blisko

Prezes JSW stracił stanowisko

Dymisja prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej odwołała prezesa Tomasza Gawlika i oddelegowała do czasowego pełnienia tej funkcji Daniela Ozona - podała spółka po komunikacie. Gawlik był prezesem JSW od połowy grudnia 2015 roku.

Daniel Ozon jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, studiował w Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jak podano w raporcie, jest specjalistą z zakresu "doradztwa finansowego dla przedsięwzięć, bankowości (inwestycyjnej i korporacyjnej), fuzji, przejęć, restrukturyzacji opłacania, zarządzania wzrostem wartości".

Od 2014 roku kooperuje z EDF Trading London w toku doradztwa przy zdobywaniu transakcji w zakresie handlu prądem, gazem na branży polskim oraz na rynkach Europy Centralnej. Od 2011 roku był partnerem w funduszu Carlson Private Equity Ltd., an od czasu 2010 roku współwłaścicielem domu brokerskiego Ventus Asset Management.

W latach 2008-2011 współpracował z Experior Mąż. W latach 2006-2008 był związany z JSW, w jakiej pełnił funkcję zastępcy prezesa zarządu, dyrektora biura przeglądu właścicielskiego i strategii kapitałowej.

Jednocześnie JSW poinformowała w raporcie, że otrzymała rezygnację z dniem trzech marca 2017 r. Józefa Pawlinowa z pełnienia funkcji członka zarządu JSW, gdzie pełnił funkcję zastępcy prezesa zarządu ds. technicznych. Pawlinów nie podał przyczyny złożenia rezygnacji.

Tagi: JSW Komentując korzystasz z sprzęt Facebooka. Publikowane komentarze istnieją prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Statut i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się u dołu adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie na temat likwidacji OFE. Na wciąż gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może unikać kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Skraj bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker usiłuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał oryginalne zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Agencji bankowej i kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

a2 między Łodzią a Warszawą zyska dodatkowy pas ruchu

A2 między Łodzią a Warszawą zyska dodatkowy pas ruchu

Duży ruch w autosalonach. Te marki wybierano najczęściej Zmiany w egzaminach dzięki prawo jazdy. Jest sugestia ministerstwa GDDKiA zrywa dokumenty urzędowe z Włochami. Mieli tworzyć fragmenty A1 i S3 Surowe kary…...

Czytać
adamczyk: ułatwienia na autostradach w razie utrudnień i korków  Moto

Adamczyk: ułatwienia na autostradach w razie utrudnień i korków Moto

Minister infrastruktury jak i również budownictwa Andrzej Adamczyk zapewnił, że w razie przeszkód przy wjeździe na autostrady z powodu wzmożonych wakacyjnych wakacji, będą stosowane ułatwienia na rzecz kierowców. Nie oznacza to zaniechania…...

Czytać