blisko

Temat: Chiny

Chińska gospodarka słabnie  Ze świata

  • Duży ruch w autosalonach. Te marki wybierano najczęściej
  • Zmiany w egzaminach w prawo jazdy. Jest oferta ministerstwa
  • GDDKiA zrywa umowy z Włochami. Mieli tworzyć fragmenty A1 i S3
  • Chińska inicjatywa budzi niejasności. Lagarde wezwała do ostrożności
  • Surowe kary za cofanie licznika. Prezydent podpisał ustawę

Sprzedaż rolls-royce'ów przy bieżącym roku będzie mniejsza niż w rekordowym 2014 roku - powiedział Reutersowi szef należącej do firmy BMW firmy Torsten Mueller-Oetvoes. Powodem jest spadek zbytu w Chinach, gdzie słabiej rozwija się gospodarka.

Sprzedaż w Chinach, które są największym samochodowym zbytem zbytu na świecie, wydaje się być kluczowa także dla innych producentów aut luksusowych; również oni wskazywali wcześniej na słabnący chiński popyt po tym segmencie.

Nienaturalne premiery we Frankfurcie. Porsche pokazało elektryczne superauto

Mniej sprzedanych aut

W ubiegłym roku Rolls-Royce zbył na świecie 4063 limuzyny. W tym roku handel jest o ponad dziesięciu proc. mniejsza. Mueller-Oetvoes mniema, że zbyt aut dzięki innych rynkach nie zrekompensuje spadków w Chinach.

- Nasze inne rynki radzą sobie bardzo dobrze (... ) ale przypuszczalnie nie będziemy w stanie do odwiedzenia końca roku zrekompensować spadku sprzedaży, jaki obserwujemy po Chinach - powiedział.

Dodał, że w zależności z tym firmie nie uda się najpewniej rozbić rekordu sprzedaży z 2014 r., an ostateczny wynik będzie oscylował wokół zeszłorocznego.

Nowy model

Rolls-Royce zaprezentował w ub. tygodniu nowy model kabrioletu Dawn, którym chce zyskać wyższą popularność wśród kobiet jak i również młodszej klienteli.

chinom miało spadać, a wzrasta. Analitycy zaskoczeni  Informacje

Chinom miało spadać, a wzrasta. Analitycy zaskoczeni Informacje

Chińska przedsięwzięcie budzi wątpliwości. Lagarde wezwała do ostrożności "Szansa gwoli polskich przedsiębiorców". Premier na temat obietnicy szefa chińskiego rządu Wrzucił monety do silnika "na szczęście". Pasażer otrzymał słony rachunek Chiński…...

Czytać
ceny wody na lotniskach pod lupą UOKiK-u

Ceny wody na lotniskach pod lupą UOKiK-u

Nawet sześć razy więcej niż w prostym sklepie trzeba zapłacić na polskich lotniskach za 0, 5 l butelkę nawadniania. Pasażerowie nie kryją oburzenia. - Woda powinna okazać się za darmo…...

Czytać