Czechami w 5 godzin. Jest umowa dzięki ostatni odcinek A1

BMW wzywa właścicieli swoim aut serii 3 do odwiedzenia serwisów. Powodem jest realna usterka systemu poduszek powietrznych. Problem dotyczy ponad jednej, 6 mln samochodów niemieckiego koncernu.

Chodzi o pojazdy modelu E46 stworzone między majem 1999 roku kalendarzowego i sierpniem 2006. Pierwotnego przeglądy mają dotyczyć generatorów gazu w poduszkach napowietrznych przed przednimi fotelami dla pasażerów. Według niemieckiego firmy te generatory mogą przy rzadkich przypadkach pękać.

Kolejna wpadka firmy

General Motors wzywa do renowacji kolejne auta. Już przy sumie 20 milionów

Jak pisze CNN Money, przytoczone mają zostać poduszki powietrzne japońskiej firmy Takata. Awarii podzespołów tej firmy dotknęły w ciągu ubiegłych pięciu lat ponad 12 mln samochodów - również firm Honda, Toyota, Nissan, Mazda, Subaru, Mitsubishi, Ford i Chrysler.

Jak oświadczył rzecznik BMW Dave Buchko, aczkolwiek koncern nadal uczestniczy w regionalnym wezwaniu właścicieli aut do serwisów zarządzonym przez nadzór bezpieczeństwa transportu NA JUKATAN, to postanowił rozszerzyć hałasuje na wszystkie wyprodukowane po latach 2000-2006 samochody, potencjalnie zagrożone tą usterką. Dotarły one m. in do USA (574 tys. ), Niemiec (450 tys. ) i w Wielkiej Brytanii (189 tys. ). - Traktując to jako przedsięwzięcie prewencyjne uważamy, że jest w tym momencie rzeczą właściwą wezwać gryzie wszystkie do warsztatów jak i również wymienić w nich poduszkę powietrzną po stronie pasażera - powiedział Buchko.

W ubiegłym roku BMW wezwał do naprawy w Stanach Zjednoczonych 42 tys. pojazdów.

draghi: decyzja o pomocy gwoli Grecji należy do polityków  Ze świata

Draghi: decyzja o pomocy gwoli Grecji należy do polityków Ze świata

Grecja znów przy tarapatach. Tusk apeluje na temat nadzwyczajne spotkanie Grecja skupia pochwały. Za postępy po realizacji reform Strajk dziennikarzy. Nie chcą reformy emerytalnej Plany reformy emerytalnej wyciągnęły ludzi na…...

Czytać
bank Pekao - strategia, współdziałanie z PZU i Aliorem

Bank Pekao - strategia, współdziałanie z PZU i Aliorem

Wiceprezes Pekao kierujący pracami zarządu Michał Krupiński "nie spodziewa się rewolucji" w strategii rozwoju agencji bankowej, ale planuje rozwinięcie kooperacji z PZU i Aliorem, m. in. w obrębie oferty ubezpieczeniowej i lokaty…...

Czytać