blisko

Temat: Chiny

Chińska gospodarka słabnie  Ze świata

  • Duży ruch w autosalonach. Te marki wybierano najczęściej
  • Zmiany w egzaminach w prawo jazdy. Jest oferta ministerstwa
  • GDDKiA zrywa umowy z Włochami. Mieli tworzyć fragmenty A1 i S3
  • Chińska inicjatywa budzi niejasności. Lagarde wezwała do ostrożności
  • Surowe kary za cofanie licznika. Prezydent podpisał ustawę

Sprzedaż rolls-royce'ów przy bieżącym roku będzie mniejsza niż w rekordowym 2014 roku - powiedział Reutersowi szef należącej do firmy BMW firmy Torsten Mueller-Oetvoes. Powodem jest spadek zbytu w Chinach, gdzie słabiej rozwija się gospodarka.

Sprzedaż w Chinach, które są największym samochodowym zbytem zbytu na świecie, wydaje się być kluczowa także dla innych producentów aut luksusowych; również oni wskazywali wcześniej na słabnący chiński popyt po tym segmencie.

Nienaturalne premiery we Frankfurcie. Porsche pokazało elektryczne superauto

Mniej sprzedanych aut

W ubiegłym roku Rolls-Royce zbył na świecie 4063 limuzyny. W tym roku handel jest o ponad dziesięciu proc. mniejsza. Mueller-Oetvoes mniema, że zbyt aut dzięki innych rynkach nie zrekompensuje spadków w Chinach.

- Nasze inne rynki radzą sobie bardzo dobrze (... ) ale przypuszczalnie nie będziemy w stanie do odwiedzenia końca roku zrekompensować spadku sprzedaży, jaki obserwujemy po Chinach - powiedział.

Dodał, że w zależności z tym firmie nie uda się najpewniej rozbić rekordu sprzedaży z 2014 r., an ostateczny wynik będzie oscylował wokół zeszłorocznego.

Nowy model

Rolls-Royce zaprezentował w ub. tygodniu nowy model kabrioletu Dawn, którym chce zyskać wyższą popularność wśród kobiet jak i również młodszej klienteli.

14 z 16 polskich obszarów w grupie najsłabszych ekonomicznie

14 z 16 polskich obszarów w grupie najsłabszych ekonomicznie

Sekretarz energii USA chwali Polskę. "Podjęła dobrą decyzję" Koniec gorszych produktów dla Młodych polaków? "Podejrzewam, że niewiele się zmieni" Tani jak Polak. Eurostat porównał koszty roboty w Unii Unia szykuje rewolucję…...

Czytać
1, 6 mln aut BMW do naprawy. Możliwy trudność z poduszką powietrzną  Informacje

1, 6 mln aut BMW do naprawy. Możliwy trudność z poduszką powietrzną Informacje

Duży ruch w autosalonach. Te marki wybierano najczęściej Zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Jest sugestia ministerstwa GDDKiA zrywa porozumienia z Włochami. Mieli budować fragmenty A1 i S3 Surowe kary za cofanie…...

Czytać